Към съдържанието

Снимка

Frontline 2019: Regulations

• Влезте в профила си за да пишете
55 отговора на тази тема

#46 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 13 февруари 2019 - 15:48

Аз тоя сезон още не съм :( от 10 битки 8 майора и 2 капитана , като в 2 битки имах доста повече комбиниран демидж и килове от тоя който беше станал генерал ама той имаше много кап точки явно те са по важни....

Взех Генерал като започвам с WZ-120 (прем. дестроера) и продължавам с HWK 12 и B-C 12t, за да помагам с капването и декапването.

• 0

Публикувано изображение

#47 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7260 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2019 - 16:01

За различните класове техника броя активни консумативи е различен - един за СТ и ТТ, 2 за ПТ и 3 за ЛТ. Не знам за арти колко дава, нямам тиър 8.

Явно е именно заради това-имам само ТТ и медиуми за фронтлайн-а...пак са прецакали най-масовия клас машини за тиъра си.Типично в стила на WG.За 20 битки ,3-4 пъти взех "генерал" и забелязах,че с времето се увеличава нужния дмж за целта-първия го взех с 14к комбиниран,следващите с по 2-3к отгоре...Но писва и този режим,за 2 дена игра,почва да ми се повръща вече.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 13 февруари 2019 - 16:04

• 0

signature.png

ASRock N68-S+AMD Phenom II X4 945 3GHz AM3 BOX+2Х4GB DDR2 800Mhz Samsung+Gainward GTX 1060 Phoenix GS 6GB+Windows 10 Pro 64 bit.Corsair CX650M /IPS LED LG 34UM58-P /Beyerdynamic DT 990 Pro/Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#48 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 87 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2019 - 23:36

Един въпрос, къде отива опита, който печеля във фронтлайна? Смисъл, нали ползвам различни машини в битката. Разпределя ли се нещо, или как?

• 0

#49 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 662 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 14 февруари 2019 - 08:34

в детайлните резултати (най-десния таб в прозореца след края на битката) има общо и по отделни машини какво си спечелил/загубил...

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#50 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 543 Мнения:

Публикувано 14 февруари 2019 - 11:27

Емил-а май месец ли ще се взема?
  • 0

#51 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:

Публикувано 14 февруари 2019 - 12:47

Емил-а май месец ли ще се взема?

Когато събереш нужния престиж. Но мисля, че имаше ограничение за всеки сезон даден в таблица. Нещо от сорта, че този сезон можеш само три нива престиж да достигнеш. 

• 0

Публикувано изображение

#52 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 865 Мнения:

Публикувано Вчера, 00:53

Явно е именно заради това-имам само ТТ и медиуми за фронтлайн-а...пак са прецакали най-масовия клас машини за тиъра си.Типично в стила на WG.За 20 битки ,3-4 пъти взех "генерал" и забелязах,че с времето се увеличава нужния дмж за целта-първия го взех с 14к комбиниран,следващите с по 2-3к отгоре...Но писва и този режим,за 2 дена игра,почва да ми се повръща вече.

Звание се вдига с кап/декап. При завладяването на база ако те убият по време на капване нищо не взимаш - важно е да си в кръга при завършване на капа - няма значение колко секунди капваш. При декап най-голяма тежест има ако убиеш някой в кръга. Също е добре първо да развивате умението "Диверсионен отряд" - вдига до 100% скоростта на капване, също дава бонуси при декап и към скоростта на презареждане в ремонтните зони. И аз обичах да наливам много демидж/спот от ъглите на картите, но сега гледам да се бутам почти веднага да капвам/декапвам базите.:

• 2

#53 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 701 Мнения:

Публикувано Вчера, 09:06

Звание се вдига с кап/декап. При завладяването на база ако те убият по време на капване нищо не взимаш - важно е да си в кръга при завършване на капа - няма значение колко секунди капваш. При декап най-голяма тежест има ако убиеш някой в кръга. Също е добре първо да развивате умението "Диверсионен отряд" - вдига до 100% скоростта на капване, също дава бонуси при декап и към скоростта на презареждане в ремонтните зони. И аз обичах да наливам много демидж/спот от ъглите на картите, но сега гледам да се бутам почти веднага да капвам/декапвам базите.:

Точно! И аз, след като гледах този клип, така правя. Докарах си втори Генерал по този начин.

• 0

#54 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7260 Мнения:

Публикувано Вчера, 09:47

Вече явно ше се бутам и аз у кайсиите,аз също досега само дебнех да наливам курвенската дмж,ама тия рандъмски навици трудно се изкореняват...то курва и рандъмджия в WOT не подлежът на възпитание.

• 2

signature.png

ASRock N68-S+AMD Phenom II X4 945 3GHz AM3 BOX+2Х4GB DDR2 800Mhz Samsung+Gainward GTX 1060 Phoenix GS 6GB+Windows 10 Pro 64 bit.Corsair CX650M /IPS LED LG 34UM58-P /Beyerdynamic DT 990 Pro/Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#55 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:

Публикувано Вчера, 11:10

Вече явно ше се бутам и аз у кайсиите,аз също досега само дебнех да наливам курвенската дмж,ама тия рандъмски навици трудно се изкореняват...то курва и рандъмджия в WOT не подлежът на възпитание.

:lol:  :lol:  :lol:

Ако нямаш малкия французин с друг лек ще ти е по-трудно. Изгледах си и двете битки в които станах Генерал. И в двете само по веднъж участвах в капване. Останалото щета и засвет. :)  

• 0

Публикувано изображение

#56 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7260 Мнения:

Публикувано Вчера, 11:27

Нямам лек и ТД,играя само с тежък и медиум...

• 1

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни