Към съдържанието

Снимка

Пач 1.4

• Влезте в профила си за да пишете
71 отговора на тази тема

#61 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 891 Мнения:

Публикувано 20 март 2019 - 15:33

Шадолице :) ти играеш .. не играеш .. :) ама си помрънкваш от време на време

Каквото и да правят в тази игра докато не направят ММ  +/- 1 /премиумните с преференциален ММ да са топ тиер винаги или в същия си/ и не отделят червените/оранжеви от хората - нищо няма да се промени :)

Всичко е кьор-шифек .. за парици .. за замазване на очите :) ... или всичко друго е компромис.

Аз очаквах шведи нови, те набили разни ненужни шаренийски, белкем децата се излъжат да вземат нещо

ГГ

• 0

#62 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7386 Мнения:

Публикувано 20 март 2019 - 16:12

За някои е мрънкане,за други е действителност...намекваш,че щом не съм играл месец,нямам право на мнение или позиция,дори и като страничен наблюдател ? Все по-жалки ми стават от WG. Па щом наистина така стоят нещата...ако не играя танкове още месец-два,изобщо да спра да влизам във форума.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 20 март 2019 - 16:21

• 0

#63 IceJoe

IceJoe
  • Tанкист
  • 80 Мнения:
  • Клан:BGSF

Публикувано 20 март 2019 - 20:21

За някои е мрънкане,за други е действителност...намекваш,че щом не съм играл месец,нямам право на мнение или позиция,дори и като страничен наблюдател ? Все по-жалки ми стават от WG. Па щом наистина така стоят нещата...ако не играя танкове още месец-два,изобщо да спра да влизам във форум

Ааа не е така, колкото и да не играеш винаги казваш нещо умно. Влизай , влизай.

Па и да я махнеш тая игра, винаги ще има някой въпрос за операционна система или за хардуер. :)

• 0

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,

спомня тоз ден бурен!

#64 biggbot

biggbot
  • Tанкист
  • 50 Мнения:
  • Клан:2b bot

Публикувано 21 март 2019 - 08:57

Здравейте,
Ако не са постовете и вицовете от "Сянката" форума е напълно умрял. Има периоди ,когато само той нарушава тишината.
  • 0

#65 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 891 Мнения:

Публикувано 21 март 2019 - 14:49

За някои е мрънкане,за други е действителност...намекваш,че щом не съм играл месец,нямам право на мнение или позиция,дори и като страничен наблюдател ? Все по-жалки ми стават от WG. Па щом наистина така стоят нещата...ако не играя танкове още месец-два,изобщо да спра да влизам във форума.

Закачам се бе :) щото се изгуби ... не се знаем от вчера .... а те ВГ си копат дъното, ама си прибират парички

• 0

#66 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7386 Мнения:

Публикувано 21 март 2019 - 15:36

Знам,че се закачаш...зат'фа ти отговорих в отговор със закачливо-обиден тон  :lol: . Не е лъжа обаче, че го няма кефа от играта при мен,както беше преди 3 години - гриндя насила,за маркване на танкове пък нямам никакъв ищах.

• 0

#67 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 891 Мнения:

Публикувано 21 март 2019 - 15:48

Знам,че се закачаш...зат'фа ти отговорих в отговор със закачливо-обиден тон  :lol: . Не е лъжа обаче, че го няма кефа от играта при мен,както беше преди 3 години - гриндя насила,за маркване на танкове пък нямам никакъв ищах.

само ФЛ-то, рандома е яко токсик ...

• 0

#68 Mirko_fire75

Mirko_fire75
  • Tанкист
  • 68 Мнения:

Публикувано 25 март 2019 - 19:43

Да попитам? Колко често Ви се падат от новите чертежи? При мен за 20 битки даде 3 броя /Леопард 10 ниво, повтори го и го обърна в универсален и за Т 54 облекчен/? Извинявам се, че не е тук мястото, ама нещо не разбрах как се събират фрагментите за чертежите, по точно пише 12 универсални + 3 за съответната страна = на част от чертеж? Демек 12 универсални + 3 от страната ли дават една част от желания чертеж?  "Аз го разбирам 12 универсални и 3 произволно руски ми дават една част за Об 140"

• 0

#69 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 982 Мнения:

Публикувано 26 март 2019 - 01:34

Да попитам? Колко често Ви се падат от новите чертежи? При мен за 20 битки даде 3 броя /Леопард 10 ниво, повтори го и го обърна в универсален и за Т 54 облекчен/? Извинявам се, че не е тук мястото, ама нещо не разбрах как се събират фрагментите за чертежите, по точно пише 12 универсални + 3 за съответната страна = на част от чертеж? Демек 12 универсални + 3 от страната ли дават една част от желания чертеж?  "Аз го разбирам 12 универсални и 3 произволно руски ми дават една част за Об 140"

Не знам какво трябва да се направи за да счупи катанеца. Понякога го чупи за няколко битки, понякога чупи два наведнъж. На случаен принцип са чертежите. Дали ще е за дадена нация, за даден танк или универсален - мяташ зарчето и каквото се падне... За 8-о ниво танк иска 8 части от чертежа, за 9-то иска 10 и за 10-о иска 12 парчета. Поне това забелязах аз

• 0

#70 Sheriff

Sheriff
  • Tанкист
  • 40 Мнения:

Публикувано 01 април 2019 - 20:07

Утайката в играта винаги е била сбирщината от идиотчета, от която реално зависи основният развой на битката, а артилеристите са на последно място по отговорност. При условие, че когато леките, средните и тежките, да не пропусна и разрушителите като последна линия не струват, какво са виновни бъркащите си в гъза артилеристи? Ако идеята на артилерията беше да свети танкове, да танкува  и да релокира, бъдейки лишена от мобилност, то WG щяха непременно да опоменат това в гайдовете си за този клас машини в играта. Артилерията сама по себе си е най-неблагодарния клас, свалящ цялостната статистика. Не е нормално с артилерия да правиш много повече от 2/3 в отбора независимо от своя и максималния тиър и да имаш 10+ поредни разгромяващи загуби. Унизително е сганта, която умира безидейно и буквално подарява победата на другия отбор, да има право на глас, камо ли да обижда някой, че си върши работата. Защо не се говори срещу разрушители, които зануляват цели танкове с изстрел? Те са много по-вредни. Защо мрънкат и тези, които са избрали да играят с така наречени хартиени танкове? Каква е разликата, ако срещу тях е застанал танк с фугасно оръдие или стандартен танк си ги бие на злато? Още има едноклетъчни същества, които в чата на играта се оплакват, че танк 2 нива над тях ги стреля на злато, при условие че те самите нямат повече от 90 мм броня на купола.

Всеки клас в играта пред артилериите изисква между минимални до към средни способности, за да постигнеш повече, отколкото ако си с артилерия. Ако изключим, че артилериите през повечето време не са засветени, то какво друго предимство имат те? Сещам се за възможността да зашеметяват, да стрелят на голяма дистанция, зад укрития, да сплашват и по този начин да късат вериги (което забележете е от голяма помощ за маймуняците в отбора, ако притежават менталните способности да се възползват) и да разкриват вражеска артилерия след изстрел. Ако тези предимства могат да изнасят битка (чести на непригодни градски карти), когато значима група от отбора е неадекватна, браво! Камуфлаж много слаб. Мобилност крайно недостатъчна. RNG-то влияе повече от всеки друг клас. Времето за прицелване е от 2-3 пъти пъти и нагоре по-продължително. Броня никаква. Животът ти е между един и два вражески изстрела. Светнеш ли, в повечето случаи това е равносилно на смърт. Времето за презареждане е около 3 пъти по-бавно, а щетата (ако изобщо се стигне до такава) е понякога изключително смешна. Защо не се говори за многото и най-вече големи недостатъци на артилериите пред тези на останалите класове? Да наричаш някого кликър е признак на слабоумие. Често такива са хора, които никога не са играли този клас или имат минимален брой битки с нея. Всеки сам си е избрал какъв клас машини предпочита да играе и развива и няма право да бъде съден. Да вземе да пише на WG по въпроса. Като инсталираш играта, а и след всеки пач, трябва да кликнеш на прозорец, в който потвърждаваш, че си запознат с условията, правилата и че няма да ги нарушаваш. Защо още има покемони, които продължават да вредят на всички? Тук вече въпросът остава към WG, защото те трябва да контролират случващото се в тяхната " игра " . Рядко има игри с такова пишкомерене, похабяване на нерви, време, писане по чатове, псуване, закани за саморазправа и сексуални отношения с родители.... Всичко можеше да се реши с раздаване на постоянни банове. Така едноклетъчното като прецени, че е загубило Х пари и време в играта, то при следваща инсталация ще си има едно на ум.

Добре написано, добре аргументирано и според мен - определено разумно и адекватно мнение. Чак сега го прочетох, но - поздравления! Печелиш от мен от тази бира, колкото можеш да изпиеш :)

Прикачени файлове

• 0
"Няма отчайващи ситуации, има единствено отчаяни хора." Хайнц Гудериан

#71 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 86 Мнения:

Публикувано 02 април 2019 - 14:49

Така е то.  Нека отворковците които „не си бъркат в носа“, а половин битка ромбят леки и средни напред-назад около някой камък или ъгъл и се правят на много възвишени, да „повръткат“ немската арта десетка на Химелсдорф, Париж, Минск и за разнообразие – Енск и после пак да пишат.  Демидж пер мин – това е пръдня. Първоначално четеш и си казваш: „Гепих Бога за рога. Сега ще падат щетици като в добрата стара песен – камъните падат, падат от небето, капка ми капна на сърцето“. А в действителност, на сърцето ти само ядове, `щото истината в играта е по-друга и не е като да гърмиш орехи по стрелбищата на селските панаири. Най-голямата ми еднократна щета е 1 620. Не, че не се старая, но артилерията не е лесна за игра., още повече с новите пъргавелчета, които са като извадени от филмите за „Лудия Макс“. Уважавайте артилеристите, плс.  :P 

• 0

#72 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 86 Мнения:

Публикувано 02 април 2019 - 16:07

By the way, чета, че се задава нов мачмейкърец. На печелившите - честито.  :D

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни