Към съдържанието

Снимка

Отваряне на 25 кутии "Нова година"/ NEW YEAR BOX

• Влезте в профила си за да пишете
36 отговора на тази тема

#31 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 233 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 25 декември 2018 - 18:50

Ставаме двама значи. ;)

Заради отвратителната им pay to win политика, няма да получат и стотинка от мен.... :)

• 1

#32 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7386 Мнения:

Публикувано 25 декември 2018 - 19:27

Почакайте да пуснат в продажба и боновете в онлайн-магазина...

• 0

#33 Kodinov

Kodinov
  • Tанкист
  • 76 Мнения:

Публикувано 25 декември 2018 - 21:09

Почакайте да пуснат в продажба и боновете в онлайн-магазина...

От някаде дочух, че ще пускат и магазин от който ще може да се пазарува с Бондове...

• 0

#34 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7386 Мнения:

Публикувано 25 декември 2018 - 21:57

Съмнявам се,при положение ,че в играта ще пускат режими,в които ще се фармят бондове...по-скоро ще гледат да ти приберат парите,а не да ти пускат аванта от WG.

• 0

#35 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2978 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 26 декември 2018 - 11:33

Съмнявам се,при положение ,че в играта ще пускат режими,в които ще се фармят бондове...по-скоро ще гледат да ти приберат парите,а не да ти пускат аванта от WG.

Ще ги пуснат за живи пари, Вервай ми. Много хора имат мокри сънища за лилави вентилация + дотиквач + стабилизатор, без да се занимават с малоумни режими за печеленето им. Това си е непреработена за кеш ниша. Трябва да са малоумни да не се възползват.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#36 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2978 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 26 декември 2018 - 11:37

Заради отвратителната им pay to win политика, няма да получат и стотинка от мен.... :)

Лека-полека нещата си отиват в тази посока. Досега имаше елементи, които бяха спорни дали са "pay to win", но вече всякакво съмнение взе да се изпарява.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#37 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7386 Мнения:

Публикувано 26 декември 2018 - 12:06

Ще ги пуснат за живи пари, Вервай ми. Много хора имат мокри сънища за лилави вентилация + дотиквач + стабилизатор, без да се занимават с малоумни режими за печеленето им. Това си е непреработена за кеш ниша. Трябва да са малоумни да не се възползват.

Изобщо не се и съмнявам,че ще ги има за реални пари бондовете в шопа...ще ги пуснат кът' стой ,та гледай  :) . Ще използват всяка възможност да изтискат златната гъска World of Tanks,докато могат...хич не тая съмнения в това. Щом Квикито взе да се усеща накъде духа вятъра и да пуска по някоя и друга дума в клиповете си,значи си става баш pay 2 win геймка в голямата си част.Още годинка,годинка и нещо и идва бетата на Star Citizen-a и Squadron 42, танковете отиват на опашката .

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 26 декември 2018 - 12:09

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни