Към съдържанието

Снимка

ANGER - отново е тук и е време за КЛАНОВИ БИТКИ !

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#31 s7alker

s7alker
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 19 декември 2018 - 12:47

доколкото разбрах , другият вариант е 7 евро или 10к злато , поне така ми казаха в глобалният чат . 

• 0

[color=#ff0000;]домат[/color]

#32 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 19 декември 2018 - 15:11

Извинявам се, знам че не е тука мястото но това е единствената активна тема в тоя раздел. Въпроса ми е как да се сдобия с този купон, единствения начин да си закупя пакет ли е?

9463071R.jpg

Нямаш друг вариант! Имаше някакви събития, дето раздаваха безплатен достъп, но беше обвързано с фейсбук, туитър и т.н. Като цяло е тъпо измислено и според мен, ако ще играеш от време на време, не си заслужава парите.

Има и друг начин - да дойдеш в ANGER да си получиш коледен подарък ( код за достъп + батъл койни ) от командира на Клана и да станеш част от най-големият и най-активен БГ Батальон + кланови битки 

А коледния подарък за вече активните в Anger? Нещо Алтайче....такова...да се почустваме интегрирани и ний : :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#33 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 20 декември 2018 - 09:51

Нямаш друг вариант! Имаше някакви събития, дето раздаваха безплатен достъп, но беше обвързано с фейсбук, туитър и т.н. Като цяло е тъпо измислено и според мен, ако ще играеш от време на време, не си заслужава парите.

А коледния подарък за вече активните в Anger? Нещо Алтайче....такова...да се почустваме интегрирани и ний : :)

Всъщност интересът ми към играта се върна. Спрях да играя заради това, че на европейския сървър не останаха играчи а пък не ми се местеше на руския. Пък и поръчах нова кошница че старата вече само за пишеща машина става. Така, че определено ще играя повече сега, ама пари за тоя евент не ми се дават. 

• 0

Публикувано изображение

#34 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 26 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 21 декември 2018 - 13:02

Всъщност интересът ми към играта се върна. Спрях да играя заради това, че на европейския сървър не останаха играчи а пък не ми се местеше на руския. Пък и поръчах нова кошница че старата вече само за пишеща машина става. Така, че определено ще играя повече сега, ама пари за тоя евент не ми се дават. 

- Aми следователно те очакваме да се обадиш.

Аз вече си се САМОИНТЕГРИРАХ със някой придобивки в парка - ALTAI , Object 640 Black Eagle , T-14 152 Armata , Sphinx  .........

а сега ако докопам и Т90MS Hades , BM T84 Oplot , AGDS , BMPT 2017 ............... някак мога да продам доста железа........ 

• 0

#35 KiroKokala

KiroKokala
  • Tанкист
  • 349 Мнения:

Публикувано 17 януари 2019 - 23:34

май активните българи с им писнало да чакат по много и вкупом си направили акаунти е руския и там се събрали с други българи - за подробности питай генерала - това отдавна даже - преди година поне мисля

• 0

Публикувано изображение

#36 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2975 Мнения:

Публикувано 02 февруари 2019 - 20:31

май активните българи с им писнало да чакат по много и вкупом си направили акаунти е руския и там се събрали с други българи - за подробности питай генерала - това отдавна даже - преди година поне мисля

Какво трябвало да чакаме? Хора на сървъра много, българи малко, можещи българи... айде няма да казвам.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#37 KiroKokala

KiroKokala
  • Tанкист
  • 349 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2019 - 16:56

едно време се чакаше като се пусне битка в еу сървъра

• 0

Публикувано изображение

#38 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7328 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2019 - 22:52

Нали обединиха сървърите в едно или се бъркам ?

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#39 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 11:03

Да, сървъра вече е един общ. За битка се чака 30сек(зависи от тиера и мода). Във взвод -може малко повече, защото мачмейкинга търси същата бройка взводове и по възможност, същия брой хора във взвод за червения отбор - баланс : :).  В играта настъпиха много промени, къде за лошо - къде за добро, но популация има.

• 0

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#40 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7328 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 15:02

Не съм влизал от 2 години и половина,затова се изказвам така предпазливо.От позицията на страничен наблюдател ще попитам - расте ли посещаемостта или все още е така ниска ,както преди 2 години ?

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 04 февруари 2019 - 15:24

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#41 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 19:54

расте ли посещаемостта или все още е така ниска ,както преди 2 години ?

Според мен е в застой.Принципно има много хора, но като ги разделиш в трите мода и оредяват. Нали смениха разработчиците. Сега са с доста малък екип и при положение, че портват всичко и за Playstation/Xbox, нещата се развиват доста бавно. Следващия пач очакваме истински "кланови". Орязани като за начало - 10 на 10, ама и това е напредък някъв  - сегашните са ПвЕ и въпреки наградата(една от най-добрите девятки Т90МС-премиумна) са направени малко калпаво и дразнят. 

• 0

#42 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2975 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 20:30

Не съм влизал от 2 години и половина,затова се изказвам така предпазливо.От позицията на страничен наблюдател ще попитам - расте ли посещаемостта или все още е така ниска ,както преди 2 години ?

За разлика от Уот тук има 3 игрови режима, които са достъпни както соло, така и взвод.

-ПвЕ е пълно и не се чака, ама изобщо - говорим нали за някакъв човешки час. Сигурно в 4 сутринта ще е друго.

-за ПвП(това дето е като УоТ) в основното игрово време се чака към 30 секунди средно.

-в Глопс игрите са по-дълги, както и чакането - между 45 сек и минута.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#43 i11

i11
  • Tанкист
  • 354 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 23:18

А бе добре е, чакаше се преди по 4-5 мин. а сега за 30 сек. 1 мин се влиза и то сутрин, само дето отказалите се трудно ще се върнат.

• 0

#44 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 26 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 13 февруари 2019 - 09:21

Пускат и Клановите Битки !!!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни