Към съдържанието

Снимка

ANGER - отново е тук и е време за КЛАНОВИ БИТКИ !

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 26 ноември 2018 - 13:27

Време е за ARMORED WARFARE !
След обединението на сървърите , вече всички сме на едно место и БОИЛ отстъпи местото си на ANGER !

вече имаме Батальонна(Кланова) КАМПАНИЯ  , предстои и друга Голяма кампания.

Който смята че е прекалено добър за WOT е време да се пробва тук с нас рамо до рамо на бойното поле.

какво можем да помогнем - със всичко което има като знания и полезни съвети + разясняване на РЕАЛНАТА Механика ( нещата са коренно различни от WOT - Load Gold + Autoaim Bot )  

• 1

#2 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2018 - 08:39

Явно форума както всички други форуми вече не е от най-активните места за комуникация ............

• 1

#3 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 857 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2018 - 20:04

Koко тъкмо се зарадвах на нещо .. и оп било за АВ :(

• 0

#4 C_3PO_Threepio

C_3PO_Threepio
  • Tанкист
  • 250 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2018 - 20:18

Ако имах представа за какво е офертата, можеше и да се замисля но ...

• 0

I do not speak English!(Не говоря английски!)

#5 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2969 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 27 ноември 2018 - 23:55

То за WoT няма навалица от пишещи, пък за AW да не говорим.
  • 1
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#6 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2018 - 10:30

........... незнам , просто за 4 дни от Рандом битки съм срещнал 4-ма нови БГ играчи без клан , двама в един клан от 2-ма и един в Някакъв Клан........... , поради тази причина реших да пиша тук , но дефакто форума е Мъртвило 
Незнам ............................... не , всъщност знам много добре - 10-20 000 играчи в УОТ тотал ЕУ за деня , после кое било умряло и къде се брояли на пръсти ........... та поради тази причина и Форум на WOT е логично да е мъртъв
както и да е реших да пиша малко във този форум - имайки в предвид че ми отне над 1 час да направя някаква регистрация , защото Моята регистрация е Недостъпна и неможе и парола да се ресетне и кво ли не ............... но самото WOT "общество" в БГ отдавна е под 50 човека вече .............. 
Все пак идеята е че ако някой случайно попадне на това да разбере , че има БЪЛГАРСКИ клан в AW 

Няма да Има чужденци независимо от запитванията на много играчи от ЕУ и т.н. Битки се водят и ще се Водят само на Български Език ! Така , че всеки Българин със желание за развитие е добре дошъл , Уменията ще ги натрупа с времето , не очаквам да я може или да я знае тази игра - Механиката е във ПЪТИ По-Сложна от WOT , динамиката е стократно по голяма от WOT , познанията за машини , командири , командирски умения , подбор на умения на различни командири , ретрофити , консумативи , начини на Подредба , оборудване , комбинирането им и всичко останало се трупат с години , но със Това точно ние във ANGER можем помогнем много - останалото зависи само от Способността за адекватно мислене на бойното поле!
Това не е WOT , много по трудно е , но не е Невъзможно - всеки който смята че е Прекалено добър за WOT има правото да избере - дали да е Играча на Село или иска да се премери с Най-добрите в Много по трудна игра и сериозна конкуренция ! 

• 0

#7 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2018 - 10:35

Ако имах представа за какво е офертата, можеше и да се замисля но ...

за Armored Warfare става въпрос , и че има Български Клан който набира играчи към момента 

• 0

#8 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2018 - 13:32

набират се играчи , поради факта , че вече има Кланови БИТКИ - Batalion Contracts!
Клановите битки са от Кампания за ПРЕМИУМ Танк 9-то ниво - " T90MS Tagil "

T-90MS_front_Large.jpg

• 0

#9 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2969 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 28 ноември 2018 - 17:43

Те двете игри, освен танковата тематика, нямат нищо общо - нито механика, нито икономика и т.н. Малко ентусиасти за AW ще намериш тук, но може и да греша. Все пак по-добре да опиташ и да съжаляваш, отколкото да съжаляваш, че не си опитал.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#10 i11

i11
  • Tанкист
  • 334 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2018 - 18:58

Много промени, командирите нямат общо с преди, за 30 сек. влизам в битка през деня - това е чудо направо, иначе играта си е супер.

• 0

#11 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 857 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2018 - 18:07

Aз бях спрял ВОТ-а и почнах АВ .. но се усраха тотално и ме загубиха. Сега трудно нещо ще ме накара да се върна там.

Отделно щом сте толкова народ - защо обединяват сървърите ?

А и клан само от БГ-та е пробвана переспектива тук (в УОТ-а) и не се получава :)

• 0

#12 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2018 - 23:14

Aз бях спрял ВОТ-а и почнах АВ .. но се усраха тотално и ме загубиха. Сега трудно нещо ще ме накара да се върна там.

Отделно щом сте толкова народ - защо обединяват сървърите ?

А и клан само от БГ-та е пробвана переспектива тук (в УОТ-а) и не се получава :)

Пробвал - какво ? до Къде ? :) 
Ако ти се играе WOT без модове = AW 1-2-3 тиер само дето няма и златни
Обединяват защото могат , WOT няма какво да обединят защото WOT все още го има само на EU 
Oтносно БГ клан - Ще се помъча да събера Българи само , надявам се да успеем

• 0

#13 kokoAWmaxa

kokoAWmaxa
  • Tанкист
  • 21 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2018 - 23:15

Много промени, командирите нямат общо с преди, за 30 сек. влизам в битка през деня - това е чудо направо, иначе играта си е супер.

как ти е Никнейма в AW ? 
Кога смяташ да се джойнеш в Батальона и да учавстваш в Кампаниите ?

• 0

#14 i11

i11
  • Tанкист
  • 334 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2018 - 08:51

Нямам време за отборни игри, дано се съберете повече хора, аз спрях заради чакането за битка едно време, сега през деня се влиза за сек. което е супер.

• 0

#15 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 857 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2018 - 23:17

Пробвал - какво ? до Къде ? :) 
Ако ти се играе WOT без модове = AW 1-2-3 тиер само дето няма и златни
Обединяват защото могат , WOT няма какво да обединят защото WOT все още го има само на EU 
Oтносно БГ клан - Ще се помъча да събера Българи само , надявам се да успеем

Е знаеш докъде стигнах и къде спрях ... :) нали циклехме заедно там .. даже и енгъра направихме тогава и тн .. :)

И доколкото ме познаваш :) дали ще почна пак АВ .. достатъчно им дадох и време и $ и толеранс ... но нека се развиват пожелавам им го :)

УОТ-а не обединяват - защото ЕУ е за $, а РУ за количество, другите им сървъри са фейл знаеш :)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни