Към съдържанието

Снимка

Проблем след слагане на мод

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

#1 hristo

hristo
  • Tанкист
  • 27 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2018 - 11:24

здравейте, имам следния проблем след поставяне на мод на протанки играта тръгва да се зарежда и сле няколко сек. ме изхвърля, същият проблем не съществува ако вляза в играта без мод. Преинсталирах играта и пак същия проблем,това ми се случва за първи път,ако някой има мнение моля за информация. Приятен ден.

• 0

#2 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1113 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2018 - 12:36

Само като започнеш да мислиш за модове трябва да си удариш шамар. Още на "М"-то си биеш шамара.

Махаш мода и играта ще тръгне.

• 0
Публикувано изображение

#3 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7012 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2018 - 13:52

здравейте, имам следния проблем след поставяне на мод на протанки играта тръгва да се зарежда и сле няколко сек. ме изхвърля, същият проблем не съществува ако вляза в играта без мод. Преинсталирах играта и пак същия проблем,това ми се случва за първи път,ако някой има мнение моля за информация. Приятен ден.

Ей го решението...

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#4 i11

i11
  • Tанкист
  • 334 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2018 - 15:24

Пробвай на Аслайн май беше модпакета има го на страницата на ВГ-посочи в началото да махне всички стари модове, би трябвало да се оправи, като свикнеш с шареното после без него е тегаво.

• 0

#5 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 640 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 28 октомври 2018 - 21:01

след поставяне на мод на протанки играта тръгва да се зарежда и сле няколко сек. ме изхвърля

при мен се получи същото защото не беше деинсталиран правилно стар мод, провери в инсталираните програми дали има нещо останало...

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#6 hristo

hristo
  • Tанкист
  • 27 Мнения:

Публикувано 29 октомври 2018 - 07:56

Само като започнеш да мислиш за модове трябва да си удариш шамар. Още на "М"-то си биеш шамара.

Махаш мода и играта ще тръгне.

И защо така,какво ти пречи на теб? А и не виждам къде в въпросът ми е да си сложа ли мод или да си бия шамари. Ако не можете да помагате на хората  поне не осирайте темата им.

• 0

#7 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2770 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 29 октомври 2018 - 19:20

И при мен е така и аз преинсталирах и пак греда

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#8 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1113 Мнения:

Публикувано 29 октомври 2018 - 20:20

И защо така,какво ти пречи на теб? А и не виждам къде в въпросът ми е да си сложа ли мод или да си бия шамари. Ако не можете да помагате на хората  поне не осирайте темата им.

Аз ти отговорих на въпроса. Махаш мода и играта ще тръгне. Дийп Шадоу-ът ти е казал, че сам си си отговорил на въпроса. ПРОБЛЕМЪТ Е В МОДА ЯВНО. С информацията, която предоставяш за проблемът си не се надявай на пророческо решение.

А като бонус, ако играеш и без модове ще станеш по-добър играч.

• 0
Публикувано изображение

#9 hristo

hristo
  • Tанкист
  • 27 Мнения:

Публикувано 30 октомври 2018 - 11:47

Пробвай на Аслайн май беше модпакета има го на страницата на ВГ-посочи в началото да махне всички стари модове, би трябвало да се оправи, като свикнеш с шареното после без него е тегаво

Благодаря колега,проблемът се оправи.

• 0

#10 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 857 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2018 - 00:02

Провери дали си с последната версия на протанки!

Като го инсталираш НЕ слагай сейф шот-а и няма да имаш ядове :) .. аз го позлвам и не ме изхвърля.

Също преди инстала можеш да си почистиш кеша на играта

Успех!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни