Към съдържанието

Снимка

Майнинг - WOT.

• Влезте в профила си за да пишете
15 отговора на тази тема

#1 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 28 август 2018 - 18:48

Има пролука в играта , от която се ползват някои ................ Майнинг ............. има ли , няма ли ..............

Това е въпроса - ако има , как да се предпазим . Има различни мнения , но според мен има място за компетентни дискусий и решаване на въпроса .

Поздрави и приятна игра.

• 0

#2 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 62 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 19:48

ъъъ.... аз казах, че нищо не казах.... но дали го казах... или ще го кажа... не е за казване.... :huh:

• 0

#3 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 179 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 22:13

Има пролука в играта , от която се ползват някои ................ Майнинг ............. има ли , няма ли ..............

Това е въпроса - ако има , как да се предпазим . Има различни мнения , но според мен има място за компетентни дискусий и решаване на въпроса .

Поздрави и приятна игра.

За теб специално, ако затвориш играта няма да те гони майнинга ;)

За другите, внимавайте с модовете.

• 0

#4 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 10:26

За теб специално, ако затвориш играта няма да те гони майнинга wink.png

За другите, внимавайте с модовете.

Ееееее ......... Х-че , Х-че ........................ дълго четох това , което си написал и си викам - абе айде шъ му отговоря на Х-чето , че е пич .

Да ти споделя една тайна - всяка сутрин на балкона ми каца едно врабче и ми докладва разни смешни историй ...... та снощи хванало някакво въздушно течение и отлетяло до Кипър и обратно ....................

Та разказва ми то , че имало тясна връзка между някои думички ......... ВИТЯ- Кипър - WOT - WOT браузър - майнинг - БИТКОЙНТ ..................

Вратата на браузъра била широко отворена за майнинг до преди 1 година , влизали - излизали всякакви мод.конструктори, рулетки и др. ел. сайтове- лапали по нещо и те от майнинга / трохички/ , но после Витьок решил , че трябва да получава и от тях процент и започнала ,,борбата,, с не легитимните модове и тези , които ги ползват / но ето не точно - Рус./

Сега вече имаме легитимни модове и ел.сайтове / 1 Хбет - Рус./  прикачени към браузъра на WOT срещу процент разбира се ............

Такива ми ти работи - за някои бизнес , за други игра ............ и те така .................

Поздрави и приятна игра.

• 0

#5 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 10:29

И така, драги читатели, простотията е станала религия в България.

• 1
Публикувано изображение

#6 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 10:29

И така, драги читатели, простотията е станала религия в България.

........................................................................

• 0

#7 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 179 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 10:57

Ееееее ......... Х-че , Х-че ........................ дълго четох това , което си написал и си викам - абе айде шъ му отговоря на Х-чето , че е пич .

Да ти споделя една тайна - всяка сутрин на балкона ми каца едно врабче и ми докладва разни смешни историй ...... та снощи хванало някакво въздушно течение и отлетяло до Кипър и обратно ....................

Та разказва ми то , че имало тясна връзка между някои думички ......... ВИТЯ- Кипър - WOT - WOT браузър - майнинг - БИТКОЙНТ ..................

Вратата на браузъра била широко отворена за майнинг до преди 1 година , влизали - излизали всякакви мод.конструктори, рулетки и др. ел. сайтове- лапали по нещо и те от майнинга / трохички/ , но после Витьок решил , че трябва да получава и от тях процент и започнала ,,борбата,, с не легитимните модове и тези , които ги ползват / но ето не точно - Рус./

Сега вече имаме легитимни модове и ел.сайтове / 1 Хбет - Рус./  прикачени към браузъра на WOT срещу процент разбира се ............

Такива ми ти работи - за някои бизнес , за други игра ............ и те така .................

Поздрави и приятна игра.

А врабчето с ..... ли го храниш, че баси якото врабче.

а мен питаш ли какво ми е, като почна да чета твой коментар. Освен да почна и аз с многоточията, за да си представяш, какво имам впредвид :D

• 0

#8 Troqneca

Troqneca
  • Новобранец
  • 1 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 29 август 2018 - 14:44

Колегата Niksan111 малко закодирано и с доста многоточия говори за js/coinminer malware. Дали WG имат някакво участие в схемата или просто не се интересуват, че дадени модове (jove/aslain) от техния портал са скрити копачки не се знае. NOD32 и Malwarebytes засичат вируса и блокират достъпа до различни сайтове само когато играта е пусната. 

Има такава тема от преди време: http://forum.worldof...mining/#topmost

• 0

#9 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 15:33

"Колегата" Niksan111 е събрал копачки и всякакви малуеари и вируси още когато си е включил компютъра към интернет. Никой не може да се предпази напълно от такива неща. Пък като влиза в измислени търд парти ала бала сайтове ще хване и сифилис. Стига сте му се връзвали на тоя чалгар.

• 0
Публикувано изображение

#10 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 18:17

"Колегата" Niksan111 е събрал копачки и всякакви малуеари и вируси още когато си е включил компютъра към интернет. Никой не може да се предпази напълно от такива неща. Пък като влиза в измислени търд парти ала бала сайтове ще хване и сифилис. Стига сте му се връзвали на тоя чалгар.

Здрасти Опасен , виждам че ти липсва моето внимание , но сутринта изобщо не ми беше до тебе ....... имах среща с една джадия , дего я плющях ама нали не ползвам презервативи / протри ме тая гад / ........... та при лекаря , той пък ми набута едни хапове - свет да ти се завие ............. Слушам яко чалга , без това накъде ............. Друго, какво искаш да кажеш ...... ??? ...........

Поздрави и лека нощ Опасен.

• 0

#11 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 29 август 2018 - 19:29

Здрасти Опасен , виждам че ти липсва моето внимание , но сутринта изобщо не ми беше до тебе ....... имах среща с една джадия , дего я плющях ама нали не ползвам презервативи / протри ме тая гад / ........... та при лекаря , той пък ми набута едни хапове - свет да ти се завие ............. Слушам яко чалга , без това накъде ............. Друго, какво искаш да кажеш ...... ??? ...........

Поздрави и лека нощ Опасен.

......./,, ,, ??\?../-\..........?-"//-    -,":::&??? кретеноид

Този пост е редактиран от Dangeruss: 29 август 2018 - 19:30

• 2
Публикувано изображение

#12 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 626 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 29 август 2018 - 21:42

не разбирам защо това е проблем? или още вярваш в Дядо Мраз и безплатния обяд???

:offtopic2:

мнооого са надобрели тия с хапчетата :( гледам че някои хора като изпият вечер едно и до сутринта им държи...

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#13 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 30 август 2018 - 03:10

не разбирам защо това е проблем? или още вярваш в Дядо Мраз и безплатния обяд???

offtopic2.gif

мнооого са надобрели тия с хапчетата sad.png гледам че някои хора като изпият вечер едно и до сутринта им държи...

Здрасти Джи , проблем е защото за майнинг се плаща , а ние какво получаваме ............. отговори си сам .Нещо не ми се пише много ..............

За другите не знам , аз пия едни готини комбинирани витамини със студена минерална водичка и си ме държат по 24 часа............

Поздрави.

• 0

#14 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 179 Мнения:

Публикувано 30 август 2018 - 07:40

:offtopic2:

мнооого са надобрели тия с хапчетата :( гледам че някои хора като изпият вечер едно и до сутринта им държи...

Е, поне разбрахме къде му е проблема :D Има буби на компа............., а и не само там сигурно вечИ.......НикасанЕдноЕдноДве... 

WG не им трябва bitcoin mining, защото си имат tomatoes, които доброволно и даряват пари :D

Инсталирайте и сканирайте с читави програми компа от време на време и използвайте предпазни средства в реалния живот(не визирам НикъсанЕдноx3)

• 0

#15 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7000 Мнения:

Публикувано 30 август 2018 - 08:29

Здрасти Джи , проблем е защото за майнинг се плаща , а ние какво получаваме ............. отговори си сам .Нещо не ми се пише много ..............

За другите не знам , аз пия едни готини комбинирани витамини със студена минерална водичка и си ме държат по 24 часа............

Поздрави.

Кажи какви витамини пиеш,да си взема и аз...

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни