Към съдържанието

Снимка

Ракомания - ЧЕРВЕН СКИЛ.

• Влезте в профила си за да пишете
369 отговора на тази тема

#361 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 636 Мнения:

Публикувано 06 май 2020 - 10:52

Пуснах няколко битки , естествено от научен интерес 

Ихааа, Джеронимооо! Ама по-друга бира си е да имаме у форумо завършен академик, даже цял член-кореспондент.  :D

А хакерът е много точен относно скоростите у немачко. Все пак, в Бундес-републиката от години лобито на автопроизводителите има супер яки позиции в законодателната и изпълнителната власт. Работни места, инвестиции, данъци и др.п. Магистралите там са много натоварени и често има ремонти /съответно ограничения/, но по направлението Мюнхен-Хамбург все ще се намери място да олабиш жилата. Иначе се обезсмисля да произвеждаш коли, велосопеди или въртолети, дето дигат 300, а да няма къде да ги "изрежеш". За мен, Никита Сергеич, една Тойота Тундра е напълно достатъчна. Откъм здравна гледна точка, де.  :) Нека да се пробва някой 19г. келеш с качулка и въртяща дупарата си баварка да ме "думне". На кого после ще му ядат житото, а?  ::)  :D

Бай дъ уей, честит празник на всички, и не забравяйте, че: 

Ний сме народа

за чест, свобода

за мила рода

който знай да мре!

• 0

#362 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 06 май 2020 - 20:58

Здравей Васе , Благодаря , Благодаря ....... така е ...... Аз естествено като Световно НеИзвестен учен не мога да не изследвам някои явления в Белоруската гейминг промишленост .... така е .......... И във същото време като просТ играч да правя всякакви Простотии с цел отхвърляне или потвърждаване на моите дълбоко Научни концепции ..... те така де ........

Васе , колкото до Тундрата ...... вземи си каквото ти е кеф човек ,стига да те радва ..... Едно време се стараех да давам компетентни съвети на приятели и близки относно някоя кола , мотоциклет и т.н. Сега го правя само ако ме помолят за това .

Поздрави и Успех .

Живи и Здрави бъдете .

п.с. Забележка - Всичко от горе написаното от автора , няма нищо общо с действителността  и е плод на болни фантазии .

• 0

#363 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 28 май 2020 - 20:05

Изтрих играта за 99-ти. път ...... тия Белоруски ебалници са непоправими .... алчни , прости и бездарни .......

Играх 2-3 дни ....... такава пародия е , че н..еам думи ........ не мога да вкарам 1000 дмг. ........ некакви кибер-спортсмени на 200 битки с 2-3к. личен рейтинг вкарват , а аз не мога / щот съм левак / ...... никой не виждаш , но постоянно съм в засвет ..... стреляш - снаряда лети извън картата или рикошет , попадание / без дмг. / , не пробил / най-често лт. / ....... абсолютна боза ............

Писна ми да играя на стари и малки карти с дисбалансни респове при крива графика и 10 годишни сървъри ..........

Некои ден , ако още не е починала тотално тая помия и поне малко са я ,,оправили ,, , в което силно се съмнявам ....... може да пусна 1-2 битки .........

Поздрави и Успех банда .

Живи и Здрави , ще Ви посещавам от време - на време ........ ей така .........

• 1

#364 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 636 Мнения:

Публикувано 28 май 2020 - 22:14

Поздрави и Успех банда .

Живи и Здрави , ще Ви посещавам от време - на време ........ ей така .........

Никита Сергеич, ама Вий какво? Ний сме все още у "танковете", не у пазарджишкия. И, посмейте да отбележа, таз Ваша депеша била би по-подходяща за темата "Старости", не и за "Новости".

Поимайте терпение. Сам знаете, борим се с врага във въздуха, невидим един враг, хем. Понякога продоволствията от тила и съюзниците се бавят. Но, не унивайте, Никита Сергеич, винце ще доставим, сужучи за смучини ще се намери, пак ще си вихрите урагана на воля. Just take it easy.

• 1

#365 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 28 май 2020 - 22:57

Никита Сергеич, ама Вий какво? Ний сме все още у "танковете", не у пазарджишкия. И, посмейте да отбележа, таз Ваша депеша била би по-подходяща за темата "Старости", не и за "Новости".

Поимайте терпение. Сам знаете, борим се с врага във въздуха, невидим един враг, хем. Понякога продоволствията от тила и съюзниците се бавят. Но, не унивайте, Никита Сергеич, винце ще доставим, сужучи за смучини ще се намери, пак ще си вихрите урагана на воля. Just take it easy.

Здраво Васе , благодаря ти все пак ...... но това няма да промени играта за съжаление . Доста голям кредит на търпение им дадох от себе си ...... абе ,, недоносчета ,, са и това си е ..... 10 години игра и тоя тъпак Панков / от Картофан / обесняваше на скоро как не можели все още да се справят с изчезващите снаряди и силуета на леките и колесни танкове в уникалния им енджин .... разбираш ли ? Цялата игра трябвало да се преработи за това ...... нещастници недоносени ......... Работели по картите бате ...... мъ то една свестна карта нема бе ........ а не са алчни изобщо нали , хангара и пощата трещи от реклами за пари . То да им дава човек / и аз бая им дадох / , ама да има за какво ....... а то - една стара , бъгава и аранжирана аркадна игричка .

Няма интелектуален потенциал - няма развитие , 10 годишни сървъри бате - измислиха си Ддос атаките за да прикрият дъртите и клекащи сървъри ....... Обаче сега започвала тяхната постепенна подмяна / Панков / ...... след още 5 год . ще сменят дъртите евро сървъри , но при условие че все още е жив проекта ......... СМЯХ .........

Гледам си статистиката след битката Васе и напоследък все повече обръщах внимание на изсрелите ...... ми то 1/3 вече едвам ги вкарваш с дмг. , ами за какво се целя аз бре , уязвими зони ... дрън,дрън ..... и изстрелите у съседната карта бате ........ ,, Вася ,, решил , шъ отцелиш ли, шъ пробиеш ли , рикушет ли ........ ми то рулетка голяма стана , Турбачите и те много станаха .......... ма то много крива работа брат .

Яд ме е,  най-вече на себе си ........ тя техната ясна , ми ти Никита ,, Куда лезиш ,, ? - както се изрази другаря Сталин .

Добре , загубих доста пари и време в тая глупост ........ приемам го като минало / времето / и най - балъшката ,,инвестиция,, която съм правил / парите / .

Това е Васе , заради теб пиша толкова .... карай ..... ,, проехали ,, .............

Поздрави и Успех .

Жив и Здрав бъди .

• 1

#366 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 27 юли 2020 - 09:33

Здравейте танкисти , Червената армия е отново тук ...... накратко , пак качих играта ...... но вече наистина в качеството на забавление .

Бях малко ,, болнични ,, и лекарите не ми препоръчват да играя изобщо ...... но при толкова много свободно време и лежане , мисля че мога да си позволя малко / 2-3 битки / без никакви емоции ... просто за спорта .........

Ето втората ми битка от онзи ден .... малко тактическа се получи и ме изкефи накрая пируета , с който приключих противниковото ,, Прожето - 65 ,,

- http://wotreplays.eu.../5486735#stats

Поздрави и Успех .

Живи и Здрави .

• 1

#367 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 06 август 2020 - 11:08

Здравейте банда , разцъках аз лекинко сутринта / 4 битки / ... тази - http://wotreplays.eu...5497852#stats 

ми е последната и горе-долу се получи прилична , защото беше турбо победа и аз малко прибързвах от време - на време , но нямаше начин .

Гледах как врага се ,,топи,, и ако се мотаех можеше да пропусна битката .

Поздрави и Успех .

Живи и Здрави .

• 0

#368 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 22 септември 2020 - 06:52

Здравейте танкисти , нещо форума си беше дал почивка ............ и отново сме тук .

Играя малко напоследък .... събота и неделя бяха кошмарни в танковете , но ще кача една горе-долу смислена битка - http://wotreplays.eu.../5554284#stats

понякога за това играем .

Поздрави и Успех .

Живи и Здрави .

• 0

#369 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 636 Мнения:

Публикувано 22 септември 2020 - 11:48

но ще кача една горе-долу смислена битка 

Да се застопоряваш, със среден танк, на открита карта, за мен е малко ... атрактивно?! Добре, че имаха само една арта /то и тя те начеса, де/. Прибърза срещу японеца.

• 1

#370 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 388 Мнения:

Публикувано 22 септември 2020 - 14:06

Здраво Васе , накъде без собствените грешки ? В тази битка имах няколко - малко неточна стрелба , прибързвах / както се изрази / и стоях близо до места където където бях засичан , но след като успях да допринеса най-много за победата , значи бях допуснал най - малко грешки от двата отбора .

Имал съм битки където играя почти перфектно , но са завършвали със загуба и малка ефективност .......... не знам кое е по-добре , всичко е индивидуално ......

за мен важното е да има оспорван и тактически бой , от който на края да изпиташ удоволетворение .

Поздрави и Успех .

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни