Към съдържанието

Снимка

Ракомания - ЧЕРВЕН СКИЛ.

• Влезте в профила си за да пишете
182 отговора на тази тема

#181 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 00:48

Здравейте танкисти , забравихме се ......... и то защото не играя много ..... от време - на време по някоя къса серия , като тази - http://wotreplays.eu...1-lorraine_40_t

Тук на Прохоровка , съм топ тиер ..... и какво от това .... карай . Започна битката и се отправих на хълма , леко подсветване и стреляне , като се пазех от артитата / малко нелепо - бутах си огради на воля /  . Препарирах няколко противника и прецаках засвета на скаутчето им , артилерията ни също помагаше , така взехме фланга . При спускането от хълма реших да подкрепя центъра , защото там се беше окопал противника . Реших да държа под напрежение и засвет двата средни противникови танка , защото те можеха да обърнат боя .... а и съотборниците да пострелят малко за моя сметка / знаех , че съм под прицела на противнка - дразнех ги / . Накрая ме приключиха , но аз си изпълних ролята .... а нашето Кромуелче капна и лиши съотборниците ни от няколко изстрела повече ............. е това е , толкова от един домат ........

Поздрави и Успех на всички .

• 0

#182 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 343 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 21:07

Според мен не биваше толкова продължително да подкрепяш центъра. ::) Подкрепяй, подкрепяй, па иди да гаврътнеш една бирица или луканчица /според където ти е пресъхнало - на север или на юг/ и после пак подкрепяй. :D При действаща вражеска артилерия - аз на такваз централна подкрепа не бих се престрашил. Колесарчетата са чевръсти и вторият изстрел беше предвидимо,  че ще "хване гората". Желая успехи, защото аз все още се мъча с едно руско шестаче.

• 0

#183 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 08 октомври 2019 - 21:29

Здраво Васе , абе какво да ти кажа .... сега си плющя едно телешко суджуче със червено винце естествено и  ми е малко трудно да се задълбочавам чак толкова ........ ама карай ....... Гледам от време - на време да се забавлявам малко в играта / мога да си го позволя / .... това е . Инак си абсолютно прав - не е правилно да подставяш танка си по каквито и да е поводи , ако това не е в твой плюс . Знаех , че се подлагам под артито и скритото Су-100 , но също така знаех ,че това е края за противниковите два средни танка ....... така мислех и в този момент от битката .

Все пак Благодаря за вниманието .

Поздрави и Успех .

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни