Към съдържанието

Снимка

Ракомания - ЧЕРВЕН СКИЛ.

• Влезте в профила си за да пишете
160 отговора на тази тема

#151 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 189 Мнения:

Публикувано 02 септември 2018 - 18:49

Влязох за малко , и видях колко ти липсвам , тук Юлий Цезар го е казал най-точно - ,, И ти ли , Бруте ,, ...... чакаше да се обърна ,за да ми забиеш нож в гърба . Тук дори Опасния , които ми опонираше лице в лице не падна толко низко . Продал съм над 30 прем. танка досега , трил съм играта 4-5 пъти и за нищо не съжалявам , платих си за ,,удоволствието,,  . Всяко нещо в природата си има начало и край - така и с Картошка ...... при мен се получи естествено - 5 дни битки без никакво съдържание ме убедиха , че е време / отдавна беше / да не и отделям внимание ............. нищо повече ....... това е .Имам още около 2-3 дни да почистя акаунта и трия ......... вече не играя , така - че оставям всичката боза в играта на Вас .......... оправяйте се по единично , аз вече съм обикновен пендел ...........

Довиждане.

Е, защо да ти забивам нож в гърба, като може в корема направо. Все пак си писал довиждане, а не както каза @kr_tehnik. Спокойно  ти сам го каза, ще си купиш премиум танковете отново, като преди това пак ще инсталираш играта ;)

Поне сподели защо си трил играта и си продавал танковете преди.

пп Ама явно взаимно си липсваме що влизаш за малко, за да ми отговориш :D

• 0

#152 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано 04 септември 2018 - 14:02

Днес оставих следното съобщение в сайта на вг ..... КАРТОШКА - GAME OVER .

Сега може да се сбогувам и със Вас .............. и мисля , че това изчерпва всичко ...................

Бай ... бай ..........

• 0

#153 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1115 Мнения:

Публикувано 04 септември 2018 - 14:12

Гледах преди малко борсата, акциите на WG паднаха 35 пункта за 10 минути. Даже чичо ми Ган не би го предвидил това...

• 0
Публикувано изображение

#154 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 577 Мнения:
  • Клан:BNB

Публикувано 04 септември 2018 - 14:29

Гледах преди малко борсата, акциите на WG паднаха 35 пункта за 10 минути. Даже чичо ми Ган не би го предвидил това...

:D

• 0

signature.png

#155 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 12:23

ЗдравеЙте танкисти и танкистки , вчера отново инсталирах играта за 6 път / числото 6 е дяволската цифра според ...... / . Успях да възстановя Скорпион Г. и Лорр.40т , купих и някои др. машини и започваме 6-тия. сезон . Целта на мероприятието е максимално да се забавлявам без грам амбицйи и естествено да загубя малко време . Мисля , да се представя като истински домат в моя стил и да споделя това със Вас.

Ето една битка от снощи със Скорпиона / стоков екипаж/ на фугаси за фън  ..... http://wotreplays.eu...tall_skorpion_g

Играх си като домат и се забавлявах , но малко ми стана кофти за противниковия Стандарт Б. , добър играч беше , но дръпна късата клечка / сиурно играеше без пожарогасител на доп. дажби - като статист./ . От начало гледах да ,,хвана,, някой и накрая се опитах сам / като домат / естествено да забавя противника на десния фланг.

Поздрави и приятен ден.

• 1

#156 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 453 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 12:26

ЗдравеЙте танкисти и танкистки , вчера отново инсталирах играта за 6 път / числото 6 е дяволската цифра според ...... / . Успях да възстановя Скорпион Г. и Лорр.40т , купих и някои др. машини и започваме 6-тия. сезон . Целта на мероприятието е максимално да се забавлявам без грам амбицйи и естествено да загубя малко време . Мисля , да се представя като истински домат в моя стил и да споделя това със Вас.

Ето една битка от снощи със Скорпиона / стоков екипаж/ на фугаси за фън  ..... http://wotreplays.eu...tall_skorpion_g

Играх си като домат и се забавлявах , но малко ми стана кофти за противниковия Стандарт Б. , добър играч беше , но дръпна късата клечка / сиурно играеше без пожарогасител на доп. дажби - като статист./ . От начало гледах да ,,хвана,, някой и накрая се опитах сам / като домат / естествено да забавя противника на десния фланг.

Поздрави и приятен ден.

Е добре дошъл тогава :Smile_popcorn1 (1): :Smile_great: :Smile_great:

• 1

#157 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 12:29

Е добре дошъл тогава :Smile_popcorn1 (1): :Smile_great: :Smile_great:

Здраво Сър , благодаря .

• 0

#158 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 04 февруари 2019 - 14:08

Поздрави и приятен ден.

Не само статистите играят с храна. От 8-мо ниво нагоре, аз също играя с храна + братя + вентилатор (където може) и не се оплаквам. Който няма пожарогасене, може да си го сложи за два бона на битка. :) 

• 0

Публикувано изображение

#159 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2019 - 17:58

Здраво Тони , така е ...... но в рандома всичко се случва.

Поздрави.

• 0

#160 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано 06 февруари 2019 - 13:37

Здравейте танкисти и танкистки , нов патч - нов късмет / каквото и да означава това /. Викам си - кът по-прост и домат естествено , да Ви пусна едно клипче , така да се каже между другото .

http://wotreplays.eu...e/4768353#stats

Ето сега , играя си аз значи на Фиордите и като за начало и фън включих естествено фугасчета , пострелях малко с тях и обърнах на бб. / нямах такова намерение / , но ,,Наште,, тръгнаха да ръшват десния фланг и то тежък  и 2 дестроера , мътна работа да Ви кажа аз .Битката започна да се обръща не в наша полза. Опитах да обърна внимание на отбора да го дават малко по-дефанзивно , но стана тя каквато стана ............. играх до края , поддържах дистанция и то,за няколко изстрела повече .................. толкова от мен.

Поздрави и приятен ден.

п.п. Накрая малко не ми стана ясно какви бяха тия Картошкини текстури , та туй келеме Т-30 мъ изплющя , ама айде ..... карай да върви.

• 0

#161 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 198 Мнения:

Публикувано Вчера, 20:17

Здравейте банда , абе нали съм си домат си цъкам рандомчета , щото фронт-лине било ,,яката работа ,, ........ ама нищо . И ето ти битка с 10-ки. нали така , да ти е по-готино естествено ...... ама нали съм си домат , викам си кът по-прост тука леко шъ ги поддържам тез нашите , пък ко доди рийш ........ и те така - http://wotreplays.eu...1-lorraine_40_t

една позиция , малко стрелба и нищо повече .

Поздрави и приятна вечер....... и на здраве , ей.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни