Към съдържанието

Снимка

Ракомания - ЧЕРВЕН СКИЛ.

• Влезте в профила си за да пишете
153 отговора на тази тема

#1 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 16 юли 2018 - 08:26

Здравейте колеги , реших да отворя такава тема , защото не намирам аналог във форума .

Нека това да е мястото където доматите като мен да се чувстват свободни да изразяват всичко което ги вълнува в играта ,да споделят реплеи , мисли и др. без да ,,пречат,, на другите ,,различни,, скилове в играта .

Поздрави и приятен ден .

• 1

#2 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 09:19

http://wotreplays.eu...e/4447207#stats

Ето едно реплейче и моите мисли ............

нали съм си домат , та ме пусна и мен топ тиер да видя и аз шестички днес ............ дааа , ама битката не беше лека .......... още в началото нашия отбор отиде да се разхожда по града , на левия фланг отиде едно 59-16 помоли за помощ , но никой не го отрази и се прибра , така оголихме фланга още в началото на битката .

Аз отидох на десния фланг , малко бавно ми се получи .... ама Рево по-бързо не може ........ опитах да хвана или спотна нещо по ливадата , но не ми се получи много ...... пазех се от вероятни дестроери на поляната и започнах леко - по леко битка с танковете на фланга и изчаквах да допускат грешки .... взех 3 кила ..... гледам картата и тези който не са светили /р.43 и скорпиона - най - вероятно са на левия фланг/ ...... и като рак си мисля - трябва да ,, почистиме,, десния фланг и да покриеме левия / в града имаше още живи наши и щяха да позабавят врага / ......... при мен остана недобито едно кв-13 реших да рискувам и да го приключвам за да отида отляво ...... добре , ама малко ме хванаха артитата - М44 си е злобно арти ......... отидох отляво и опитвах а пазя и да спотна нещо за нашите три артита без голям успех , техното арти пак ме покриваше ..... гледах да се крия и отсветвам ............... и накрая едното противниково М44 влезе от дясно и уби една наша арт. - викам си кат домат - време е само да пазиме и да печелим време - 2 мин. до края - време е за хълма - пребих М44 като внимавах да не ме гръмне........ и остана малко битка до края с НТ-то и Скорпиончето / добре че Скорпиона и Р.43 не влезнаха заедно / противника загуби време и реши да не капва , а да ни добива / може би грешка/..... гледах колкото мога да се движа и да не седя повече от 5 сек. на място .............. и така ........... забавих ги и спечелихме .............. ама нали съм си домат забравих да си излекувам зареждача .... хем го видях ........... ама нищо ..........

Поздрави и моля за мнение .................

• 1

#3 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 10:48

Имаше една тема навремето. Анализ на повторенията се казваше

• 0

#4 Vladimirsea

Vladimirsea
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 12:03

Абе отдавна не съм  бил в училището дето  завърших  .
Ама изглежда съм пропуснал  смяната на точката с многоточие...
:)

• 0

#5 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 15:40

Имаше една тема навремето. Анализ на повторенията се казваше

Хакерче , тук е малко по друго ..... става въпрос за игра на домати , реплей , мнения , въпроси и др. неща от живота на рачетата . Горе реплея и мисленето на един домат по време на битката е само един аспект от всичко друго .И те така ..........

Поздрави и приятен ден .

• 0

#6 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 15:43

smile.png

.................... и аз ................ ама нали съм си домат .......................... нов стил баце ................

Поздрави и приятен ден.

• 0

#7 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 185 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 15:57

:)

На домат, ако кажеш нещо в битка ще направи обратното на това, което си му казал.

Както самия ти разбра след горния коментар. :D

Закон!

• 0

#8 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 16 юли 2018 - 17:51

На домат, ако кажеш нещо в битка ще направи обратното на това, което си му казал.

Както самия ти разбра след горния коментар. biggrin.png

Закон!

Трудно е да се предскаже как ще реагира един играч в битка , камо ли да говорим за закон , правило или зависимост / според мен / . Понякога се опитвам да отгатна , но явно нямам толкова развити гадателски способности ................. и така ..................

Поздрави.

• 0

#9 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 17 юли 2018 - 21:33

Хора , най-вероятно съм объркал Форума ,за което се извинявам , ако съм засегнал някого /малко вероятно /. Изглежда ,аз съм единствения домат тук , защото не наблюдавам никаква активност от колегите домати ......... и колкото да ми е неприятно да го констатирам - явно играчите със по-висок скил имат право като казват , че доматите са ,, особена ,, група играчи , на които егото им е по-високо от ................ и така ............... на мен /за сега / единствено ми остава да поддържам темата като топ домат на форума .

Поздрави и приятни сънища .

• 0

#10 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 185 Мнения:

Публикувано 17 юли 2018 - 21:56

Хора , най-вероятно съм объркал Форума ,за което се извинявам , ако съм засегнал някого /малко вероятно /. Изглежда ,аз съм единствения домат тук , защото не наблюдавам никаква активност от колегите домати ......... и колкото да ми е неприятно да го констатирам - явно играчите със по-висок скил имат право като казват , че доматите са ,, особена ,, група играчи , на които егото им е по-високо от ................ и така ............... на мен /за сега / единствено ми остава да поддържам темата като топ домат на форума .

Поздрави и приятни сънища .

Наблягам на шопска салата с ракийка. И не само аз(много вероятно). Затова няма...

Лека

пп Абе пиян ли съм или времето на сървъра е назад? :D

• 0

#11 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 263 Мнения:

Публикувано 18 юли 2018 - 04:46

Аз нямам много време за игра,работя повече и като съм свободен отделям време на детето,а и чакаме второ.Иначе следя темата.Поздрави и успех.Хубаво е,че има тема с която и домати като мен могат да коментират риплеи без да ги разкриват колко са слаби и какъв срам са за играта и едва ли не в живота.
  • 0

#12 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7000 Мнения:

Публикувано 18 юли 2018 - 07:03

Аз нямам много време за игра,работя повече и като съм свободен отделям време на детето,а и чакаме второ.Иначе следя темата.Поздрави и успех.Хубаво е,че има тема с която и домати като мен могат да коментират риплеи без да ги разкриват колко са слаби и какъв срам са за играта и едва ли не в живота.

Обръщай внимание на семейството,баце...игрите са за убиване на свободно време.

• 1

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#13 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 18 юли 2018 - 08:40

Здравейте и На здраве на колегата

xfirebg

Миленка , и аз не съм играл от 3-4 дена ....... влизам в играта рядко , защото се надявам да дойде някой патч ,със който ще са решени поне половината проблеми в играта . Иначе темата е за всичко , което ни вълнува, радва или не в играта .... и лично за мен - да покажем и на другите какво е да си домат , да се надсмеем на себе си , да си покажем грешките , успехите - да коментираме и т.н.

Шадоу е прав , че в свободното време може да обръщаме повече внимание на реалността отколкото на виртуалността /играта/.

Поздрави и приятен ден.

• 1

#14 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:

Публикувано 19 юли 2018 - 20:58

http://wotreplays.eu...ksan111-strv_s1

Здравейте , ето малко от днес .........

Абатството /долната база/ - отначало търсех противник по десния фланг ........ затишие, гледам картата - в средата и левия фланг натиск . Викам си аз сега кът домат - ей връщай се на центъра докато е време , че скаутчето само там .......... започнахме някаква престрелка , успокоих ги малко навлеците ама нали съм си домат пак гледам картата ........... и кво да видя - ми той противника бута ...... и бутна левия фланг. Ей ........... причерня ми , викам си много нахален народ се навъди бе .......... ама нищо , до базата има едно чудно леко скосено място и давай натам леко - по - леко , до мене две артита .... и те шъ ударят рамо . Почнах да пазя и нахалните типове дойдоха да ни превземат разбираш ли ........... ма нали кът по-прост съм им застанал леко неудобно , та бая трябва да се качат по хълмчето .......... побихме се малко , 111-ката ме драсна един път , ама тва му беше , а Тигъра на кво разчиташе незнам ............. така , накрая останахме с артито ........... мислех да пазиме /може би грешка/ , но артито реши да капва и да предизвика р-46 ........ веднага ми светна да го ползвам като примамка/ малко е долно това .... ама нищо/, но се чудих дали да е от центъра на Абатството или от позицията за деф. на противника в квадрат В-3 ............ и реших да мина по левия фланг ,като си мислех - ако Прожетото е там да го контрирам и да не му позволя да стреля по артито , предупредих артито да внимава от дясно ........ не знаех от къде ще се появи противника . Все пак се появи от дясно , аз във този момент първо не се позиционирах правилно /грешка/ и не можах да стерлна веднага ..... после 1 неточен изстрел , но добрата новина беше , че там където беше р-46 нямаше как да се измъкне без да го гръмна , ударих го веднъж / не светнах /, той явно си помисли , че съм някъде от долу на базата и реши да ме завърти и това му беше края .............

Днес имах доста хубави битки , но запазвам само последния реплей , за което сега малко , ама малко съжалявам ...............

Поздрави и приятни сънища от мен.

• 1

#15 Vladimirsea

Vladimirsea
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 20 юли 2018 - 12:27

Глеаам айшето по улицата тича ама са ако и викна оня ке ме чуе ......(брат и ) и глеам как  дрънчи телефоно ама она дигна :    Кажи бре брато   дека си ....... дека  ?  У чичя ми  Генко ли  аа а епа ела  си  утре ..............
И на мен кат  ми щракна онова дет светка  ... лампата бре  и кат се загледах  у лево затишие по улицата  ... Викам си са кат мина по фланго  ке я гепя през кръсто  она нема дека да бега .... и те така почна революцията за пустио му  салам .....  От там със  левски  скок та у нея ударих я веднъж да не мърда  ...Оти она не ми требаше а само да отпусна  змею ... Тя явно си  помисли  ке  избега у къщата ама това и беше краю ..... не го извадих цели 2 минути абе  днес ми беше добър деня  ама можеше и повечко да удържи деаа и пуганецо .... 

Е мокри сънища и от мене .

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни