Към съдържанието

Снимка

Още ли си губите времето

• Влезте в профила си за да пишете
64 отговора на тази тема

#1 liubezniqt los

liubezniqt los
  • Нoвобранец
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 юли 2018 - 16:28

Реших да си видя какво се случва с акаунта, че от година може би не съм го поглеждал и нямаше как просто да не ви попитам дали още си губите времето :D

• 0

signature.png

#2 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 06 юли 2018 - 16:49

Кажи ти какво правиш вместо да играеш WOT и аз ще ти кажа дали още си губя времето.

• 0
Публикувано изображение

#3 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1583 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 06 юли 2018 - 20:43

Реших да си видя какво се случва с акаунта, че от година може би не съм го поглеждал и нямаше как просто да не ви попитам дали още си губите времето :D

Здрасти. :) И да и не.  :D  Би било загуба на време ако нямах никакво развитие като играч и да, има и други полезни и приятни неща, но и те са p2w.  :lol:

• 1

Публикувано изображение

#4 liubezniqt los

liubezniqt los
  • Нoвобранец
  • 19 Мнения:

Публикувано 08 юли 2018 - 21:36

Кажи ти какво правиш вместо да играеш WOT и аз ще ти кажа дали още си губя времето.

какво правя - не сме дошли да се хвалим тук, а да говорим за играта, която все още представлява загуба на време :D Исках просто да посъветвам хората, които си пропиляват часове пред монитора и се справят добре, играят за статистики  и т.н., че целият потенциал ( щом са добри ), който имат е по-добре да го вложат в други посоки :) Те рано или късно ще го разберат де. 

• 0

signature.png

#5 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 627 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 08 юли 2018 - 22:38

виж ся, аз съм "човек на възраст" и посоките в живота съм си ги избрал вече :) и "танкчетата" е една от тях ;)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#6 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 08 юли 2018 - 22:45

какво правя - не сме дошли да се хвалим тук, а да говорим за играта, която все още представлява загуба на време :D Исках просто да посъветвам хората, които си пропиляват часове пред монитора и се справят добре, играят за статистики  и т.н., че целият потенциал ( щом са добри ), който имат е по-добре да го вложат в други посоки :) Те рано или късно ще го разберат де. 

Не можем всички да покоряваме Еверест, ще стане пренаселено. Пък и ме мързи сега да ти кажа.

• 0
Публикувано изображение

#7 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 08 юли 2018 - 22:50

Кои са другите посоки? Дота и ЛоЛ ? Пардон, варкрафт 3

• 0

#8 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1583 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 08 юли 2018 - 23:11

Аз трупам първоначален капитал, ама то това става по-бавно и от гриндене с 1-чка.  :lol:  :lol:  :lol:

• 0

Публикувано изображение

#9 Anteri

Anteri
  • Tанкист
  • 228 Мнения:

Публикувано 09 юли 2018 - 06:39

Аз последния път когато проверих, игрите бяха точно за "губене на време". Е да има и такива които ги приемат като начин на живот, но това е друга тема ..  ::)

• 0

Публикувано изображение

color doesn't matter..

#10 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 682 Мнения:

Публикувано 09 юли 2018 - 07:19

Всички сме слепци тука. Чакаме някой с едно око да ни поведе...

• 0

#11 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 548 Мнения:
  • Клан:BNB

Публикувано 09 юли 2018 - 08:27

Кои са другите посоки? Дота и ЛоЛ ? Пардон, варкрафт 3

Fortnite е хита сега, бая народ се ориентира натам :)

Дребния не е цъкал тамкчета откакто свърши школо, каза, че цяло лято няма да играе-наесен пак като се посъберат хора, че сега е мъртвило :)

• 0

Публикувано изображение

#12 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 179 Мнения:

Публикувано 09 юли 2018 - 09:29

Искаш да кажеш, че трябва да играем друга игра или да не играем игри, защото са загуба на време? То по принцип игрите са за загуба на време и това мисля, че всеки(сигурно) го зане...

Вече колко време губиш в игри(и нерви), това е друг въпрос :D

• 0

#13 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 09 юли 2018 - 10:36

Fortnite е хита сега, бая народ се ориентира натам :)

Дребния не е цъкал тамкчета откакто свърши школо, каза, че цяло лято няма да играе-наесен пак като се посъберат хора, че сега е мъртвило :)

А бе това фортните го забелязах от едни деца дето идваха да питат "що на едното пц върви с повече кадри...", и тогаз забелязах че станало хит. На мен ми се струва обаче малко малоумна пуцалка. Освен ако няма някакви тактически елементи, дето ми убягват

• 0

#14 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 548 Мнения:
  • Клан:BNB

Публикувано 09 юли 2018 - 11:24

А бе това фортните го забелязах от едни деца дето идваха да питат "що на едното пц върви с повече кадри...", и тогаз забелязах че станало хит. На мен ми се струва обаче малко малоумна пуцалка. Освен ако няма някакви тактически елементи, дето ми убягват

Хабсолютна простотийка е-леки елементи на тактика само ако играеш взвод 2-3-4-иначе пуцаш по едни сенки в далечината и обикалиаш кат гламаФ да събираш оръжия и ресурси :)

Мен не можа да ме грабне, ама всичкото тинейджър тва напъва, пък и доста стриимъри я промотират :)

• 0

Публикувано изображение

#15 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 09 юли 2018 - 12:02

Хабсолютна простотийка е-леки елементи на тактика само ако играеш взвод 2-3-4-иначе пуцаш по едни сенки в далечината и обикалиаш кат гламаФ да събираш оръжия и ресурси :)

Мен не можа да ме грабне, ама всичкото тинейджър тва напъва, пък и доста стриимъри я промотират :)

С други думи е новото лице на куейк/унреал турнамент, от вече не толкова близкото минало. Славни игрици беха навремето

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни