Към съдържанието

Снимка

О-Ни

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 RadioFighterYR

RadioFighterYR
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 29 юни 2018 - 14:13

Добър ден :) Бих искал да попитам за О-Ни. Поради факта, че в танкс.гг няма много информация относно бронята (мога да тествам само срещу оръдията на самия танк, но не и срещу тези на ИС-1, Тигри 1 и П, АМХ М4 49, и др. тиер 7 тежки) бих желал да знам как се държи тя горе-долу, и дали малките куполчета отпред са слаби. Виждам, че танкът има "брадички" (cheeks на англ.).

Изобщо, на външен вид прилича на О-И с по-слаба броня, но по-високи скорост и мобилност (нещо като КВ-1 и КВ-1С, само че японски).

Прав ли съм?

• 0

#2 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1581 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 29 юни 2018 - 15:13

Добър ден :) Бих искал да попитам за О-Ни. Поради факта, че в танкс.гг няма много информация относно бронята (мога да тествам само срещу оръдията на самия танк, но не и срещу тези на ИС-1, Тигри 1 и П, АМХ М4 49, и др. тиер 7 тежки) бих желал да знам как се държи тя горе-долу, и дали малките куполчета отпред са слаби. Виждам, че танкът има "брадички" (cheeks на англ.).

Изобщо, на външен вид прилича на О-И с по-слаба броня, но по-високи скорост и мобилност (нещо като КВ-1 и КВ-1С, само че японски).

Прав ли съм?

До 3D models има подменю Compare - цъкаш там и си избираш с кой танк с кое оръдие искаш да видиш дупчи ли.  ;)

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни