Към съдържанието

Снимка

Въпрос за PC конфигурация за WoT

• Влезте в профила си за да пишете
28 отговора на тази тема

#16 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 28 май 2018 - 11:52

Продавай му умрялото I3-7300 +GTX 1050Ti и да се приключва с темата тогава...

Аз нищо не продавам! Изразявам мнение. За толкова пари толкова. Това да не е баница, режи па яж.

• 0

Публикувано изображение

#17 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6925 Мнения:

Публикувано 28 май 2018 - 12:03

Щом толкова е фатално наличието на SSD (което винаги може да се добави за 80-100 лева ново след месец,два или три),автора да спести още някой лев и да слага едно ново 120-128 GB SSD TLC/MLC ,понеже за 1200-1250 лева не може да се извади перфектна комбинация към настоящия момент.Не че месец ползване на комп без SSD ще го обрече на бавно и мъчително сърфиране,но за тези пари няма как да се сложи добра видеокарта+8 гиги памет+сносен актуален 4 ядрен процесор+SSD диск...просто цените в момента са такива,каквито са и е без значение дали паметта е скъпа или цените са оправдани.Отделно,че посочената "лайняна" GTX1060 3GB е с 40%-50% по-бърза в игрите от GTX1050 Ti 4GB - имах и двете в рамките на година и разликата е осезаема в 10-ната игри,които играя.Има достатъчно тестове в нета,за да си изгради човек мнение дали е удачно да се жертва по-мощна карта за SSD,което може да се добави винаги за малка сума.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 28 май 2018 - 12:09

• 1

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#18 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:

Публикувано 28 май 2018 - 12:37

Щом толкова е фатално наличието на SSD (което винаги може да се добави за 80-100 лева ново след месец,два или три),автора да спести още някой лев и да слага едно ново 120-128 GB SSD TLC/MLC ,понеже за 1200-1250 лева не може да се извади перфектна комбинация към настоящия момент.Не че месец ползване на комп без SSD ще го обрече на бавно и мъчително сърфиране,но за тези пари няма как да се сложи добра видеокарта+8 гиги памет+сносен актуален 4 ядрен процесор+SSD диск...просто цените в момента са такива,каквито са и е без значение дали паметта е скъпа или цените са оправдани.Отделно,че посочената "лайняна" GTX1060 3GB е с 40%-50% по-бърза в игрите от GTX1050 Ti 4GB - имах и двете в рамките на година и разликата е осезаема в 10-ната игри,които играя.Има достатъчно тестове в нета,за да си изгради човек мнение дали е удачно да се жертва по-мощна карта за SSD,което може да се добави винаги за малка сума.

Какви 40-50% бре човек, не се излагай!!! До кога ще съветвате хората да правят нещо "на час по лъжичка" ?! Или го правиш или не! Аман от глупостите, тури сега това, след 2 месеца и това и после онова - хахах! Докато събере, каквото иска, айде ново поколение, не дай си боже на различен цокъл и айде сменяй всичко! Като толкова се биеш в гърдите, айде направи нещо свястно с Coffee Lake, за тези пари, нали искаш да е с потенциал !!!

• 0

Публикувано изображение

#19 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 179 Мнения:

Публикувано 28 май 2018 - 12:53

Какви 40-50% бре човек, не се излагай!!! До кога ще съветвате хората да правят нещо "на час по лъжичка" ?! Или го правиш или не! Аман от глупостите, тури сега това, след 2 месеца и това и после онова - хахах! Докато събере, каквото иска, айде ново поколение, не дай си боже на различен цокъл и айде сменяй всичко! Като толкова се биеш в гърдите, айде направи нещо свястно с Coffee Lake, за тези пари, нали искаш да е с потенциал !!!

И аз съм на същото мнение 1060 е по-добре(но 40% max според мен). 120 SSD GB е ненужна покупка при положение, че почнаха да правят игрите по 100GB една...

Един танкист каза, че сти джитка играта на вградено видео с осмото поколение процесор на Ител с 100+ fps, което е яко. 

А това за цокъла и сменяй всичко важи за AMD и INTEL рано или късно.

• 0

#20 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6925 Мнения:

Публикувано 28 май 2018 - 13:15

Евала,Силвър,спирам да пиша по темата...

• 0

signature.png

#21 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 540 Мнения:
  • Клан:BSU

Публикувано 29 май 2018 - 10:27

Един танкист каза, че сти джитка играта на вградено видео с осмото поколение процесор на Ител с 100+ fps, което е яко. 

Потвърждавам..на i5-8400 със вграденото си върви на 100 fps кат стой та гледай :)

Сега, друг е въпроса дали като си дал 350 кинта само за проца ще играеш на вградено, ама разни хора-разни джобове ;)

• 0

Публикувано изображение

#22 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:

Публикувано 30 май 2018 - 12:23

Евала,Силвър,спирам да пиша по темата...

Не бе, не спирай, чакам да видя оферта с Coffee Lake !!!!

• 0

Публикувано изображение

#23 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6925 Мнения:

Публикувано 30 май 2018 - 12:24

Не бе, не спирай, чакам да видя оферта с Coffee Laке!!!

Ей,не се спря...заяждай се,не ми пречиш.

• 0

signature.png

#24 Mario

Mario
  • Tанкист
  • 29 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 09:52

Intel Core i5-2500 3.30GHz / 4 Cores / 8192MB / 750GB / DVD/RW / DisplayPort / 10xUSB 2.0 И монитор и мишка и слушалки,такова нещо става май 😁
Вие сте се впуснали в някви спорове , а аз съм си прост човек

П.п. с останалите пари каква премиум тежка 8ца да закупя.
Не съм много нов в играта имам 5к мача но до тиър6
  • 0

#25 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 10:19

Intel Core i5-2500 3.30GHz / 4 Cores / 8192MB / 750GB / DVD/RW / DisplayPort / 10xUSB 2.0 И монитор и мишка и слушалки,такова нещо става май
Вие сте се впуснали в някви спорове , а аз съм си прост човек

П.п. с останалите пари каква премиум тежка 8ца да закупя.
Не съм много нов в играта имам 5к мача но до тиър6

Ако има чалъм смени харда че 750 и 640 са с вроден порок на сърцето

• 0

#26 Mario

Mario
  • Tанкист
  • 29 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 10:27

Ако Ви кажа къде ги гледам ще ме разстреляте, в квант сервиз втора употреба . И тъй като виждам че разбирате има ли значение производителя на хард диска ( за лаптоп Сони вайо( няма такъв боклук) та ако е на Самсунг , проблем ли ще е
  • 0

#27 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6925 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 10:52

Гледай диска да е WD или Toshiba ,Seagate са по-слабички...различните им серии имат и различна гаранция.Но с твърдите дискове вече всичко е голяма доза късмет.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 20 юни 2018 - 10:53

• 0

signature.png

#28 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 11:24

Ако Ви кажа къде ги гледам ще ме разстреляте, в квант сервиз втора употреба . И тъй като виждам че разбирате има ли значение производителя на хард диска ( за лаптоп Сони вайо( няма такъв боклук) та ако е на Самсунг , проблем ли ще е

Е, сони никога не са имали традиции в лаптопостроенето, виж, сензорите за фотоапарати са им друга бира

• 0

#29 Mario

Mario
  • Tанкист
  • 29 Мнения:

Публикувано 20 юни 2018 - 15:46

А каква е разликата между СД и ХД клиент?

в ХД формата някои танкове са барнати и са с повече детайли изисква повече място на хард диска
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни