Към съдържанието

Снимка

Фронт лайн /FL/ -Линия фронта /рус/

wot

• Влезте в профила си за да пишете
50 отговора на тази тема

#46 gogomen72

gogomen72
  • Tанкист
  • 80 Мнения:

Публикувано 16 май 2018 - 11:24

Имам около 15 битки, веднъж не ги оставихме да вземат и една база, а на два пъти взимат по 1-2.Ако си гледал клипове в ютуба, там говорят че защитниците са преебани...но тогава играят в тест сървъра с 10лв, сега един взвод аутолоудери прави чудеса.

Последно:не са ти вземали база,или 1-2 са ти вземали че малко ме обърка?Нямам много битки понеже fsp там ми пада на 15-16 и емъка.Но сум убеден че в защита е по-неблагодарна играта.

• 0

#47 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 537 Мнения:
  • Клан:BSU

Публикувано 16 май 2018 - 14:50

Ето аз при какви условия играя

това ми е 1 и последен риплей който правя надявам се да съм успял

http://wotreplays.eu...-hitrusse-fv207

Това е резултатът на моята статистика за която постоянно ме ,,,,,,,,,,,,,,,,,, разни ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ьммм...има нещо не както трябва ...

Демек, ако така се случи, че играеш само с 1 танк цялата битка, защитиш територията, победиш, без да плащаш ремонти....си на далавера 42К сребро?

Снощи съм изиграл 6-7 битки, като въртях и танковете под наем-ми аз на загуба бях с 200К напред, онЯ ден имаше битка с близо 440К от които 340К чисти (тва по спомен де) :P

Изводът за мен е-никакво арти в този режим :)  Не че не съм изигравал и битка само с артита де :)

• 0

Публикувано изображение

#48 ilkoh

ilkoh
  • Tанкист
  • 59 Мнения:

Публикувано 08 юни 2018 - 17:03

Привет на всички. Имам нужда от малко помощ. В неделя си преинсталирах компа. Дръпнах си отново играта и от тогава го няма тогава го нямам този нов режим фронтова линия. Спрян ли е или нещо в мен е грешката? Благодаря предварително
  • 0

#49 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 672 Мнения:

Публикувано 08 юни 2018 - 19:19

Привет на всички. Имам нужда от малко помощ. В неделя си преинсталирах компа. Дръпнах си отново играта и от тогава го няма тогава го нямам този нов режим фронтова линия. Спрян ли е или нещо в мен е грешката? Благодаря предварително

Спрян е този режим. Не е при теб проблема.

• 0

#50 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 835 Мнения:

Публикувано 09 юни 2018 - 16:21

Ще го пускат пак доколкото знам, ама сигурно ще орежат доходите

• 0

Публикувано изображение

#51 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1540 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 11 юни 2018 - 01:47

Ще го пускат пак доколкото знам, ама сигурно ще орежат доходите

Което ще доведе до смъртта на режима...няма по големи комерсиални идиоти от WG готови са всичко да преебат за некой лев......

Този пост е редактиран от Dimitur: 11 юни 2018 - 01:47

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни