Към съдържанието

Снимка

Фронт лайн /FL/ -Линия фронта /рус/

wot

• Влезте в профила си за да пишете
50 отговора на тази тема

#1 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 188 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 07 май 2018 - 15:17

Картошка пусна днес нов режим /FL/ на руските сървъри ............... яко копиране на War Thunder , но същите тъпотий ............. нова карта / 1бр./ и не пробил , рикошет ............. минет ............................ Поздрави и Успех.

• 0

#2 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 436 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 20:52

На мен новия режим много ми хареса , за 2 часа стигнах до 11 ниво , имах битка с близо 20к демидж и над 500к печалба накрая на загуба абе за 2 часа 2000к сребро доволен съм !

• 0

#3 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7012 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 21:14

Картошка пусна днес нов режим /FL/ на руските сървъри ............... яко копиране на War Thunder , но същите тъпотий ............. нова карта / 1бр./ и не пробил , рикошет ............. минет ............................ Поздрави и Успех.

хахахахаха...

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#4 Karakol

Karakol
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 08 май 2018 - 07:21

Интересен режим с много FL(фрути луупс). Винаги можеше да е нещо по-добро, но можеше и да е по- зле...  Изглежда малко та****ларъ, но от WG  толкова. Костенурките си ги бива, горе-долу. 

• 0

#5 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 08 май 2018 - 07:31

Много, ама много се радвам, че не е с 10-ки!

Супер разнообразие ми внася в играта, защото от едно известно време само 10ки цъкам(от два дена и малки италиани).

Режима ми харесва.. за 4 игри вчера.. 1.3млн кредита.. аре да не ми харесва.. Връткам си Lorr40, Strv S1 и M4 Revo и си свирукам.. парици на корем.

За подходящи танкове намирам точни ТД-та - С1 и Скорп, руски тежки - Деф, ако имате, ИС3, ИС5.. всичко с купол, всички мъни-мейкъри са окей.

Има някои доста небалансирани позиции.. но все пак.. картата е огромна и грешки стават :) Най - си обичам, със С1, зад двоен храст, а пред мен........ поле, а на полето......... лоши :D

Жената вика.. кво си припяваш.. аз:

Този пост е редактиран от Gr1zu: 08 май 2018 - 07:31

• 3

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#6 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1113 Мнения:

Публикувано 08 май 2018 - 10:08

И на мен ми хареса новата игръ.

Освен новостта, която внася е интересно и, че много проблеми на геймплея се решават просто като направиш голяма карта.
Забелязах, че почти не ме стреляха със злато.
И това, при положение, че играх 5 игри и ги загубих всичките...

Аз даже си мисля, че това е бъдещето на играта.

Вчера в рандъм чаках по 30 секунди да вляза в битка.

Само не се сещам защо това е привидно доста по успешно от Гранд Батълс.

• 1
Публикувано изображение

#7 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2969 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 08 май 2018 - 10:36

Защото най-накрая някой във WG си е седнал на задника и е прочел като хората статистиката. За мен лично "успеха" се дължи на няколко неща:
1. Играе се с 8-ци
2. Изкарват се кредити
3. Картата е различна и голяма, а и носи разнообразие спрямо рандъма.
И още един куп други дребни нещица.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#8 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 640 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 08 май 2018 - 10:56

с тая голяма карта може цяла игра да се моташ наляво и надясно и на никой няма да му направи впечатление и да почне да ти клика квадратчето ядно :)

играх една игра, атакувахме, спечелихме, така че нямам много опит, но не забелязах някой да се е оплакал че е на минус, а и гледам че повечето премиум машини карат, така че за час игра може да си оправиш икономиката за няколко  дни (или седмици ако си лИлав играч)  :)

погледах малко стриймъри и забелязах че има мнооооого място за фланкване, така че дори да има само дефендъри отсреща пак може да си ги дупчиш без да зареждаш "златни" ;)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#9 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1727 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 08 май 2018 - 12:21

На мен лично също ми харесва! Подходящ е и за гриндене на 8-ки, е все пак не на всички, но в моя случай със СУ-101..........плачат само :) ЕХР бол, пари бол, стига да има време човек.
Най-удачните мъни мейкъри и демич дилъри в момента са: Прошутото (новата премиумна жаба), Скорпиона и китайското WZ-120-1G, което фронтално се оказва страшилище! Някои се справят доста добре и с Патриота и с C1.
Лорейна също не е за подценяване, минуса му е голямото време за презареждане. С него човек трябва много внимателно да си подбира позициите за игра, защото обикновено противниците налитат по няколко на куп и си на пастет за отрицателно време.
Човек трябва да обърне внимание и на "резервите". Изключително полезни са "Engineering", когато атакуваш и трябва да капваш базата, както и "Inspire" като цяло. Бомбите не са от най-полезните неща, поне аз не ги намирам такива. Да, може да ти извадят някое закампило С1, но иначе рядко се случва да нанесат сериозни поражения.

За "снайперистите" и Recon Flight може да е полезен :)
Като цяло на мен ми е забавен, ще стане още повече, ако оправят платуните :)

• 0

Posted Image

#10 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2969 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 08 май 2018 - 14:01

Брех, отдавна не бях чел толкова положителни мнения за играта накуп.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#11 dMR

dMR
  • Tанкист
  • 96 Мнения:

Публикувано 08 май 2018 - 15:01

Някой да има проблем с фпс?
В рандома е +100 а във тоя режим е между 40-50фпс!
п.с: кочинката е RYZEN 5/1600,ASUS ROG STRIX RX580 OC GAMING 8GB,16Gb рам и т.н.
  • 0

#12 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 08 май 2018 - 15:04

Като нещата са зле, са зле.. ама защо да не казваме и добрите работи..

Проблем с фпс имам и аз от време на време.. на макс падам до 38-40.. а в рандъми съм 100-120 :) Падам особено като почне да мига зона по картата..

• 1

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#13 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7012 Мнения:

Публикувано 08 май 2018 - 21:13

d6dd4249f9160385.jpg

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#14 Кондов

Кондов
  • Нoвобранец
  • 1 Мнения:

Публикувано 08 май 2018 - 21:28

А как се пуска този гяволък?
  • 0

#15 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 640 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 08 май 2018 - 22:33

А как се пуска този гяволък?

горе, в дясно от "Битка" , пише "Случайна битка", кликаш там и от списъка я избираш :)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни