Към съдържанието

Снимка

1.0.1

• Влезте в профила си за да пишете
27 отговора на тази тема

#16 MKT

MKT
  • Tанкист
  • 32 Мнения:

Публикувано 06 май 2018 - 22:14

Италианският тиър 7 е отчайващ. Тиър 5 е скапан, но поносимо скапан. Тиър 6 е кандидат за бърз нърф.

• 0

#17 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6610 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 07:50

Италианският тиър 7 е отчайващ. Тиър 5 е скапан, но поносимо скапан. Тиър 6 е кандидат за бърз нърф.

Почакай да вземеш 8-цата...

• 0

Продава се доста приличен ЕУ WOT акаунт+нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...

#18 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 07 май 2018 - 09:22

Какъв нърф бе човек? Кое точно му е доброто на 6-цата? 

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#19 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 637 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 07 май 2018 - 17:12

Знам че не е тука мястото ама някой от вас има ли T 32 FL и Т 44 ФЛ? Ако някой знае нещо по въпроса..... подаръчни ли са, само за някоя определен  мисия ли са, ще си ги вземат ли утре, вдругиден....?

• 0

Публикувано изображение

#20 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Нoвобранец
  • 17 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 17:23

Има нов вид битка, фронтова линия, може да се ползват там, дават ги евентуално ако някой няма осми левъл танк...
  • 0

#21 biggbot

biggbot
  • Tанкист
  • 29 Мнения:
  • Клан:2b bot

Публикувано 07 май 2018 - 18:43

Аз ги получих и питах в друга тема .Май похарчих пари за оборудване напразно.

• 0

#22 biggbot

biggbot
  • Tанкист
  • 29 Мнения:
  • Клан:2b bot

Публикувано 07 май 2018 - 18:45

Пропуснах да напиша ,че имам много осмици. Значи причината е друга.

• 0

#23 MKT

MKT
  • Tанкист
  • 32 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 21:45

Знам че не е тука мястото ама някой от вас има ли T 32 FL и Т 44 ФЛ? Ако някой знае нещо по въпроса..... подаръчни ли са, само за някоя определен  мисия ли са, ще си ги вземат ли утре, вдругиден....?

Всички са ги получили. Предполагам причината е, че WG ги е мързяло да кодят така, че машините да идат само при тия, които нямат осмици. Затова за по-лесно - всички са ги получили. Доколкото разбрах, ще изчезнат от гаража на 3 юни, когато ще приключи сезонът, експериментът, епизодът или каквото там го водят.

• 0

#24 MKT

MKT
  • Tанкист
  • 32 Мнения:

Публикувано 07 май 2018 - 22:37

Какъв нърф бе човек? Кое точно му е доброто на 6-цата? 

Най-голямата алфа за тиър 6 среден и DPM от 2000. Плюс всичко останало по танка (няма явни слабости, прилична средна машина за нивото си). А, да - concealment-ът е най-добрия за тиър 6.
Като цяло се чувства много добре танка. Аз му взех мастър на 20-тата игра някъде.

• 0

#25 MitkoM

MitkoM
  • Нoвобранец
  • 10 Мнения:
  • Клан:0skils

Публикувано 08 май 2018 - 00:57

Потвърждавам за тиър 5. Постоянно съм лоу тиър. Направо е обидно, особено със стокова машина.

• 0

#26 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1488 Мнения:
  • Клан:1878

Публикувано 08 май 2018 - 01:20

Нови танкове викат добавили на Т32 и Т-44 две букви зад името и нови машини.А по характеристики същите :D

• 0

#27 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 637 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 08 май 2018 - 09:04

Нови танкове викат добавили на Т32 и Т-44 две букви зад името и нови машини.А по характеристики същите :D

И премиум статус.

• 0

Публикувано изображение

#28 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 08 май 2018 - 09:46

Най-голямата алфа за тиър 6 среден и DPM от 2000. Плюс всичко останало по танка (няма явни слабости, прилична средна машина за нивото си). А, да - concealment-ът е най-добрия за тиър 6.
Като цяло се чувства много добре танка. Аз му взех мастър на 20-тата игра някъде.

Слаба пробивност, алфата е ОК, ДПМ-а е слаб в сравнение с останалите медиуми, мобилността куца, камо-то не съм забелязал да е добро.. view range-a  е като на останалите, броня няма никаква, оръдието е неточно... абе няма силна страна. Взех му няколко мастера, даже един с почти 3к дмг, но какво от това - танка не ме кефи грам. 

БТВ 7-цата с топ мотор и окачване показва мобилност.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни