Към съдържанието

Снимка

Стоков О-И

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 RadioFighterYR

RadioFighterYR
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 април 2018 - 20:15

Прав е бил този, който е казал в темата за японците, че като подкараш О-И почваш да казваш "Ой".

Влезнах в тренировъчна стая с двама приятели, като единият имаше Т-34/85, другият също с О-И. Този с Т-34/85 го пропуснах на близко разстояние, другият с О-И-то също - той беше доста надалече. Да, оставям оръдието да се прицели напълно, ама и Т-34/85 не е толкова ситен, че да го изпусна. О-И пък е като къща голям.

Куполът се върти по-бавно от месо на шиш в дюнерджийницата.

Поне вече не ме дупчат през предницата тиер 4-ки. Оръдието ако по Божия милост уцели, добре пробива и добре поразява.

Срещу леките танкове нямам шанс, особено срещу тиер 6+ френските с касетъчни оръдия.

И за капак почти всяка игра съм срещу тиер 8-ци.

Така ли ще продължи да бъде и какво да правя? Използвам малък ремонтен комплект да си оправям веригите, както и аптечка.

• 0

#2 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 15 април 2018 - 20:22

Прав е бил този, който е казал в темата за японците, че като подкараш О-И почваш да казваш "Ой".

Влезнах в тренировъчна стая с двама приятели, като единият имаше Т-34/85, другият също с О-И. Този с Т-34/85 го пропуснах на близко разстояние, другият с О-И-то също - той беше доста надалече. Да, оставям оръдието да се прицели напълно, ама и Т-34/85 не е толкова ситен, че да го изпусна. О-И пък е като къща голям.

Поне вече не ме дупчат през предницата тиер 4-ки. Оръдието ако по Божия милост уцели, добре пробива и добре поразява.

Срещу леките танкове нямам шанс, особено срещу тиер 6+ френските с касетъчни оръдия.

Така ли ще продължи да бъде и какво да правя? Използвам малък ремонтен комплект да си оправям веригите, както и аптечка.

Ако не си с хубав екипаж е тегава линията в началото. Хубавото е че с фугасницата не трябва да целиш вразите в слаби зони а къде да е. Все ще направиш нелош демич

• 0

#3 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1568 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 15 април 2018 - 23:54

Оръдието може да пропуска при напълно свит мерник, но не рядко ще те изненада като улучва когато най-малко очакваш. Аз го играя с прицел, оптика и дотиквач. Но го започнах с екипаж на 1,5 нива, а сега третото е на 85% :) 

• 0

Публикувано изображение

#4 normas_1979

normas_1979
  • Tанкист
  • 79 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 16 април 2018 - 18:13

Мдааа, веднъж в движение шотнах е25 на 300+ метра. Верно, веднъж, но и двамата го запомнихме :)

Иначе, играй с фугасница и к'вот такоа

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  • 0

#5 RadioFighterYR

RadioFighterYR
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 16 април 2018 - 19:07

Мдааа, веднъж в движение шотнах е25 на 300+ метра. Верно, веднъж, но и двамата го запомнихме :)

Иначе, играй с фугасница и к'вот такоа

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Аз гриндя за фугасницата.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни