Към съдържанието

Снимка

Вашите постижения в играта

• Влезте в профила си за да пишете
4421 отговора на тази тема

#4411 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 488 Мнения:

Публикувано 20 март 2020 - 18:28

След три месеца почивка играта се опитва да ме зарибява:)

shot-025.jpgimage post site

shot-026.jpg

shot-027.jpgcolleen ballinger wiki

п. с.Тая марка я посвещавам на Бертоне Бг, танка ми е подарък от него в началото на стрийм кариерата му :)

http://wotreplays.eu...eavy_tank_no_vi

• 3

signature.png

#4412 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 839 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 21 март 2020 - 18:17

от доста време се канех да ги мина тия танкчета, ето че ми остана свободно време :(

Service Record:
Technical Engineer: Czechoslovakia.

• 3

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#4413 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 488 Мнения:

Публикувано 23 март 2020 - 01:50

0-02-05-84e1d3954836eab83b16ac456efd9554

• 2

signature.png

#4414 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 510 Мнения:

Публикувано 23 март 2020 - 15:21

Кол ми "Маста"!  :) Но се учудвам, че някои ми стрелят артата с подкалибрени, гаче съм Т95, деба.  :angry:

shot-028.jpg

А тук три артита са на върха по демидж.  ::)

shot-030.jpg

• 2

#4415 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1794 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 24 март 2020 - 00:00

Не вярвах, че с руски медиум мога да направя 5000 + спот.  :huh:

http://wotreplays.eu...e/5286646#stats

• 3

Публикувано изображение

#4416 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1794 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 01:03

Покампих малко в едноо кьоше.  :lol:

http://wotreplays.eu...e/5290353#stats

• 4

Публикувано изображение

#4417 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 151 Мнения:

Публикувано 26 март 2020 - 21:43

Не вярвах, че с руски медиум мога да направя 5000 + спот. 

Покампих малко в едноо кьоше. 

Поздравления и за двете игри Антоне.

Ако позволиш само два съвета, по един за двете битки. Много добро позициониране за засвет с руснака, но ти реши и да стреляш, при което светваш и ти. Така си решил - ок, но при спускането назад си открит за стрелба от ж.п.линията на твое дясно (на 3 часа), а ти продължаваш да държиш куполата с оръдието напред и отнесе доста поражения странично. Там където беше ти, имаш прикритие на корпуса заради леките извивки на хълма и е открита само куполата, затова бива поне да я завъртиш челно към тези долу,  така има шанс за рикошет или поне да си по-малка, по-трудна цел за тях. Един изстрел да спасиш, все е нещо.

За малката въшка - много добро представяне. Тази карта е кофти за леките танкове. Единствен пропуск - защо ти дожаля за противниковото арти. Хубаво го светна, хубаво му вкара два шута, че го и запали дори и го остави на двайсетина точки.....но той изгасна и ти спря дотам. Имаше още два снаряда в барабана, можеше да ги вкараш на сляпо в същото място, защото той не помръдна докато го стреляше. Със сигурност щеше да го довършиш, а той после прибра двама наши и можеше да се обърне играта.

Отново поздравления, а съветите са с най-добри чувства.  ;)  ;)  ;)

Цък +2, ама греда.

Възникна грешка   

Вие достигнахте лимита за позитивно гласуване за деня

• 3

#4418 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1794 Мнения:

Публикувано 27 март 2020 - 02:10

Поздравления и за двете игри Антоне.

Ако позволиш само два съвета, по един за двете битки. Много добро позициониране за засвет с руснака, но ти реши и да стреляш, при което светваш и ти. Така си решил - ок, но при спускането назад си открит за стрелба от ж.п.линията на твое дясно (на 3 часа), а ти продължаваш да държиш куполата с оръдието напред и отнесе доста поражения странично. Там където беше ти, имаш прикритие на корпуса заради леките извивки на хълма и е открита само куполата, затова бива поне да я завъртиш челно към тези долу,  така има шанс за рикошет или поне да си по-малка, по-трудна цел за тях. Един изстрел да спасиш, все е нещо.

За малката въшка - много добро представяне. Тази карта е кофти за леките танкове. Единствен пропуск - защо ти дожаля за противниковото арти. Хубаво го светна, хубаво му вкара два шута, че го и запали дори и го остави на двайсетина точки.....но той изгасна и ти спря дотам. Имаше още два снаряда в барабана, можеше да ги вкараш на сляпо в същото място, защото той не помръдна докато го стреляше. Със сигурност щеше да го довършиш, а той после прибра двама наши и можеше да се обърне играта.

Отново поздравления, а съветите са с най-добри чувства.  ;)  ;)  ;)

Цък +2, ама греда.

Възникна грешка   

Вие достигнахте лимита за позитивно гласуване за деня

Благодаря за съветите. :)  Общо взето съм слабак, но от време на време правя и по някоя добра игра. Старая се, но и много ме разсейва реалния живот. :D Артата я изоставих, защото с едното око гледам към него, но с другото се услушвам отдясно дали лети снаряд към мене. Да раздадеш пълен барабан, не винаги е разумно , защото може да се изгуби излишна кръв, а леките нямат голям запас от такава. :) 

• 1

Публикувано изображение

#4419 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 510 Мнения:

Публикувано 28 март 2020 - 18:34

Снощи, след многомесечно дебнене, боднах и последното "кебапче" за експерт на Германия.  :P

shot-031.jpg

• 2

#4420 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 151 Мнения:

Публикувано 29 март 2020 - 16:22

Още един "Мастър" с немският звяр. Голяма касапница, с променлив превес на отборите, от почти сигурна победа към пълен срив със сигурна загуба и обратно. Два пъти се връщах назад, за да спася артилериите от нахалници в гръб (едната не успях де), но накрая те се отблагодариха и помогнаха за победата. А бях останал на 65 hp. Oнзи мишок с Jg.Pz.E100 даде един изстрел в началото на боя и после като видя, че отбора за има-няма 30 сек. се срина начело с двамата от неговият взвод, написа "Noob team, i will not play" и заспа - АФК. Ей такива много ги обичам, ама WG спряха "team damage". ;)

shot-026.jpg

shot-027.jpg

• 3

#4421 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 839 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 29 март 2020 - 18:15

буквално в последната битка с танка му взех Ас :)

много приятна машина за игра, ще ми е мъчно за нея :(

http://wotreplays.eu...dinkodj-is-3-ii

• 4

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#4422 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 151 Мнения:

Публикувано 29 март 2020 - 19:12

буквално в последната битка с танка му взех Ас много приятна машина за игра, ще ми е мъчно за нея

Поздравления, такъв стил в битка ми харесва - агресия, натиск и разум. ;)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни