Към съдържанието

Снимка

Вашите постижения в играта

• Влезте в профила си за да пишете
4144 отговора на тази тема

#4141 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист
  • 35 Мнения:

Публикувано Вчера, 08:46

Е то не ти е за първи път с това танкче. Имах удоволствието да играя с теб веднъж и пак обърна битката, при положение, че ММ беше 8-10 тиър... А и ДМГ ти беше пак над 3000,не помня колко точно,но беше повече от моя, а аз бях с тайп5, което не говори добре за мен хихихи
  • 0

#4142 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1594 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано Вчера, 10:40

Е то не ти е за първи път с това танкче. Имах удоволствието да играя с теб веднъж и пак обърна битката, при положение, че ММ беше 8-10 тиър... А и ДМГ ти беше пак над 3000,не помня колко точно,но беше повече от моя, а аз бях с тайп5, което не говори добре за мен хихихи

Добрия играч може да обърне почти всяка битка с почти всеки танк. 

• 0

Публикувано изображение

#4143 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 557 Мнения:
  • Клан:BNB

Публикувано Вчера, 17:07

Добрия играч може да обърне почти всяка битка с почти всеки танк. 

И да и не :)

Понякога (като например във WW2) численото превъзходство си казва думата, даже и да са ботове ;)

• 1

Публикувано изображение

#4144 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 856 Мнения:

Публикувано Вчера, 18:56

Mастър съм му взимал, но пуул медал с него нямах до тази битка. Иначе имам още една битка непостната с М-ка, че и с повече дмг е :) .. отделно имам и една в която сър Фоч със скаут и още един булдог ми скочиха едновременно и ги убих и 2-та :)

Антоне - с лек танк в повечето случаи НЕ си фактор в играта, особенно когато си 8-ца а си в т10 игра

• 1

#4145 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1594 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано Днес, 00:04

И да и не :)

Понякога (като например във WW2) численото превъзходство си казва думата, даже и да са ботове ;)

Затова използвах "почти", защото има ситуации и ситуации. :) 

Mастър съм му взимал, но пуул медал с него нямах до тази битка. Иначе имам още една битка непостната с М-ка, че и с повече дмг е :) .. отделно имам и една в която сър Фоч със скаут и още един булдог ми скочиха едновременно и ги убих и 2-та :)

Антоне - с лек танк в повечето случаи НЕ си фактор в играта, особенно когато си 8-ца а си в т10 игра

Съгласен. По този повод, Вспишка казва, че топ тиър танковете диктуват как ще се развие битката. :) 

• 0

Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни