Към съдържанието

Снимка

СМЯНА НА Е-mail

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 Gerginov98

Gerginov98
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:
  • Клан:BOTEV

Публикувано 14 февруари 2018 - 18:13

Имам проблем с активността на емайла в абв-то. Поради неактивност са ми изтрили емайла, но си влизам в играта. И сега се опитвам да разбера как мога да го сменя, защото акаунта е развит що-годе. Много ще съм благодарен ако някой ми помогне. :)

• 0

#2 Gugushev

Gugushev

Танкист пенсионер

• Танкиcт
  • 2480 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 14 февруари 2018 - 21:33

Трябва да си регистрирал телефонен номер към акаунта. После отиваш на account management - https://eu.wargaming.net/personal/

Вдясно от сегашния ти мейл има бутон за промяна, праща смс на телефона и след като въведеш получения код се сменя пощата.

• 0

9451676794936a1f.jpg

#3 Gerginov98

Gerginov98
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2018 - 11:25

Трябва да си регистрирал телефонен номер към акаунта. После отиваш на account management - https://eu.wargaming.net/personal/

Вдясно от сегашния ти мейл има бутон за промяна, праща смс на телефона и след като въведеш получения код се сменя пощата.

акаунта ми е от доста време и не съм регистрирал телефон.. не помня и какви са тайните въпроси и отговори.. има ли начин да докажа че акаунта е мой? .. благодаря

• 0

#4 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 15 февруари 2018 - 11:29

акаунта ми е от доста време и не съм регистрирал телефон.. не помня и какви са тайните въпроси и отговори.. има ли начин да докажа че акаунта е мой? .. благодаря

Ти телефон можеш и сега да си добавиш !!! После следваш стъпките, дадени от Gugushev !

• 0

Posted Image

#5 Gerginov98

Gerginov98
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2018 - 12:04

Ти телефон можеш и сега да си добавиш !!! После следваш стъпките, дадени от Gugushev !

Няма как.. случаят е такъв.. емайл адреса ми просто не съществува .. след като натисна да добавя телефонен номер ми пращат линк в емайла с който да активирам телефонния номер .. благодаря все пак за вниманието :)

• 0

#6 Gugushev

Gugushev

Танкист пенсионер

• Танкиcт
  • 2480 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 15 февруари 2018 - 12:31

Трябва да си пуснеш тикет към поддръжката на Wargaming. Ще ти искат доказателства че акаунта е твой, примерно ако си купувал злато да дадеш номера на транзакции от банката.

• 0

9451676794936a1f.jpg

#7 dinkodj

dinkodj
  • Танкиcт
  • 1019 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 15 февруари 2018 - 12:44

емайл адреса ми просто не съществува

и какво ти пречи да си го създадеш отново?

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#8 Gerginov98

Gerginov98
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2018 - 18:20

Трябва да си пуснеш тикет към поддръжката на Wargaming. Ще ти искат доказателства че акаунта е твой, примерно ако си купувал злато да дадеш номера на транзакции от банката.

Злато съм купувал, обаче нямам транзакции. Ако си купя сега злато и им покажа транзакциите ще ги зачетат ли? благодаря :)

и какво ти пречи да си го създадеш отново?

Добра идея, пробвах , но не стана :(

• 0

#9 Gerginov98

Gerginov98
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2018 - 18:48

направих си Second authentication factor който ми пратиха на новата абв поща както ми каза dinkodj .. просто не ми идва код за телефонния номер... все пак това върши същата работа .. благодаря ви много :)

• 0

#10 gerg

gerg

Ram II rules!

• Танкист
  • 718 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2018 - 09:34

Аз имах същия проблем. Просто си регистрирах имейла отново и стана.

• 0

Публикувано изображение

#11 KiroKokala

KiroKokala
  • Tанкист
  • 384 Мнения:

Публикувано 23 февруари 2018 - 19:28

мисля че към номера на ментел или поне предлатени към тях сякаш услугата нещо куцаше и не пристигаха sms-и

• 0

Публикувано изображение

#12 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 Мнения:

Публикувано 24 февруари 2018 - 11:50

Специално на абв не ти трият профила .. просто става неактивен .. и си го активираш наново със СЪЩАТА парола /това ако не си влизал доста време/ ... :)

може случая да е друг :)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни