Към съдържанието

Снимка

Продавам развит WoT акаунт на добра цена

• Заключена тема Тази тема е заключена
16 отговора на тази тема

#1 Petleshkov

Petleshkov
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2018 - 14:09

Ако някой иска да си спести 90% от гринда в играта и не му се свидят едни 500 лева това е офертата:

EU акаунт с 200 дена премиум, 13К злато, 40 десетки(обект 260 включително), 9 премиумни осмици, няколко седмици, шестици и по малки тиъри премиумни танкове. 50к битки, статистиката не е впечатляваща - малко под 1800 WN8.

Мисля че офертата е доста добра - контакт с мен на лични.

Извинявам се ако правилата не позволяват  постове за продажба, признавам че не съм задълбал да ги чета. Поздрави !

• 0

#2 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 807 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2018 - 18:27

махаш името и пускаш скрийнове .. като е хубаво напишеш кои 10-ки / колко скила екипажа / кои са премиумните таМкчета и тн .. т.е като продавач колкото повече инфо даваш, толкова повече може някой да се заинтересува :)

ПС : просто махни ИМЕТО задължително и клан /ако има/ че и тука има доброжелатели :)

• 0

Публикувано изображение

#3 Petleshkov

Petleshkov
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2018 - 23:52

Благодаря за съветите ! Десетките и премиумните танкове се виждат от шотовете. Това което не се вижда е, че всички артита  са ресърчнати и играни, но са продадени в някакъв момент. Екипажите на 90% от машините са в края на 4-ти скил, няколко са в края на 3-ти, а има и такива на 5 +50%. Почти всичко е оборудвано на макс, 10ките който съм сметнал че имат полза от камуфлаж са с перманентен такъв. С коледните камуфлажи се вижда как се изгаврих :) Абсолютно всички мисии за обект 260 са минати с отличие(писна ми да обяснявам в чата за какво е тази емблема до ник-а ми) Ами...това е в общи линии....пострелях, позагубих доста време докато стигна дотук....и взе че ми омръзна. Ако имате въпроси, свиркайте смело !

shot_001.jpg

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

shot_006.jpg

shot_007.jpg

shot_008.jpg

shot_009.jpg

• 1

#4 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 415 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 02:38

Благодаря за съветите ! Десетките и премиумните танкове се виждат от шотовете. Това което не се вижда е, че всички артита  са ресърчнати и играни, но са продадени в някакъв момент. Екипажите на 90% от машините са в края на 4-ти скил, няколко са в края на 3-ти, а има и такива на 5 +50%. Почти всичко е оборудвано на макс, 10ките който съм сметнал че имат полза от камуфлаж са с перманентен такъв. С коледните камуфлажи се вижда как се изгаврих :) Абсолютно всички мисии за обект 260 са минати с отличие(писна ми да обяснявам в чата за какво е тази емблема до ник-а ми) Ами...това е в общи линии....пострелях, позагубих доста време докато стигна дотук....и взе че ми омръзна. Ако имате въпроси, свиркайте смело !

shot_001.jpg

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

shot_006.jpg

shot_007.jpg

shot_008.jpg

shot_009.jpg

Пак казвам акунта си заслужава всяка стотинка , като знаем какви са се купували от разни индивиди тука .

• 0

#5 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 13 февруари 2018 - 17:57

shot_001.jpg

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

shot_006.jpg

shot_007.jpg

shot_008.jpg

shot_009.jpg

Само едно нещо искам да те помоля,знам че искаш да го продадеш бързо НО МОЛЯ ТЕ не го продавай на човек който сега започва играта,и примерно е стигнал тиер 3.Защото ще се изтапанчи на тиер 10 и ще е като теле в железница,ще яде псувни и т.н и т.н  :) КЪСМЕТ ;)

Този пост е редактиран от Dimitur: 13 февруари 2018 - 17:58

• 0

#6 Petleshkov

Petleshkov
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 19:33

Митак, как да го кажа..... представяш ли си как някой ми дава парата , и аз отказвам да я взема, щото ще е поредния неадекватен и ще дразни останалите....? И аз не можах да си го представя :) Но спокойно, като гледам колко са се засилили да го купят, май ще трябва да го подарявам :)

• 0

#7 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 241 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 19:55

Митак, как да го кажа..... представяш ли си как някой ми дава парата , и аз отказвам да я взема, щото ще е поредния неадекватен и ще дразни останалите....? И аз не можах да си го представя :) Но спокойно, като гледам колко са се засилили да го купят, май ще трябва да го подарявам :)

Не избързвай,ще се продаде,акаунта е супер.
  • 0

#8 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 415 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 21:56

Ти със сигурност голям процент да се откажеш от играта са точно тия същите изроди , и аз сериозно обмислям да я спирам играта или най малко една дълга почивка да си направя .

• 0

#9 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 807 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 22:06

Хубави акаунти се продадоха на 2х по-ниски цени .. някои се порадоха и за 1-1.5к евро :)

Все пак ако тук не се намерят кандидати винаги можеш да пробваш в м/ународните сайтове като playerauctions и тн ... че нашите нещо много скъсани са повечето :)

• 0

Публикувано изображение

#10 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7440 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 22:07

Като реших, че нямам възможност и време да играя, за да не се изкушавам (основно) реших да си продам акаунта. Пуснах обявата в групата във фейсбук https://www.facebook...?ref=bookmarks 

Пробвай и там.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#11 Petleshkov

Petleshkov
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2018 - 22:10

Ти със сигурност голям процент да се откажеш от играта са точно тия същите изроди , и аз сериозно обмислям да я спирам играта или най малко една дълга почивка да си направя .

Не брат, не се дразня от играта или от другите играчи. По-скоро на себе си се дразня, защото и аз самия играя като идиот напоследък. Преди цъках по много, бях направил някаква що годе добра форма, обаче вече нямам възможност да цъкам по 3-4 часа на ден. Сядам, правя 2 битки и се налага да стана, не мога да се наглася спокойно да си направя кефа. Пък нали знаеш....като няма кеф, бързо омръзва....Пък и други неща има освен играта, по важни :)

Мерси Гриме, не я знаех, ще пусна и там !

• 0

#12 Xtry_BG

Xtry_BG
  • Tанкист
  • 62 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 14 февруари 2018 - 10:39

Успех! Много малко хора имат танковете, които ти имаш, така че определено акаунта ти си заслужава всяка стотинка. Все пак я играем играта заради тия 10-ки нали :) Затова е целия гринд и цялата мъка последната година, след като счупиха 8-ми тиър...

• 0

Публикувано изображение

#13 vankolok

vankolok
  • Tанкист
  • 456 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 14 февруари 2018 - 14:42

Чак пък много малко хора имат танкове като неговите.

• 0

Публикувано изображение

#14 Petleshkov

Petleshkov
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:

Публикувано 14 февруари 2018 - 16:01

Чак пък много малко хора имат танкове като неговите.

Предполагам че не повече от 5% от регистрираните акаунти са го докарали до 40 броя десетки.....

• 0

#15 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 14 февруари 2018 - 16:16

Предполагам че не повече от 5% от регистрираните акаунти са го докарали до 40 броя десетки.....

Така е,мен би ми било жал да продам такъв акаунт като знам колко нерви и време е да се направи такъв акаунт :) 

Този пост е редактиран от Dimitur: 14 февруари 2018 - 16:16

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни