Към съдържанието

Снимка

Отворена регистрация във форума

• Влезте в профила си за да пишете
20 отговора на тази тема

#16 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2018 - 22:16

Единственият въпрос, който ми остава неясен е кой е платил хостинга и докога. Ако има нужда да се организираме да съберем пари.

Би трябвало да е свършил още миналата година, ма не е. Някой е платил поне за още година, ама едва ли е Расте. Писах на единствения майл, който имам като връзка с ТАНК, отговор обаче нямам......

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#17 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 27 март 2018 - 11:21

Би трябвало да е свършил още миналата година, ма не е. Някой е платил поне за още година, ама едва ли е Расте. Писах на единствения майл, който имам като връзка с ТАНК, отговор обаче нямам......

Платил съм го до есента на тази година. Евентуално може да посъберем някой лев за 2-3 години напред да се плати направо, че да не го забравим, но чак на есен. Не е проблем и да го плащам година за година, с оглед малкото посещения към момента.

П.С. Направих няколко оптимизации на сайта (премахнах излишни модули като галерия, видеа, които не се позлват) + допълнителни настройки. Сега трябва да е 6/6 :)

• 3

#18 KaMeNiTzABG

KaMeNiTzABG
  • Tанкист
  • 185 Мнения:

Публикувано 31 март 2018 - 17:24

Здравейте мисля че отново има проблем с регистрацията във форума...

На въпроса коя е първата българска столица давам отговор "Плиска" и дава грешен отговор

• 1

#19 gnevenbg

gnevenbg
  • Нoвобранец
  • 2 Мнения:

Публикувано 01 април 2018 - 07:28

посочете някаква сума
donations
sms
каквото и да е
който има възможност да помогне

Изпратено от моят SM-G903F с помощта на Tapatalk
  • 0

#20 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 01 април 2018 - 10:34

Регистрирах тестов акаунт за 30 секунди. Нямах проблем. Кодът от картинкара за анти спам реагира на големи и малки символи.
  • 1

#21 MitkoM

MitkoM
  • Tанкист
  • 39 Мнения:
  • Клан:0skils

Публикувано 11 април 2018 - 02:32

Здрасти на всички. 

Само да кажа, че преди влизах през фейсбук, а сега не мога, та се наложи да правя регистрация. Загубих около час опити да го направя. Пробвах и с плиска и с pliska все грешно. Отделно антиспама ми стопи нервите, сигурно около 100 пъти ми даваше грешен код. 

Или аз съм много тъп, или нещо не е както трябва.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни