Към съдържанието

Снимка

Да ударим едно рамо на наш колега в youtube

• Влезте в профила си за да пишете
37 отговора на тази тема

#1 blueskybg

blueskybg
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 17:07

Здравейте Танкисти,

Имам една голяма молба, а тя е да помогнем на наш колега танкист в youtube да си запази канала. Проблема е че той има 730 Subscribers, а милите господа искат 1000. Канала е на mu6tu4e  който ни предоставя доста полезни съвети за играта и прави интересни ревюта на танкове, надявам се че някои от вас вече са му гледали нещата.

Ето и линк към канала му за желаещите да помогнат  https://www.youtube....Mz5o5GXZmYuGJ7A  

Благодаря предварително!

• 3

#2 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 678 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 17:15

Абонирах се. Успех от мен!

• 0

#3 Federal

Federal
  • Танкист
  • 806 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 17:24

За каузата, Ок! Не знаех, че има канал, пича! Трябваше да го постне във форума! Дори скоро си комуникирах с него, но не във форума  :P

• 0

#4 FromBulgerian

FromBulgerian
  • Tанкист
  • 64 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 17:43

Абонирал съм се за него и до утре още 10 господа ще го последват за добрата кауза.Ето така трябва да си помагаме а не да се караме.

• 0

#5 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 19 януари 2018 - 18:13

Такааа.. сега, не знам точно какъв е казуса със mu6tu4e-то, но принципноооооо.. няма как да загуби канала си.

Ще загуби възможността за монетизация.. ако не достигне определенa цел до определена дата.

Ще се попитате: "Защо бат Гризу ги знаеш тия работи.. и как знаеш какъв е казуса?"  - Много просто.. част от мейл който получих аз:

1GhCggy.png

Доста вероятно и mu6tu4e-то да е получил такъв.. ама информацията леко изкривена........... довежда до fake news, ШОК!, УНИКАЛНО!, НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА! тип новини.

Абонирайте се за mu6tu4e-то.. ама гледайте и клиповете, щото както виждате от мейла към мен, трябва да има и часове гледане.

Успех.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#6 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 19 януари 2018 - 18:22

Такааа.. сега, не знам точно какъв е казуса със mu6tu4e-то, но принципноооооо.. няма как да загуби канала си.

Ще загуби възможността за монетизация.. ако не достигне определенa цел до определена дата.

Ще се попитате: "Защо бат Гризу ги знаеш тия работи.. и как знаеш какъв е казуса?"  - Много просто.. част от мейл който получих аз:

1GhCggy.png

Доста вероятно и mu6tu4e-то да е получил такъв.. ама информацията леко изкривена........... довежда до fake news, ШОК!, УНИКАЛНО!, НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА! тип новини.

Абонирайте се за mu6tu4e-то.. ама гледайте и клиповете, щото както виждате от мейла към мен, трябва да има и часове гледане.

Успех.

Съгласен!! Същото или сходно правило ще започне да важи и за Twitch според мен, ако вече не е започнало даже.
Това е заради великата истерия наречена криптовалута !!!!!

• 0

Публикувано изображение

#7 Federal

Federal
  • Танкист
  • 806 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 19:15

Ами то ясно, че става въпрос за заплащане! Щом му се занимава и хвърля усилия...

• 0

#8 FromBulgerian

FromBulgerian
  • Tанкист
  • 64 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 20:50

1GhCggy.png

Успех.

Той е казал в клипа си че надминава часовете гледане.Трябват му само абонати. Според мен трябва да се обединим за да помогнем на човека от приятел на приятел и така.

• 0

#9 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1568 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 19 януари 2018 - 21:14

Направих си регистрация в тубата (даже и нов имейл направих за целта :lol: ) и вече съм абонат 820 на Мущуче.  B)  Повече от една година се канех да направя това, но ето че му дойде времето. :lol:

• 0

Публикувано изображение

#10 GDMBGBS

GDMBGBS
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 19 януари 2018 - 21:57

Ок,там съм.

• 0

#11 kr_tehnik

kr_tehnik
  • Tанкист