Към съдържанието

Снимка

Нисък fps

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 NEMOLAISER

NEMOLAISER
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 02 януари 2018 - 20:02

Здравейте! Преди няколко дни си купих евтин лаптоп колкото да си върша работата и планирах да играя на него от време на време.Изтеглих играта,но тя не върви никак добре-на минимална графика държа около 30 фпс,което за мен е крайно малко.Характеристиките на лаптопа са:
CPU:Intel Pentium N3710(4 ядра; 1,6 Ghz)
1ТБ хард диск
8гб РАМ памет
GPU:Radeon R5 M330
Знам,че лаптопа е доста слабичък(особено процесора),но се чудя дали няма начин да вдигна fps-а поне до 50 (например с overclock на процесора-рисковано е,знам го).
Честита нова година ! ;)
  • 0

#2 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 193 Мнения:

Публикувано 03 януари 2018 - 13:57

Ето този човек е тествал въпросната видео карта.

Има същите fps като твоите.

Ако не си пробвай на стандартна графика в настройките.'

Инфо и тестове на видеокартата.

• 0

#3 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 03 януари 2018 - 17:53

Знам,че лаптопа е доста слабичък(особено процесора),но се чудя дали няма начин да вдигна fps-а поне до 50 (например с overclock на процесора-рисковано е,знам го). Честита нова година ! ;)

С компресия на текстурите!!! Мился че WOT TWEAK се казваше тулчето, което предлагаше такава опция !

• 0

Posted Image

#4 NEMOLAISER

NEMOLAISER
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 03 януари 2018 - 18:06

С компресия на текстурите!!! Мился че WOT TWEAK се казваше тулчето, което предлагаше такава опция !

Това беше първото нещо,за което се сетих и аз,обаче почти не ми увеличи фпс-а.Явно лаптопа е с твърде слаба видео карта,ще играя на стария.Там играта ми върви с 60 фпс на минимална графика. Мерси за отговорите :)
  • 0

#5 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 193 Мнения:

Публикувано 03 януари 2018 - 19:32

Това беше първото нещо,за което се сетих и аз,обаче почти не ми увеличи фпс-а.Явно лаптопа е с твърде слаба видео карта,ще играя на стария.Там играта ми върви с 60 фпс на минимална графика. Мерси за отговорите :)

Явно не си обърнал внимание на моя пост. На стандартна графика играта вади от 40 до 70 fps с тази видео карта на средна до високи настройки. Може друг да е проблема.  Играй на стария лаптоп  B)

пп Процесора също куца

• 0

#6 NEMOLAISER

NEMOLAISER
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 03 януари 2018 - 20:20

Явно не си обърнал внимание на моя пост. На стандартна графика играта вади от 40 до 70 fps с тази видео карта на средна до високи настройки. Може друг да е проблема. Играй на стария лаптоп B)

пп Процесора също куца

Опитах и това :) Същата работа е.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни