Към съдържанието

Снимка

1.0

• Влезте в профила си за да пишете
44 отговора на тази тема

#31 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6233 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2018 - 21:31

Ми очаквах по-добро инфо,ама добра е - няма спор.

• 0

signature.png

Продава се нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...и евтин Diablo3+Soul of Reapers account.

#32 gerg

gerg

Ram II rules!

• Танкист
  • 715 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2018 - 02:25

Графиката е супер, като изключим film grain и хроматичната аберация.

Бетата на този етап е мнооого бъгава, включително физиката. Обектите, след като бъдат бутнати/разчастени, изчезват след определен период от време. Знам, че това е с цел оптимизация, но все пак би било добре това да е опция от настройките. Също така понякога трептят или реаргират доста нереалистично. Като говорим за оптимизация, играта ми върви с около 70-80fps на ултра спрямо 100-120fps на 9.22, което си е постижение. За съжаление обаче, отнема много време текстурите да бъдат заредени (на десетата секунда след началото на битката все още зареждат), и влизам с около 20 секунди по-късно в битката.

• 0

signature.png

#33 MBLACK

MBLACK
  • Tанкист
  • 70 Мнения:
  • Клан:BG-AF

Публикувано 11 февруари 2018 - 09:08

Ще пуснат ли новите ЛБЗ? Гледах че може би топ танка ще е т22,който за разлика от об.260 може би е ок.
  • 0

#34 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6233 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2018 - 09:26

Няма ли да е голямата СтАрА Фафла WT E100 ?

• 0

signature.png

Продава се нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...и евтин Diablo3+Soul of Reapers account.

#35 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2018 - 10:18

Графиката е супер, като изключим film grain и хроматичната аберация.

Бетата на този етап е мнооого бъгава, включително физиката. Обектите, след като бъдат бутнати/разчастени, изчезват след определен период от време. Знам, че това е с цел оптимизация, но все пак би било добре това да е опция от настройките. Също така понякога трептят или реаргират доста нереалистично. Като говорим за оптимизация, играта ми върви с около 70-80fps на ултра спрямо 100-120fps на 9.22, което си е постижение. За съжаление обаче, отнема много време текстурите да бъдат заредени (на десетата секунда след началото на битката все още зареждат), и влизам с около 20 секунди по-късно в битката.

Това се решава с едно ssd  дискче, на което трябва да е инсталирана играта. Ако дъното ти (тея по-новите след 4-та генерация) подържа AHCI smart контрол можеш да си го пуснеш и него.

• 1

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

RSvsCDf.jpg

#36 DUST

DUST
  • Нoвобранец
  • 7 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2018 - 10:47

Кога се очаква Ъпдейтът?
  • 0

#37 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1608 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 19 февруари 2018 - 10:51

Кога се очаква Ъпдейтът?

Вероятно средата на другия месец!

• 0

signature.png

#38 DUST

DUST
  • Нoвобранец
  • 7 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2018 - 10:56

Мерси,да се надяваме,че няма да е с чудовищни изисквания.
  • 0

#39 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 715 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2018 - 20:07

Винаги можеш да си свалиш графиките ... в смисъл който се радва на картинки може да си ги сетне на макс/ултра и тн ... за мене лично не е опция и ще си ги сваля, защото така ми е по удобно. Иначе хардуера ми позволява на макс/утра и тн ... но просто ме дразни

• 0

signature.png

#40 DUST

DUST
  • Нoвобранец
  • 7 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 10:12

Винаги можеш да си свалиш графиките ... в смисъл който се радва на картинки може да си ги сетне на макс/ултра и тн ... за мене лично не е опция и ще си ги сваля, защото така ми е по удобно. Иначе хардуера ми позволява на макс/утра и тн ... но просто ме дразни

Ясно благодаря .
  • 0

#41 Smoothjazz

Smoothjazz
  • Нoвобранец
  • 6 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 12:50

Хм очаквах повече, ама само 8ГБ рам засега.Бачка ли още онзи сървър за тестване на новите танкове?

123.jpg

• 0

#42 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 14:23

Хм очаквах повече, ама само 8ГБ рам засега.Бачка ли още онзи сървър за тестване на новите танкове?

123.jpg

По-скоро е заради 192 битовата карта под 20к точки. Ако сложиш една 7970 (която е на 12-13г. карта) ще направи повече заради 384 битовата шина...

• 0

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

RSvsCDf.jpg

#43 Federal

Federal
  • Танкист
  • 743 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 15:23

Проблем с  карти в HD качество. Най вероятно на 99%, ще отпаднат Свещена долина и Сталинград. Втората със сигурност, ще я махнат. На РУ я няма отдавна.

Митенград и тя си заминава.

Уиндсторм, проблем с баланса.

Най преработваната карта, Блато, също е под въпрос ( малии, каква вакханалия , беше в първия вариант)

Хавай, проблеми с баланса и преработката в HD, което, ще рече 50/50 за премахването и от играта.

Харков :)  Ако не може да балансират и преработят, ще я махнат.

• 0

#44 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6233 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 15:30

Tе половината карти са пътник тогава...

• 0

signature.png

#45 Federal

Federal
  • Танкист
  • 743 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2018 - 16:07

Сталинград и сега си е за махане, но при нас я оставиха. Товари много, а в HD, ще стане над 2 ГБ.

Свещена долина има наистина голям дисбаланс на респовете. Не, че другите карти са цъфнали и вързали...

Хавай наистина има проблем с декапването. 4-10 и може да ти вземат базата.

Но, това всичко е предварително инфо. При тея всичко е предпоследно  :angry:

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни