Към съдържанието

Снимка

AMX 65 t

amx 65 t

• Влезте в профила си за да пишете
34 отговора на тази тема

#1 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 15:30

Гледам няма никакви мнения за този танк.

Може би някой от лилавите ще помогне на останали да изгриндят това парче безполезно желязо.

Мнението ми след 40 битки е:

Минуси:

1. Най-голямата трагедия след DW2 и Churchill VII.
  2. Липса на каквато и да била броня, освен предната част на купола. Всичко друго се пробива от лек танк тиър 6.
  3. Топовото оръдие е явно някакъв опит на WG за шега.
  4. Играе се със стоковият купол, тъй като следващия има ОГРОМНА наблюдателница, която се уцелва от около 300 метра от всеки поляк.
  5. Скоростта на движение е близка до Т95 - около 20 км/ч. Маневреността е същата.

Плюсове:

1. Води към тиър 9.

• 2

#2 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2886 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 17 декември 2017 - 15:54

Няма скорост, ускорение, маневреност, стабилизация на оръдието и броня. Иначе си е приличен тежък танк.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#3 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 823 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 17:02

Ако имах свободен опит, веднага го прескачах. Броня има - рикошети си дава понякога, топовото оръдие още не съм отворил(но не мисля и да го ползвам), но с тази трагична скорост убива всички плюсове(ако има такива).
А с 9-ката Sirfoch май имаше най-голям среден демидж от всичките си танкове досега(9-ти тиър).
  • 0

#4 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 1906 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 18:18

С толкова изброени недостатъци, наистина единственият му плюс е, че води към тиър 9. :lol:  Тиър 9 иначе заслужава внимание. Поне има броня и пушкало, от които не те напушва неудържим смях.

Този пост е редактиран от Mu3epHuk: 17 декември 2017 - 18:18

• 0

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#5 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2886 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 22:18

Не знам за вас, но при мен в 90% ог битките с това френско "бижу" има поне 2 артита. Не мога да стигна до битката навреме, защото съм бавен и/или се крия от артитата. Каквото и да метнат задължително поне 200 щета и стън.
  • 0

#6 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1535 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 18 декември 2017 - 00:21

Да,да аз тоя свободен опит да не го серЪ случайно,значи 7-цата зле сега 8-цата също зле еми WG....Пак си остава доброто старо 50 100 ;) 

• 0

#7 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 18 декември 2017 - 10:01

Танка е тотална щета. Не намирам нещо хубаво в него. Ако изгреете срещу някой Защитник по-добре се удавете :)

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#8 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4292 Мнения:

Публикувано 18 декември 2017 - 11:56

Само аз ли го харесвам тоя танк, бре? :D
Срещу десетки е ташак, ама то коя тежка осмица не е. Само дето не е побеждаващ. :P
Довечера ще последвам съвета по-горе, за стоковия купол, да видя дали ще има подобрение.

Този пост е редактиран от Havelock: 18 декември 2017 - 12:31

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#9 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 823 Мнения:

Публикувано 18 декември 2017 - 13:53

С малкия купол си -100 живот, -20м обзор и може би презарежда по-бавно.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0

#10 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4292 Мнения:

Публикувано 18 декември 2017 - 14:45

С малкия купол си -100 живот, -20м обзор и може би презарежда по-бавно.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

100-те живот може и да се компенсират, ако липсата на пъпката ще намали броя пробития горе. 

20-те метра обзор надали ще са чак такъв минус, то така и така не виждам особено, както си го играя без оптика.

Времето за презареждане обаче ако ми скача над половин секунда, ще си играя с топовия купол. :)

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#11 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 823 Мнения:

Публикувано 19 декември 2017 - 00:16

сток/топ купол - 8.27 с/у 7.85 презареждане, -100 живот, -20м обзор, прицелване 3 с/у 2.81 секунди и единствения плюс - ъгли по вертикала - -10/20 с/у -8/13:
oabzJU5.jpg
WSKyp64.jpg
  • 0

#12 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1535 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 19 декември 2017 - 00:16

Някой 9-ката стигналия,че ми е интересно да купувам ли 7-цата или да не си правя трудът ?

• 0

#13 Coruin

Coruin
  • Танкист
  • 533 Мнения:
  • Клан:EPIC

Публикувано 19 декември 2017 - 02:02

Ако можете, прескачайте 8-цата със свободен, ако не, запасете се с нещо за успокояване на нервите. Аз разхождам AMX M4 54 от 3 дни, 9-ката я минах за 75 битки. И двата танка са много приятни за игра, поне докато WG не разцентроват оръдието(говоря за 120мм, другото е само за хора със специални интереси). Като цяло, танка е като френския вариант на ИС-7(Т-10 за AMX M4 51), стриктно позиционен танк и като всеки французин близкия бой не му понася никак добре. Не позволява грешки и изисква внимателна и пресметлива игра, което го поставя някъде около нивото на Т110Е5.

Предимствата: оръдието - най-доброто за Т9-Т10 тежък танк, дори S. Conq изглежда зле пред него(въпреки че на хартия трябва да са практически еднакви), без значение с AP(има най-високото възможно пробитие и скорост, дори на AMX 50B са по-ниски по неизвестни причини) или APCR, на средна и голяма дистанция всява респект и наказва много; челната броня - подобно на шведските тежки, всичко е съсредоточено отпред(отстрани и отзад е голяма болка), има слаби точки, но никак не са лесни за нацелване, особено ако държите дистанция и леко въртите танка, позволява ефективен sidescrap(веригите са по-здрави и от на ИС-7); нечуплив - WG са решили, че това ще е танка с най-здрави модули в играта, преценете си сами...

Недостатъците: dpm - точно на нивото на ИС-7, което не му дава никак добри шансове от близка дистанция; голям профил - танка е висок, дълъг, куполата е огромна, ако не внимавате, артилерията ще ви направи живота черен; тромав е - AMX M4 51 е доста пъргав, и може не лошо да се пази от фланкване, но не така стои въпроса с М4 54

• 3

Няма нищо по-хубаво от лошото време!

#14 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 19 декември 2017 - 08:42

Поиграх малко, със стоковия купол и средното оръдие се търпи. Но пак си е шит.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#15 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2886 Мнения:

Публикувано 19 декември 2017 - 10:11

Поиграх малко, със стоковия купол и средното оръдие се търпи. Но пак си е шит.

Много тъжно тамкче. Не е равностоен на другите тежки 8-ци. Поне не се сещам за някой по-скапан в момента. Трябва да го играеш като някакъв тежък снайпер, иначе в близък бой бързо дава фира. Отиваш някъде с нагласата, че там ще си останеш. Много съм разочарован, но трябваше да го пробвам на тестовия. Пробвах само 10-ката, а тя е много приятна. Държи и срещу златен дъжд.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни