Към съдържанието

Снимка

Артилерия за домат

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 Karakol

Karakol
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 12 декември 2017 - 21:16

Искам да попитам, каква националност е най-добра за немного добри играчи като мен. Нация, конкретна машина и т.н. Предварително се примирих, че късметът е част от играта, но това, което зависи от моите възможности ще го направя. 

Засега съм в процес на мислене за френска, американска и немска артилерия. Съветската и английската съм ги отсял като не много надеждни. Ще се радвам на съвети при избора на артилерия.

• 0

#2 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6872 Мнения:

Публикувано 12 декември 2017 - 21:49

Американските артита са универсални...

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#3 T_A092

T_A092
  • Нoвобранец
  • 9 Мнения:
  • Клан:ронин

Публикувано 12 декември 2017 - 22:15

Преди да ги нърфнат(скапят) артитата, със 2 снаряда - един стандартен и един бронебоен, със СУ-14-2 си думнах Т95 дестроера 9 ниво на американците. А сега е зор работа с тях - американските са наистина универсални, но руските пък правят по-голям сплаш, Зависи какво търсиш от играта. Апропо руските зареждат и най-бавно в топ варианта, ама пък имат по-стръмни траектории.

Аз съм фен на руските  ;) . Но се замислям и за немско и за американско арти в парка.

• 0

#4 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1540 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 31 декември 2017 - 15:24

Преди да ги нърфнат(скапят) артитата, със 2 снаряда - един стандартен и един бронебоен, със СУ-14-2 си думнах Т95 дестроера 9 ниво на американците. А сега е зор работа с тях

Именно затова ги изнърфиха,как смяташ се е чувствал играча с Т95 караш  с 15 и нямащ как да ти върне,което прави тази машина безполезна,както и бронята която носи.Сега артирата са много по зловещи обаче удрят за по малко но по често и свиват една идея по бързо лично аз съм си доволен от моята си GW Panther,хубава машина за релакс е ;)   

• 0

#5 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 31 декември 2017 - 15:49

Всъщност най-далеч летят осколките на американските. Десетката им има 240 мм тръба, няма друга арта с толкоз дебел снаряд. Ако се не лъжа на Конкуерор ГЦ е "само" 231 мм. И пак е по-малко. Има една истина за руските, при тях можеш да отключиш топ-оръдието от 7-и тиър, и така чак до 9-и вкл. При хамериканците си требе откл за всеки тиър, което е досадно

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни