Към съдържанието

Снимка

Обединение

• Влезте в профила си за да пишете
114 отговора на тази тема

#1 Zhukov_CCCP

Zhukov_CCCP
  • Tанкист
  • 39 Мнения:
  • Клан:_BUL_

Публикувано 16 септември 2017 - 21:41

Здравейте,

Обръщам се към всички командири на кланове, които имат нисък брой активни играчи и са съгласни на обединение с нашия клан _BUL_

В _BUL_ към момента разполагаме с един активен отбор и се стремим да достигнем 3 активни отбора. Ако вие и вашия клан решите да се обедините с нас, всички командири офицери и т.н. ще запазят своя статус и при нас.

Основната идея е да обединим няколко клана които са с ниска активност и да направим един, който ще има по-големи възможности на глобалната карта.

Освен обединението с кланове приемаме и играчи, които все още си търсят клан.

Ако имате интерес може да ми пишете на лично в играта: Zhukov_CCCP

signature.png

#2 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 574 Мнения:

Публикувано 17 септември 2017 - 20:59

Нали се сещаш се така трудно ще стане

- в БГ се изчерпва потенциала, всичко читаво е съсредоточено в 1-2 клана главно (другите или спряха, или продадоха ацц-тата или са в интернационални кланове)

- малките искат да са си царе в калта, отколкото да са при някой, да не говорим че от тея без переспективните кланове влизат малцина и четат тук

- да не говорим, че голяма част от играчите НЕ те познават, какво си постигнал, колко си добър, какви успехи на ГК ... спец за БУЛ не мисля че са големи

- отделно масовия БГ играч - първо гледа какво ще стана и ако тръгне и ще има келепир отива

- да не говорим че за да имаш активни отбори трябва да имаш читави ФЦ-та

Може и още неща да се присетя, но е това на 1-во четене :) лично мнение и не ангажирам никого с него!

Отделно тези с по-добри статистики играят за нещо ... за чест, слава, злато, да си мерят пишките, да си чешат егото и тн ...  примерно с какво ти и кланът "Х" сте по различни .. с какво можеш да ги заинтригуваш и тн

Успех все пак :)

signature.png

#3 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1146 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 18 септември 2017 - 10:07

Нали се сещаш се така трудно ще стане

- в БГ се изчерпва потенциала, всичко читаво е съсредоточено в 1-2 клана главно (другите или спряха, или продадоха ацц-тата или са в интернационални кланове)

- малките искат да са си царе в калта, отколкото да са при някой, да не говорим че от тея без переспективните кланове влизат малцина и четат тук

- да не говорим, че голяма част от играчите НЕ те познават, какво си постигнал, колко си добър, какви успехи на ГК ... спец за БУЛ не мисля че са големи

- отделно масовия БГ играч - първо гледа какво ще стана и ако тръгне и ще има келепир отива

- да не говорим че за да имаш активни отбори трябва да имаш читави ФЦ-та

Може и още неща да се присетя, но е това на 1-во четене :) лично мнение и не ангажирам никого с него!

Отделно тези с по-добри статистики играят за нещо ... за чест, слава, злато, да си мерят пишките, да си чешат егото и тн ...  примерно с какво ти и кланът "Х" сте по различни .. с какво можеш да ги заинтригуваш и тн

Успех все пак :)

Доста безполезно мнение..

От друга страна.. обединения стават.. Black Sea проекта се получи, за определено време, но се получи.

С комуникация и хора готови да си съдействат.. ще стане. Както неведнъж си говорихме в началото на Black Sea проекта, леко преглъщане на егото и приземяване доста помага.

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#4 Xtry_BG

Xtry_BG
  • Tанкист
  • 51 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 18 септември 2017 - 10:13

Аз винаги съм бил на мнение, че в БГ не е проблема с липсата на активни играчи, а с липсата на активни и отдадени командири. Хората си играят в рандъми колкото искаш. Моя опит го показа...затова ви стискам палци и повярвай ми има много бг играчи, на които им се играят такъв тип битки, но няма кой да ги води към тях. И то им се играят такива битки, точно защото дълго време не са ги играли. Много ми се иска да виждам повече активни бг кланове. Това с преливането не е нещо от вчера и не е нещо страшно. Това е игра, а не бачкане на трудов договор :) Въпроса е да има позитивизъм, а не обратното.

signature.png

#5 vankolok

vankolok
  • Tанкист
  • 407 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 18 септември 2017 - 11:15

Само така може да се получи нещо добро съберете се и пробвай те няма никакъв смисъл от 100 клана с по 15 играча в клан.

signature.png

#6 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1473 Мнения:

Публикувано 18 септември 2017 - 11:47

Аз винаги съм бил на мнение, че в БГ не е проблема с липсата на активни играчи, а с липсата на активни и отдадени командири. Хората си играят в рандъми колкото искаш. Моя опит го показа...затова ви стискам палци и повярвай ми има много бг играчи, на които им се играят такъв тип битки, но няма кой да ги води към тях. И то им се играят такива битки, точно защото дълго време не са ги играли. Много ми се иска да виждам повече активни бг кланове. Това с преливането не е нещо от вчера и не е нещо страшно. Това е игра, а не бачкане на трудов договор :) Въпроса е да има позитивизъм, а не обратното.

Ключовата дума тук е "играчи"!!! Играчи липсват, това е факт! Ти и негъра можеш да го научиш да кара ски, но скиор не можеш да му кажеш, нито да го направиш - две различни неща са!

signature.png

#7 Zhukov_CCCP

Zhukov_CCCP
  • Tанкист
  • 39 Мнения:

Публикувано 18 септември 2017 - 16:56

Само така може да се получи нещо добро съберете се и пробвай те няма никакъв смисъл от 100 клана с по 15 играча в клан.

Именно това се опитвам да направя. Честно казано не разбирам това с достойнството на някои хора, любимата икона на клана, любимото име и така нататък...

Играя танкове заради клана, защото искам като вляза в игра, да организираме нещо колективно, да се забавляваме, учим един друг, но като виждам 20 + клана с по 10 активни играча и не правим нищо...

Е, аз ще опитам да направя нещо, а от останалите очаквам поне малко желание и инициатива да създадем още един активен клан от останалите неактивни.

signature.png

#8 KiroKokala

KiroKokala
  • Tанкист
  • 300 Мнения:

Публикувано 18 септември 2017 - 18:12

идеята е стара и все така добра - вижте кой навит клан е с по-добре развити нива на СХ сградите и ползвайте него

Здравейте,

Обръщам се към всички командири на кланове, които имат нисък брой активни играчи и са съгласни на обединение с нашия клан _BUL_

В _BUL_ към момента разполагаме с един активен отбор и се стремим да достигнем 3 активни отбора. Ако вие и вашия клан решите да се обедините с нас, всички командири офицери и т.н. ще запазят своя статус и при нас.

Основната идея е да обединим няколко клана които са с ниска активност и да направим един, който ще има по-големи възможности на глобалната карта.

Освен обединението с кланове приемаме и играчи, които все още си търсят клан.

Ако имате интерес може да ми пишете на лично в играта: Zhukov_CCCP

GrimmLoL-1.PNG

#9 Zhukov_CCCP

Zhukov_CCCP
  • Tанкист
  • 39 Мнения:

Публикувано 20 септември 2017 - 23:00

До сега всички с които се свързах или тези които се свързаха с мен ми предложиха да напуснем _BUL_ и да се присъединим към тях. Ние от _BUL_ не целим това, имаме активни играчи, имаме сравнително добър рейтинг на глобалната карта, стронхолда също е развит и т.н. Надявам се все пак някой от измежду всички кланове да се присъедини към нас и съм 100% убеден, че който и да е той, то те няма да съжеляват за сливането си с нас.

signature.png

#10 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 574 Мнения:

Публикувано 21 септември 2017 - 08:43

И идваш на моето "безполезно" /според Гризу/ мнение, ти гледаш нещата от твойта страна на монетата, другите гледат от тяхната, а глобалната цел е някъде далеч и мъглява.

Понеже горе долу имам представа от предишните такива проекти и знам с какво са се сблъсквали хората. Тук е тесногръдство, его и интерес.

Black Sea проекта се получи с едни мъка, а зад него застанаха доста стари и опитни играчи /доказани имена и тн/ .. които бяха с прилежащия антураж. Да не говорим, че пак имаше егота и интереси. Да не цитирам един клан "Ние от ... няма да ходиме никъде" ... трудна ти е задачата :)

Ако ти тръгнат нещата /което ти пожелавам/ и постигнете някакъв напредък, тогава ще се появат и повече желаещи.

В момента в по-малките кланове, където хората играят "за кеф" нещата се виждат така, някой си иска да ми вземе хората е аз пък няма да съм ЦАР вече. Както съм казвал и преди, крепости селяни в УОТ няма, всеки е свободен да ходи където иска .. но много хора не го виждат така.

signature.png

#11 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1146 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 21 септември 2017 - 09:12

И идваш на моето "безполезно" /според Гризу/ мнение, ти гледаш нещата от твойта страна на монетата, другите гледат от тяхната, а глобалната цел е някъде далеч и мъглява.

Понеже горе долу имам представа от предишните такива проекти и знам с какво са се сблъсквали хората. Тук е тесногръдство, его и интерес.

Black Sea проекта се получи с едни мъка, а зад него застанаха доста стари и опитни играчи /доказани имена и тн/ .. които бяха с прилежащия антураж. Да не говорим, че пак имаше егота и интереси. Да не цитирам един клан "Ние от ... няма да ходиме никъде" ... трудна ти е задачата :)

Ако ти тръгнат нещата /което ти пожелавам/ и постигнете някакъв напредък, тогава ще се появат и повече желаещи.

В момента в по-малките кланове, където хората играят "за кеф" нещата се виждат така, някой си иска да ми вземе хората е аз пък няма да съм ЦАР вече. Както съм казвал и преди, крепости селяни в УОТ няма, всеки е свободен да ходи където иска .. но много хора не го виждат така.

Разбирам желанието ти, да бъде забелязано твоето мнение, като го пишеш с 'Bold'.

Но за втори път в тая тема, абсолютно нищо полезно не казваш.

Zhukov_CCCP - продължавай да говориш с хора. Май целевата група са.. активни адекватни хора в неактивни кланове? Има ли такива въобще?

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#12 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1473 Мнения:

Публикувано 21 септември 2017 - 10:33

Предлагам ти да постнеш в групата във фейсбук! Не всички влизат във форума, там може и да имаш по-голям успех!

Всички тези, които са се свързали с теб ги хвани и говорете отново. Започвате да сравнявате на всички нивото на СХ-то, бонусите, които има натрупани, ако има такива. От там изхождате!! Ако има клан, който е съгласен да се съберете и неговия СХ е по-добре развит, хвани си активните играчи и отидете вие! Не можеш да ме убедиш, че всички играчи са ти активни в клана! Ако твоя СХ е най-добре развит от всички, но те не желаят да дойдат при вас - то те просто не искат да се обединяват и няма смисъл да се занимаваш с тях изобщо! Всичко е до преценка, в крайна сметка в името на всеобщото благо едната страна ще трябва да отстъпи малко от претенциите си!!

Това, което Гризу казва, не зная до колко ще ти свърши работа, защото неактивни кланове има доста (кланове с по 15-20 човека), ама реално "играчите" вътре, така или иначе не са боеспособни и няма да ти вършат никаква работа, само ще заемат място!!! Лично мое мнение, не ангажирам никой с него.

Ако желаещите са повече, изберете 2 клана не само един! Като тук има една много важна нотка, на двата клана, планирането на битките по картата, дипломацията и т.н. - се води само от един(двама)!!!!

Това нещо се уточнява предварително, кой(кои) ще заемат тази длъжност и всички се съобразяват с това решение!!

П.П.

Нещо, което много хора не осъзнават обаче! Реално обединение, алианс и всякакъв вид събиране, може да се прави(за да е успешно) само при положение, че всичките "играчи" или кланове са горе-долу равностойни помежду си!!! Иначе забрави :)

signature.png

#13 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 428 Мнения:

Публикувано 21 септември 2017 - 10:51

Предлагам ти да постнеш в групата във фейсбук! Не всички влизат във форума, там може и да имаш по-голям успех!

Всички тези, които са се свързали с теб ги хвани и говорете отново. Започвате да сравнявате на всички нивото на СХ-то, бонусите, които има натрупани, ако има такива. От там изхождате!! Ако има клан, който е съгласен да се съберете и неговия СХ е по-добре развит, хвани си активните играчи и отидете вие! Не можеш да ме убедиш, че всички играчи са ти активни в клана! Ако твоя СХ е най-добре развит от всички, но те не желаят да дойдат при вас - то те просто не искат да се обединяват и няма смисъл да се занимаваш с тях изобщо! Всичко е до преценка, в крайна сметка в името на всеобщото благо едната страна ще трябва да отстъпи малко от претенциите си!!

Това, което Гризу казва, не зная до колко ще ти свърши работа, защото неактивни кланове има доста (кланове с по 15-20 човека), ама реално "играчите" вътре, така или иначе не са боеспособни и няма да ти вършат никаква работа, само ще заемат място!!! Лично мое мнение, не ангажирам никой с него.

То това е единия проблем. Ще се играе ли сериозно, според възможностите на хората или просто отчитаме дейност и има 60-70 мъртви души. 

Другия важен топик е нивото при тези обединения. Няма как опитен играч с добър скил, с развити примерно 6-7 танка на 10-то ниво да го сложиш да играе с такъв без 10-ка и със слаба игра. Проблемите и разправийте при това положение са гарантирани, както и напускането на хора. Същото важи и за командирите, даже още повече. 

Едно от добрите и позитивни решения в организационен план в обединението на BS беше, че се структурираха отбори според възможностите и според нивото, като поле за игра и изява имаше за абсолютно всички. Със сигурност активни играчи повече да се съберат на едно ниво горе-долу, само може да се спечели от това нещо.

signature.png

#14 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Tанкист
  • 283 Мнения:
  • Клан:-EVOS-

Публикувано 21 септември 2017 - 13:40

Идва зима, активността ще се покачва, сега му е времето да се правят планове за някакъв вид сливания.

Успех, дано да се получи нещо :)

signature.png

#15 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1473 Мнения:

Публикувано 21 септември 2017 - 15:23

То това е единия проблем. Ще се играе ли сериозно, според възможностите на хората или просто отчитаме дейност и има 60-70 мъртви души. 

Другия важен топик е нивото при тези обединения. Няма как опитен играч с добър скил, с развити примерно 6-7 танка на 10-то ниво да го сложиш да играе с такъв без 10-ка и със слаба игра. Проблемите и разправийте при това положение са гарантирани, както и напускането на хора. Същото важи и за командирите, даже още повече. 

Едно от добрите и позитивни решения в организационен план в обединението на BS беше, че се структурираха отбори според възможностите и според нивото, като поле за игра и изява имаше за абсолютно всички. Със сигурност активни играчи повече да се съберат на едно ниво горе-долу, само може да се спечели от това нещо.

Аз съм го отбелязал, но ти явно си постнал, докато съм правел редакцията !

signature.png

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни