Към съдържанието

Снимка

9.20

• Влезте в профила си за да пишете
93 отговора на тази тема

#1 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 500 Мнения:
  • Клан:BSU

Публикувано 28 юли 2017 - 15:14

Абе много отпускарски стана форума, 2 дена вече се върти новината, тука никакъФ коментар ;)

Дайте малко да разбуним духовете... :P

https://worldoftanks.../supertest-920/----темата за супертеста на официалната страница

https://worldoftanks...cle-rebalances/---ребаланса на танковете  в 9.20

http://forum.worldof...-in-update-920/---коментари във форума на WG

https://ritastatusreport.live/---коментари при Рита

Снощи позачетох малко, и ако не направят някакви кардинални промени, за мен лично ще е интересен пач, особенно 30 vs 30 :)

На това обаче се смях много...

30 vs 30, nice.

So instead fall down in 14 noob, you will find 29

and when in normal game you try to reverse the tide 3/4 vs 6/8, now try to do in 3/4 vs 12/18…
any good player will avoid this lottery carnage as black plague, this scenario will be full of mega noobs…

• 1

Posted Image

#2 suriboi

suriboi
  • Tанкист
  • 406 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 15:25

И аз гледах няколко клипа доста промени вкарват в пача сравнение с последния , катеренето доколкото разбрах го премахват :(  Мауса го развалят :( а аз тъкмо ги изгриндих!

• 0

Публикувано изображение

#3 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 500 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 16:30

Мауса ми е далеч, обаче ще прежаля малко злато да отключа Фоч-а, че нали уж ще стане "специален". :)

Фафлата така и не успях да я играя преди да я махнат, този поне ще го оставят "за спомен". :D

Лекият бъф на 140-та също си е ОК.

• 0

Posted Image

#4 Xtry_BG

Xtry_BG
  • Tанкист
  • 62 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 28 юли 2017 - 16:31

We know how many of you hold the Bat.-Châtillon 25 t. dear. So do we! Upon considering your feedback on the changes we planned to introduce, we took a step back to review the testing results and didn't find a solid enough reason to rebalance this treasured vehicle. We will leave it unchanged for now.

Боже, гледам и не вярвам на ушите си....WG са се вслушали във Feedback-а на играчите...OMFG! Е този откъс от новината ми оправи деня...няма да пипат батаааааа :)

• 0

Публикувано изображение

#5 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 500 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 16:36

Опаааа...а това?...

Bat.-Châtillon 25 t

Shell capacity for 100 mm SA47 changed from 30 to 42

:)

P.S. Сега се сещам, че гледах един стриим на Мареската, и той по едно време направи точно това, сложи малкото оръдие на BC-tа и ги запука с него :D

Сега вече си има някакъв смисъл...освен ако не дигнат релоуда....става 11 700 Vs 12 600, при идеални условия де ;)

• 0

Posted Image

#6 Xtry_BG

Xtry_BG
  • Tанкист
  • 62 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 16:50

Това от къде го прочете? Ако правилно разбирам сега на бата единствено ще му увеличат броя на снарядите?

• 0

Публикувано изображение

#7 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1257 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 28 юли 2017 - 17:04

Това от къде го прочете? Ако правилно разбирам сега на бата единствено ще му увеличат броя на снарядите?

Грешно разбираш, 105мм-вото на бата е с 6 барабана(по 5 изтрела), 100мм-вото, което е на 9ката и 50 100-то, вече няма да е с пет(x6 снаряда), а със 7 барабана.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#8 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 500 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 17:06

Full notes for the version of 9.20 being tested at the moment:

Това са данни за промените, които са дали на супер-тестерите...от блога на Рита :)

https://ritastatusre...tes/#more-43680<---от тук

Грешно разбираш, 105мм-вото на бата е с 6 барабана(по 5 изтрела), 100мм-вото, което е на 9ката и 50 100-то, вече няма да е с пет(x6 снаряда), а със 7 барабана.

:beerchug: 

• 0

Posted Image

#9 Xtry_BG

Xtry_BG
  • Tанкист
  • 62 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 17:09

Да братле, видях след това, че става въпрос само за малкото 100мм оръдие :) Как да е...бата няма да го пипаааааат :)

• 0

Публикувано изображение

#10 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 17:09

30x30 е поредната недомислица ... особенно на тая карта, която е малка за 60 човека на 10-ки. И 15 минути....

Атака защита на 10-ки, 15х15 в рандома за 10-мин завършваше обикновенно с победа на защитниците, защото атакуващите не им стигаше време (и акъл) да се организират и да убият толкова хп за 10 мин. И това когато артилерията правеше ДМГ а не като сега дмг и стън.

30х30 с по 4 артита в отбор за 15 мин? Нещо как ще е? карта 1,4 на 1,4 от което 1/4 неиграема площ... касапница докато свърши времето :) и после минус на сребро :)

Аз нищо против нямам ... даже бих пробвал веднъж... щото от веднъж не се става ...ама дано да има чек бокс не ме пускай в тоя режим.

Ребаланса на машините е ... тук таме по малко ... за чий неясно.

Амх30 и 30б няма да станат за близък бой (щото нали лепоарда да остане само снайпер) колкото и да му дигат бронята докато не му махнат тая кофа на главата :).

Няма да пипат бат-а. Това е може би най-добрата част от целия ребаланс в тоя пач. Браво ВГ тука се справихте много добре!

Повече снаряди на бат 25ап също много добре ... не колкото с бат-а 10-ката, но доволно добре се справят и тука ВГ.

50 100 добре... -9 си е наистина полезно.

Френските ПТ интересно звучи ... даже доста добре като се има предвид сега какво е положението. Бтв за притежателите (имате го в гаража) на фоч 155 има хубава новинка. Фоч 155 става акционен и ви остава в гаража а освен това ви начисляват фоч В. Екипажа модули и бои отиват на фоч В безплатно, а фоч 155 понеже е със специален статус можете да му слагате безплатно екипаж от което и да е френско ПТ. Медали, стат и марки на оръдието остават на фоч 155. Тия дето го гриндят сега или са го изгриндили но го нямат купен и не им е в гаража имат време до пач 9,20 да го направят за да се възползват.

Руските средни 8-ци ... не е зле.

54-ката на хартия направо рип.... ще видим с д54 и 8+ сек как ще е.

Закърпват купола на 140-ката ... ми ок само да видим как точно ще го закърпят щото те ВГ ги умеят тия неща.

ИС-7 не е лошо ма няма да стане танка на танковете.

ИСУ-то 2017 година се сетиха че пробитието му било голямо (286 мм.)на бб за тиер 8 и край това е проблема намаляваме му пробитието и му даваме малко повече хп за да е балансиран (и бл-10 ще си го фармите на 704-ката).

Тука малко лирично отклонение :) Тия от ВГ въобще тая игра играят ли я ?? пробват ли се да гриндът танкове нещо ?? Чували ли са че в играта има такива танкове като Strv S1 и UDES 03  на които пробитието на основния снаряд е 288 мм а на ису-то е 286 мм. На които снарядите им летят със скорост 1450/1358 а на ису-то 880 мс. На които презареждането отнема 9,78/11,22 а на ису-то 16,88 сек. На които скороста им е  50/70 а на ису-то 43 кмч. Скорост назад 45/50 а на ису-то 12 кмч.

А да време на прицелване 2,88 а на исуто е 3,26 сек. Само че за шведите 2,88 сек е в походен режим доколкото си спомням а в осаден е към 1,5 сек. Точност на оръдието на ису-то е 0,39 а на шведите 0,38/0,34 само дето тия цифри пак са за походен а в осаден режим точноста е под 0,3... на всичкото отгоре единия швед е премиум. Цена на снарядите 1650 на ису-то а на шведите 1160.

Така като гледам ису-то просто размазва и спешно (2017-та е вече... има няма 50 пача) трябва да му понижим пробитието на 260 мм. Направо да сменим пушката с друга с точност 0,41 (старата 0,39) с време на прицелване 3,4 (старото 3,26) и презареждане 17,6 сек (старото 16,8) и да направим скороста на снаряда 850 мс. (старата 880 мс) ... да му сложим 90хп отгоре и да кажем че сме го балансирали за да стане по-комфортен за игра. РИП ИСУ-152.

Принципно от ВГ можеха да напишат "Пичове аре стига с това ИСУ, вземете потърпете малко и на 704 и си купувайте 268 най-сетне щото оборот трябва да има ... там злато за преобучаване на екипаж, камуфлажи, модули али бали че шефа строи совалка", ма хората нямаше да им влезна в положението, а виж сега ще ги разберат много добре. :P

704 все тая, да го мисли който ще го гринди след промените, а 268 не е лошо.

Японските тежки малките тук таме нърф тук таме бъф... 9-ката и 10-ката чудо голямо ... ако ти се падне средно и нагоре пробитие може да пробиеш с базов снаряд... дреболии.

Мауса... в рандом сам един на един малко повече проблеми срещу скорострелни тежки (американци, китайци) на кумулативи. В СХ никаква разлика.

Маушен ... пфффф.

Яга 8,8... "когато има нужда от помощ на другия фланг тя не успява да стигне, затова ще направим скороста на въртене на място от 22 на 26 град. в сек и разброса на оръдието от движение ще е с 6% по малко!!!!!"  еби му меча и изтребител човек ...сега със сигурност ягата ще стигне до другия фланг навреме. Новото страшилище на рандома.... погнеш ли ги с Яга няма кой да ти избяга ... само срещу 10к голд, купи сега и подгони противника.

Американските средни ... дреболии. Освен най-сетне (2017 г. има няма 50 пач-а) Патън 10-ката ... имате възможност да си купите топ тиер танк в топова конфигурация!!!! Остава само и бат-а въпреки че там с повече снаряди + това презареждане може да се брои за алтернативна пушка.

Китайски ПТ - добърден гринд.

SPG improvements...  improvements? да improvements!!! в стас накрая може да си гледаш стън тайма който си направил.

Другото improvements е по-скоро changes или направо нърф. Ма все пак те ВГ обичат да ги представят така нещата. Противник който е скрит зад разрушимо или неразрушимо препятствие с дебелина 2+ метра няма да получава дмг от сплаш и стън при удар от фугас в препятствието. Спешно нужда от мод линийка да си меря приритието дали има 2 метра + мерна линийка в арт прицела да знам дали трябва да стрелям или не.

Общо взето поредния пач тук таме рубиконен :).... може и да съм пропуснал нещо.

Този пост е редактиран от TotalRules: 28 юли 2017 - 23:54

• 3

#11 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1257 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 28 юли 2017 - 17:23

Да братле, видях след това, че става въпрос само за малкото 100мм оръдие :) Как да е...бата няма да го пипаааааат :)

25t-то си остава същия......... 25AP-то обаче...... тая промяна ще му се отрази добре на геймплея..

А 50 100 с -9° depression... лайк..

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#12 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 17:35

Някой може ли да сподели кога излиза въпросния пач на тестовия. Ще ме пуснат ли ако не съм бил активен Х на брой месеца? Трябва ли да имам играта за да инсталирам теста? Това 30х30 звучи супер и бих искал да го пробвам.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#13 Federal

Federal
  • Танкист
  • 778 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 18:11

30x30 е поредната недомислица ... особенно на тая карта, която е малка за 60 човека на 10-ки. И 15 минути...

Това го играх на бета теста, преди 3-4 месеца. Интересно е, но не е грабващо. Както каза Тотала. касапница! Не ти трябва да мислиш  :lol:   Не ми се нрави такава игра.

Тия от ВГ въобще тая игра играят ли я ?? пробват ли се да гриндът танкове нещо ??

Серб, ако направи 10 игри, ще продаде WG  :lol:

• 0

#14 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 19:07

Това дето си го играл на теста федерале няма нищо общо с това което готвят сега... нито като режим, нито като големина на картата. Сега ще е стандарт 2 бази на карта 1.4х1.4 (доста по-малка от това на теста) като доволно голяма част е неупотребима. Представи си Прохоровка 30х30 играча на 10-ки с по 4 артита в отбор за 15 мин. :)

Този пост е редактиран от TotalRules: 31 юли 2017 - 08:52

• 0

#15 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1069 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 22:09

Има ли някакви новини за Chieftain? Дали ще е награда от вторите лични мисии?

• 0
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни