Към съдържанието

Снимка

Crossout

• Влезте в профила си за да пишете
490 отговора на тази тема

#481 s7alker

s7alker
  • Tанкист
  • 140 Мнения:

Публикувано 26 октомври 2017 - 13:53

Мхм , интересно звучи , особено това за кабините .

Ама ще има голям вой от играчите на тежки такива , и както е тръгнало набързо ще се приравнят .

домат

#482 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 26 октомври 2017 - 18:32

Така изглежда, да. А и адресира най-належащите за промяна неща. Е, имам си едно наум как точно ще я реализират тая промяна, но все пак това е една много добра новина.

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

RSvsCDf.jpg

#483 s7alker

s7alker
  • Tанкист
  • 140 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2017 - 20:58

Навярно само аз не знам отговора , ама :)

Та кажете може ли да се ползват сините не продаваеми итеми за крафт ??

В смисъл знам ,че не се комбинират с нормални , но ако събереш 6 такива предмета  необходими за лилав ще ми даде ли да ги крафтя .

домат

#484 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 01 ноември 2017 - 19:11

Навярно само аз не знам отговора , ама :)

Та кажете може ли да се ползват сините не продаваеми итеми за крафт ??

В смисъл знам ,че не се комбинират с нормални , но ако събереш 6 такива предмета  необходими за лилав ще ми даде ли да ги крафтя .

Ако пробваш ще разбереш отговора. Въпреки че, щом ти казват, че си остават завинаги твои може и да се сетиш какъв е самият отговор :)

Да се похваля- след четири месеца игра превъртях 100 000 монетки през пазара bcVBv3R.jpg

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

RSvsCDf.jpg

#485 GIMLIN

GIMLIN
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 05 декември 2017 - 14:47

Защо така затихна всичко?

#486 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 05 декември 2017 - 18:51

Мога да говоря само за себе си- на мен ми дойде в повечко оверхаулът на всичко. Неприемливо ми се струва вече в лайв версия да се правят такива драстични промени, при това без реално предупреждение. Тъй като ми се струва, че нещата занапред няма да се променят реших да не се напъвам повече. Съответно желанието ми за игра е нулево :) Оказва се, че много хора се чувстват по тоя начин: http://steamcharts.com/app/386180 обаче рашките са си рашки- тъпи като речни камъни и по-упорити от магаре на мост :)

RSvsCDf.jpg

#487 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 06 декември 2017 - 07:51

За мен нещата приключиха с пача, който въведе летящите машини. Предишния невероятно интригуващ геймплей, предишната вариативност в контрукцията на машите и непредсказуемия изход от битките изчезнаха и логично аз и играта тръгнахме по различни пътища.

Our nation is Liverpool, our language is football

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

40139a79-029e-4168-b0da-34695ef87588.png

#488 GIMLIN

GIMLIN
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 08 декември 2017 - 00:43

Нарушиха баланса тотално,не разбирам логиката тук,ако въобще има такава.

#489 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 12:14

От два дни поразцъквам игричката и честно да си кажа в момента ми се струва най-игрална откакто за пръв път я почнах. Не че няма много още да се работи по баланса, но моментното състояние е добро!

RSvsCDf.jpg

#490 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 14:24

И аз си мислех вчера да ъпдейтна и да видя как се развиват нещата, ама ще видим. 

Our nation is Liverpool, our language is football

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

40139a79-029e-4168-b0da-34695ef87588.png

#491 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7373 Мнения:

Публикувано 17 декември 2017 - 15:36

И аз си мислех вчера да ъпдейтна и да видя как се развиват нещата, ама ще видим. 

Еми почти всичко е обратно на колела,ховърите са използваеми само със скорпиони. Механиката обаче е доста променена и сега чарколяците хвърчат яко - демек броня няма.

RSvsCDf.jpg

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни