Към съдържанието

Снимка

Crossout

• Влезте в профила си за да пишете
467 отговора на тази тема

#466 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2960 Мнения:

Публикувано Вчера, 19:14

Никога не би ми хрумнало подобно нещо. Каква ли може да бъде причината???

Our nation is Liverpool, our language is football

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

40139a79-029e-4168-b0da-34695ef87588.png

#467 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Moderators
  • 7250 Мнения:

Публикувано Вчера, 19:57

Е, това че на теб не ти харесват прави проблема ни повече, ни по-малко личен, нали? :) Без да имат реални тиъри обаче си разделиха играта на стартова и крайна (хувъри), без нищо между тях :) Интересно ми е какви баланси смятат да правят. В момента има немалко хора, които имат и хувъри, но в рандъмите ги срещам с колелета, най-често дуъл рийпъри.... На мен като цяло целта ми е да си направя скорпиони, щото тва е ебаси оръжието. И тъй като нямам монетките да си ги купя (фрагментите са всъщност големия проблем) ще трябва да покъртя бая кланови с надежда да ми се падат, пък досега едва 7....

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

Ksw0Bqa.jpg

#468 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2960 Мнения:

Публикувано Вчера, 20:31

Играта замина, просто не могат да ги нърфнат достатъчно за да се възвърне предишния чар на играта. Дори и да направят нещо като тиъри, трябва да го направят по ПС, което освен ако не ги направят по 1000 точки всеки хоувър, все няма да е достатъчно. 

Our nation is Liverpool, our language is football

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

40139a79-029e-4168-b0da-34695ef87588.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни