Към съдържанието

Снимка

5те ст'инки на Gr1zu

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

#1 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 17 май 2017 - 17:45

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мисля тука да качвам мойте 5 ст'инки за разни теми..

• 11

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#2 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 18 май 2017 - 09:14

2ри клип за два дни........ ОМГ

Едит: Брутално насича.. соре..

Този пост е редактиран от Gr1zu: 18 май 2017 - 09:17

• 8

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

#3 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 18 май 2017 - 14:55

Шеридан-а със стоковата пушка?

• 0

#4 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 19 май 2017 - 07:58

Шеридан-а със стоковата пушка?

Е най - големия като размери, с най - висок ДПМ и с доста добри софт статс на оръдието :)

• 0

#5 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 19 май 2017 - 17:23

Оф ъъъ нямам време за нов клип.. затва в два абзаца за е тва:

Не знам дали наистина са свалили предния клип на Sir Foch.. принципно.. пича е доста salty както може би знаете всички, нормално да дразни хората, които критикува. Ама WG вече наистина се оливат с тъпотиите си. На всяка трета тъпотия правят нещо свестно и май глупостите почват да надделяват. Ясно, че печалбата е надолу(?), ясно, че играчите намаляват(?)...... и така може би предприемат курс към доиздояване каквото е останало, а с това ще откажат бая свестен народ от играта, която и в момента бая страда.

Не, че новия "Крайслер" ще ме откаже напълно от играта, но няма и да си го взема. Със сигурност ще има рибета дето ще го вземат, но със сигурност ще има и хора, които ще теглят поредната майна.

Не знам реално цифрите, надолу ли е печалбата, надолу ли са активните играчи...... но едното май е функция от другото.. па и сичко тва си е мое мнение(5ст'инки)..

• 0

#6 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 27 април 2018 - 14:30

Да го пусна ли, да не го ли пусна.. още е дилема.

Еми айде още 5 стинки..

• 7

#7 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 540 Мнения:
  • Клан:BSU

Публикувано 27 април 2018 - 16:19

Да го пусна ли, да не го ли пусна.. още е дилема.

Еми айде още 5 стинки..

+1 :)

Тамън си викам..."опаааа,.. Gr1zu ще покаже и разкаже пак нещо поучително"...и хоп, изненадка.  Аз съм "ЗА" де, давай още ;)

Това с мотивирането е малко causa perduta, щото то не останаха много хора за мотивиране :)

Малко ОFF...през цялото време се чудех на къде пътуваш, ама не успях да разпозная нищо...видя се че от някакво кръгово тръгна, ама после стана малко тъмно :D

• 0

Публикувано изображение

#8 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 27 април 2018 - 16:23

Малко ОFF...през цялото време се чудех на къде пътуваш, ама не успях да разпозная нищо...видя се че от някакво кръгово тръгна, ама после стана малко тъмно :D

Извънградско е тегаво да се познае :) Сега като почна с градските.. по - лесно :)

• 0

#9 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2957 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 27 април 2018 - 16:47

Извънградско е тегаво да се познае :) Сега като почна с градските.. по - лесно :)

Преста'аш ли си - Гризу отива с колата в Париж и почва до обяснява нагледно кой танк къда да ходи на тая тъпа карта....
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#10 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 27 април 2018 - 19:32

Преста'аш ли си - Гризу отива с колата в Париж и почва до обяснява нагледно кой танк къда да ходи на тая тъпа карта....

Ейй.. добра идея :)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни