Към съдържанието

Снимка

PLAYER UNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 27 март 2017 - 16:10

Много добра игра нещо като H1Z1 , но по добра , защото е много по реална. Голямо предизвикателство за всички лилави , защото мисля че от УОТ уникумите ще се представят много добре там , защото се изискват доста тактически умения много повече отколкото в УОТ. Орзанел го гледах в топ 15 влезе в солото на европейския, но играта е и за двама в отбор и дори четворен отбор има. Игра в която по умния печели повечето пъти. Няма премиуми и такива подобни месечни такси, веднъж като се закупи 29$. Излезна скоро преди седмица и някой играе ли я вече :) Една битка е горе долу 15 мин колкото и в танковете , но всяка грешка се заплаща и може и да изкараш и 2 мин

Официалния сайт 

#2 Ash

Ash
  • Tанкист
  • 100 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 27 март 2017 - 17:47

Изгледах доста геймплейчета от ютубъри които следя, впрочем доста съм ги гледал и H1Z1 да играят. Отново има доста бъгове като H1Z1, но като цяло е по - добра и най - вече aim-инга е доста по - добър. Единствено не ми харса че луута по земята при някои обекти не се забелязва, почти е залепено на пода и има други обекти, които не са луут и се сливат взаимно.

#3 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 27 март 2017 - 18:11

Не мисля че нещо е направено за да се забелязва лесно в тази игра :) Иска си да си отваряш очите на четири за да постигнеш нещо над нормалното. По лесната е H1Z1 , която не ми харесва , защото механиката не ми допада за разлика от тази новата , където е много по добре изпипано. Играта е в отворена бета и и предстои оптимизация , защото има недоволни от това с колко ФПС им върви играта , както и някои бъгове. С една дума ще я правят все по добра и по добра

#4 DUST

DUST
  • Нoвобранец
  • 7 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2018 - 11:49

Някой ако може да сподели мнение след ифицялното излизане на играта?

#5 Reybn

Reybn
  • Tанкист
  • 21 Мнения:
  • Клан:DULO

Публикувано 26 март 2018 - 08:30

Цъкам я на телефона и е доста добра.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни