Към съдържанието

Снимка

Домат срещу уникуми

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 KPACTA

KPACTA
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 12 март 2017 - 02:01

Здравейте,

само на мен ли ми се струва или наистина е така, но в последните 2 ъпдейта на идиотите от WoG са прецакали стрелбата. Всеки втори снаряд от малко по-голяма дистанция пада под мишената. Преди го нямаше това. И ако е така, има ли начин как да се коригира тая простотия?

И другото - въпреки всичките им реклами и приказки как ще се борят срещу разните му хакерски модове, все повече ми се струва че на никой не му дреме от това и все повече се използват. Чисто субективно мнение.

• 0

#2 wildbg

wildbg
  • Tанкист
  • 316 Мнения:
  • Клан:BG_WP

Публикувано 12 март 2017 - 10:53

моите пък одят нагоре леко в лево :blink:

• 0

#3 involved

involved
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 12 март 2017 - 11:47

Няма да направят нищо,срещу модюзърите.За "онези" модове пиша.
Падането на снаряда пред противника,все едно не му е достигнал барута,е нормално.Не е от последните 2 пача.
Същото е когато с артилерия,напълно прицелен,снаряда отиде на майната си по ръба на кръга.
Или голд нуба от един барабан,уцели 4 пъти,а пробие 1.
Fuck RNG.
  • 0

#4 Ash

Ash
  • Tанкист
  • 100 Мнения:
  • Клан:GGRIP

Публикувано 12 март 2017 - 15:38

И аз забелязох нещо подобно. И преди са ми падали снарядите под машината, но наистина след последния ъпдейт доста често взе да ми се случва. Целиш в средата на танка 2-3 шота всичките под него, целиш леко нагоре, то па започне да бие по небето.

• 0

#5 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 835 Мнения:

Публикувано 12 март 2017 - 16:28

Принципно на крива ракета и космоса и пречи .... ако виждаш един танк на позиция Х, не значи че той е там в момента /всичко зависи от твоя пинг и дали имаш лаг/ затова има и сървърен прицел

РНГ-то си е факт :)

А за модовете - да не сте си мислили че ще направят нещо .. периодично ще гори по някой друг домат и това е .. :)

• 0

Публикувано изображение

#6 Federal

Federal
  • Танкист
  • 794 Мнения:

Публикувано 12 март 2017 - 20:02

В така наречената "нормална аркадна игра" сте се съгласили с условията и правилника! За тези, които не са чували за патент на Кислов, моля да разровят из нета и да разберат за какво идва реч!

Всичко останало е пари и умения!!!

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни