Към съдържанието

Снимка

моля ако някой може да помогне

• Влезте в профила си за да пишете
73 отговора на тази тема

#61 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1674 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 04:23

Гарантирам ти, че ще има хора, които да играят с теб, само че направи първо каквото се иска от теб. Започни да играеш от тиър 1, препоръчахме ти руската тежка линия която води до КВ-1, след като го изследваш, мини и по американската тежка по линията на Т110Е5. Опознай картите, научи се да стреляш, да управляваш, да се движиш и прицелваш. Просто да усетиш играта. На този етап дори и да играеш с някой, той няма да може да ти помогне, това са начални, базови неща. Все едно нищо не ти казахме до сега и ти пак същото си повтори : Имам 8-ца и 5-ца. На 8-мо ниво тиър вече срещаш десетки, всяка грешка се наказва лошо, а грубите грешки се наказват жестоко и пътуваш към гаража. Ти искаш да спринтираш с 10-ки и 8-ци, а не можеш да ходиш с 2-ри тиър. Това, което се опитвам да ти кажа е да си помогнеш сам първо и да се научиш на най-основните неща и после вече може да започнем и взводове да играем. Трябва първо да дадеш от себе си и да напреднеш сам, това е най-добрия и единствения начин и всеки без изключение е минал по този път :) Така че давай смело и започни от най-ниските нива като истински начинаещ играч и забрави за високите тиъри. 

Не се заяждам или нещо подобно но  по какъв повод и защо го пращаш към Е5-цата,която след нъфа почти не се и среща,да се научи да играе на купол с Т29 и Т32или ?

Този пост е редактиран от Dimitur: 10 януари 2018 - 04:25

• 0

#62 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 10 януари 2018 - 08:17

По линията на Супер Конк ло да го прати? Където до т9 всички танкове са ж.т. Докато изкара няква десетка, я камилата, я камиларя. Руските и американските линии са читави по всички тиъри и нямат лоши танкове на средните нива.
  • 1

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#63 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 499 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 09:18

Не се заяждам или нещо подобно но  по какъв повод и защо го пращаш към Е5-цата,която след нъфа почти не се и среща,да се научи да играе на купол с Т29 и Т32или ?

Лютеницата ти отговори. Първо всички тежки танкове по тази линия са доста прилични, като Т29 и Т32 са изключителни. Няма лош танк, както каза колегата, включително и Е5 в моментното си състояние. А на куполна позиция с Т29 и Т32 няма нужда да говорим какво се получава. Другите линии са специфични. Японската и немската по Мауса, които са най-тежки са доста бавни и много ситуационни и искат преценка. А и става интересно на открита карта с 2-3 артилерии :). Изобщо, достатъчно е само да се видят танковете тиър по тиър, не само 10-ката и по-нататък мисля, че няма смисъл от дебат :) Ако питаш мен, американската бих я избрал винаги 10 пъти повече, но се поставям и на негово място, така че линията на ИС-7 за него е много добър вариант също. 

• 0

Публикувано изображение

#64 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 11:09

По линията на Супер Конк ло да го прати? Където до т9 всички танкове са ж.т. Докато изкара няква десетка, я камилата, я камиларя. Руските и американските линии са читави по всички тиъри и нямат лоши танкове на средните нива.

Точно казано!

• 0

#65 FromBulgerian

FromBulgerian
  • Tанкист
  • 65 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 14:31

Мда докато вие леко ме хранихте и ми казвахте многократно да започна от началото и че не ставам,други хора повярваха в мен и ми показа къде да ходя със различните типове танкове,как да си обръщам бронята така че да не пробиват, къде да целя танковете така че да ги пробивам, кое е вярно и кое не.И дори вече се справям добре в битките на 8 ци и 10ки .Е има още хляб да ям но поне вече имам някакво ниво за игра.Все пак имаше в този сайт 2 човека който ми помогнахте страшно много ,но няма да ги споменавам за да не предизвикам нещо, те си знаят кой са за което им благодаря от сърце.И все пак ако искате да играете със леко узрял домат като мене, може да ми пишете в играта, пиша се bigvanko.

• 0

#66 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 10 януари 2018 - 15:07

Мда докато вие леко ме хранихте и ми казвахте многократно да започна от началото и че не ставам

Тук явно, нещо не си разбрал правилно! Не виждам някой да те е хранил за нещо. Всеки изказа мнение, как е според него правилно да постъпиш. Всеки ти даде някаква насока!

Най-добре се получават нещата, когато имаш възможност да играеш взвод с по-опитни вече, така е! Уви не всеки път се получават така нещата. За това, следвай съветите, които са ти дадени и лека, полека нещата ще си дойдат на местата.

Ако е имало "хранилка", то тя си е между хората даващи акъл, теб не те засяга :) :) :D :D

• 0

Posted Image

#67 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 499 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 15:15

Мда докато вие леко ме хранихте и ми казвахте многократно да започна от началото и че не ставам,други хора повярваха в мен и ми показа къде да ходя със различните типове танкове,как да си обръщам бронята така че да не пробиват, къде да целя танковете така че да ги пробивам, кое е вярно и кое не.И дори вече се справям добре в битките на 8 ци и 10ки .Е има още хляб да ям но поне вече имам някакво ниво за игра.Все пак имаше в този сайт 2 човека който ми помогнахте страшно много ,но няма да ги споменавам за да не предизвикам нещо, те си знаят кой са за което им благодаря от сърце.И все пак ако искате да играете със леко узрял домат като мене, може да ми пишете в играта, пиша се bigvanko.

Чудя се - колко акъл се иска, за да стигнеш до това умопомрачително заключение, на база на огромния ти опит и ниво в играта....  Значи, дай да видим какво става сега. Ти идваш във форума и казваш, че си новак и искаш помощ. Ние ти казваме какво да направиш и кое е най-доброто за теб, ти изобщо не искаш и да чуеш и си продължаваш каквото си си намислил. Сега накрая за благодарност казваш, че сме те хранили и сме виновни дори. Това, че ти казваме да започнеш от начало, НЕ ОЗНАЧАВА, че не ставаш, а че това трябва да направиш като всеки нов играч и е най-доброто за теб, защото ние имаме много по-добър поглед от теб. И между другото не се справяш изобщо добре(което е нормално).  А бе кво ли се занимавам, трагедията е пълна. Спирам да пиша вече тук. 

• 5

Публикувано изображение

#68 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1674 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 15:19

Лютеницата ти отговори. Първо всички тежки танкове по тази линия са доста прилични, като Т29 и Т32 са изключителни. Няма лош танк, както каза колегата, включително и Е5 в моментното си състояние. А на куполна позиция с Т29 и Т32 няма нужда да говорим какво се получава. Другите линии са специфични. Японската и немската по Мауса, които са най-тежки са доста бавни и много ситуационни и искат преценка. А и става интересно на открита карта с 2-3 артилерии :). Изобщо, достатъчно е само да се видят танковете тиър по тиър, не само 10-ката и по-нататък мисля, че няма смисъл от дебат :) Ако питаш мен, американската бих я избрал винаги 10 пъти повече, но се поставям и на негово място, така че линията на ИС-7 за него е много добър вариант също. 

Благодаря за отговорите 

• 1

#69 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 15:38

Приятелю,добре се ориентираш!С това темпо до месец ще водиш кланови!ДЕРЗАЙ,такова израстване за няколко дни играта не помни!

• 4

#70 FromBulgerian

FromBulgerian
  • Tанкист
  • 65 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 16:48

Не знаех че толкова много се засягате.Тогава се извинявам за всичко ако съм обидил някой много съжалявам ще го черпя едно вино.Дойдох тук с добри чувства за да науча нещо.И дано да бъде така.

• 0

#71 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1209 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 17:00

Не знаех че толкова много се засягате.Тогава се извинявам за всичко ако съм обидил някой много съжалявам ще го черпя едно вино.Дойдох тук с добри чувства за да науча нещо.И дано да бъде така.

Споко,никой за нищо не ти се сърди.

• 0

#72 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 10 януари 2018 - 17:14

Ем дано си случил на играчи от "помагачите", ко ли не...може ди са си сипеш едно винце, щото повече " помощ" едва ли ще получиш от доста хора тук :) С добри чуства, успешна игра за напред.
  • 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#73 vankolok

vankolok
  • Tанкист
  • 456 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 11 януари 2018 - 10:53

Аз направих 3..4 битки с него вчера показах му някой неща и добре се справи за неговия опит.Ако слуша какво му се казва от по опитните играчи лека по лека ще се научи.

• 2

Posted Image

#74 boyankolev

boyankolev
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:
  • Клан:BMM

Публикувано 02 април 2018 - 19:07

Моля за помощ!

Имам следния проблем - като приключа една игра или изляза от текуща игра след като ме убият и искам да се върна в гаража се получава следното: остава интерфейсът от битката отбори, минимап, панела на танка,  мишката ми не е активна и не мога да направя нищо друго освен с алт-таб да изляза и да затворя цялата игра.

Обнових видеокартата, обнових уиндоуса(показва че няма какво да му се обновява), преинсталирах играта на чисто, нямам инсталирани модове, рестартирах компютъра, рестартирах играта, засега нищо не помага...!?

Благодаря предварително!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни