Към съдържанието

Снимка

Ranked Battles Season 6

ranked

• Влезте в профила си за да пишете
16 отговора на тази тема

#1 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 09 февруари 2017 - 13:16

Привет,

В петък се почва с новия сезон. Особености:

- участват кораби тиър 7

- при загуба, човека с най-висок ХП не губи звезда 

Препоръчани кораби, подредени по конкурентност:

ББ: Нагато, Шорнхорст, Гнайсенау

ДД: Ленинград, Симс, Шира

КА: Белфаст, Флинт, Миоко

СВ: Хирю, Сайпан

Както се вижда, повечето са премиум кораби, което показва колко P2W е станала играта на това ниво. Аз лично ще гриндя Гнайсенауто и ще поиграя с някое от шарените Миокота, евентуално ще се пусна с Хорю-то.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#2 Rush

Rush
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2017 - 17:01

Съветвам те да си играеш с Хорю, тоя сезон с тия Белфасти и отвратителен. Дестроерите ги е шубе да пушват и от там всичко става майтап. Гнейсенау не обича да стреля от далеч изобщо.

• 0

#3 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2017 - 17:56

Привет,

В петък се почва с новия сезон. Особености:

- участват кораби тиър 7

- при загуба, човека с най-висок ХП не губи звезда 

Препоръчани кораби, подредени по конкурентност:

ББ: Нагато, Шорнхорст, Гнайсенау

ДД: Ленинград, Симс, Шира

КА: Белфаст, Флинт, Миоко

СВ: Хирю, Сайпан

Както се вижда, повечето са премиум кораби, което показва колко P2W е станала играта на това ниво. Аз лично ще гриндя Гнайсенауто и ще поиграя с някое от шарените Миокота, евентуално ще се пусна с Хорю-то.

пропускаш Фиджи преди белфаст, а тва миоко изобщо няма го коментирам, шорс също е доста добър вариант ако отбора ти позволи да играеш от дистанция

flint е награден кораб за стигалите 3пъти ранг 1 па и е атланта без радар с пушек... води се добър тъй като го изкарват добри играчи иначе мерси

Съветвам те да си играеш с Хорю, тоя сезон с тия Белфасти и отвратителен. Дестроерите ги е шубе да пушват и от там всичко става майтап. Гнейсенау не обича да стреля от далеч изобщо.

тва можеш да го кажеш на мойте съотборници как се попадам на снапейщи гняшнаута не моа разбера. га ги търсих такива немаше да мога ги намера

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#4 Rush

Rush
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2017 - 22:17

тва можеш да го кажеш на мойте съотборници как се попадам на снапейщи гняшнаута не моа разбера. га ги търсих такива немаше да мога ги намера

Да питам ли за резултата или ти се псува?  :D  :D  :D

• 0

#5 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2017 - 00:41

псуваше ми се първите неколко битки докато си  мислех че имам ББта в отбора после разбрах че всъщност ММ ми праи подарък праща ми стръв само треа заложа фиджито и спре да ми се псува.

ама то е така нали видиш микса от рангове в един отбор последно преди 15мин храних един в продалжение на 6мин докато се вартеше с мааас у капа и си спамкаше торпедца без да има светнато нищо шо беше последния оцелял и "О велики накра светна враг нашио си пусна пушеко и продалжи си се цинкалира

а преди да удара дъното си гонех шарнхорст на 3кХП ас на 50К сети се ма моя реши да си бие пас назад без да идва поне към техния кап и а-а-ааа техното ДДси  беше на местото xD

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#6 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2017 - 09:59

Пропуснал съм Фиджи. Този кораб е просто чудесен, почти всяка ранкед битка прави high caliber. В рандома играх само 1 път, бях топ тиър, domination mode. Както се досещате, там кораба блести.  

• 0

Публикувано изображение

#7 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 17 февруари 2017 - 12:38

Пропуснал съм Фиджи. Този кораб е просто чудесен, почти всяка ранкед битка прави high caliber. В рандома играх само 1 път, бях топ тиър, domination mode. Както се досещате, там кораба блести.  

Аз като говорим не приказвам
бтв забеляза ли че с миокота играят само тотални ретарди

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#8 Rush

Rush
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 17 февруари 2017 - 18:16

бтв забеляза ли че с миокота играят само тотални ретарди

Зареди ония Японски щуротии и фетиши дето ги имаше преди. С тая цитадела колкото кораба Миокото не става за ранкт.

До кой ранг я докарахте?

• 0

#9 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 18 февруари 2017 - 10:17

бе на миокото цитаделата му е най малкия проблем по скоро всичко останало му е толова проблемно и най великата простотия винаги искат да си исссссерат торпедата whY :facepalmic:

вчера след кански мъки и луУз стрйк накрая си легнах с р6 ма преди тва от р72з  падах до р90з нема такава простотия

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#10 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:

Публикувано 20 февруари 2017 - 11:02

Това е най-прецакания сезон, тия от ВГ просто искат да си продадат повече картинки на ОП кораби. Масово Белфсти, Ленинградчета и Шорнхосрсти. И докато последните са примливо ОП, Белфаста просто цепи мрака. Ако някой от отборите няма Белфаст, а другия има, резултата е предизвестен. 

Интересното е, че има малко Атланти, а кораба си е подходящ за тия битки. Особено ако е в добри ръце. 

• 0

Публикувано изображение

#11 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 27 февруари 2017 - 01:57

Преди малко взех ранг 1 с Махан ( нямам пари за глупости ). Масово народа кара Белфаст и то по 2-3 на отбор . Гледах да играя след 22:00 , защото през деня има много новобранци с купени кораби. 

• 0

#12 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 07 март 2017 - 17:35

я да вида след няколко седмици почивка...

...шо стаа у ранкету

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#13 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 07 март 2017 - 17:56

ауууу не ми отне много да разбера че зомбита са превзели светоt, нема такъв смях....
.....набалбукат ме първи и не губа звезда яхаахахахаха.....i love zombies :Smile_popcorn1: :Smile_veryhappy:

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#14 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 08 март 2017 - 10:25

Аз стигнах до ранк 10 и реших че не си струва нервите. Много късно тръгнах и повечето добри играчи вече са дръпнали на горни рангове и са останали доматите само. Дори не ползвах Белфаста, цъках си с Нагато
  • 0

#15 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 08 март 2017 - 12:16

Аз стигнах до ранк 10 и реших че не си струва нервите. Много късно тръгнах и повечето добри играчи вече са дръпнали на горни рангове и са останали доматите само. Дори не ползвах Белфаста, цъках си с Нагато

аааааа искам пиратски флаг ко ще на афк да ги направя останалите 20победи :Smile_trollface-3:
мани го тоя белфаст, фиджи му е майката- кеф ти торпеда, кеф ти сонар, яката раута :Smile-hiding:

• 0

Публикувано изображение

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни