Към съдържанието

Снимка

шведски танкове

• Влезте в профила си за да пишете
152 отговора на тази тема

#1 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 181 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 10:42

Покрай коледните бонуси реших да поиграя малко с шведските танкове, защото си е на далавера.

Какви са ви първоначалните мнения за Ikv 65 Alt II заслужава ли си да се отделя време за него. В момента съм с Sav m/43 и хич не съм доволен. С екипаж на 80% с последното оръдие от 10 изстрела 1-2 в целта, но уцели ли купула хвръква до небето. 

Интересува ме и прехвърлянето на екипаж от първия шведски танк Strv fm/21  на Ikv 65 Alt II. 

На Strv fm/21, командира е и стрелец, докато на втория командира е и радио оператор. Заслужава ли си прехвърлянето или да се обучава нов екипаж от нулата ?

• 0

#2 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 19 декември 2016 - 11:10

Конкретно за шестичката - Ikv 65, готина форма са му дали.. некво кубесто такова.. ама (почти)сичко друго е в кофите в сравнение с подобните тиър 6 TDта:

rLCll2S.png

OXTXDNk.png

Аз лично не виждам нищо специално.. но така или иначе ще го играя и него в скоро време.

• 1

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#3 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 992 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 11:16

Покрай коледните бонуси реших да поиграя малко с шведските танкове, защото си е на далавера.

Какви са ви първоначалните мнения за Ikv 65 Alt II заслужава ли си да се отделя време за него. В момента съм с Sav m/43 и хич не съм доволен. С екипаж на 80% с последното оръдие от 10 изстрела 1-2 в целта, но уцели ли купула хвръква до небето. 

Интересува ме и прехвърлянето на екипаж от първия шведски танк Strv fm/21  на Ikv 65 Alt II. 

На Strv fm/21, командира е и стрелец, докато на втория командира е и радио оператор. Заслужава ли си прехвърлянето или да се обучава нов екипаж от нулата ?

Какво точно те притеснява? Ако си на 3-4 умения и си вземал умения за мерач вместо за радист е кофти, но ако си вземал само камуфлаж, лампа, ремонт и подобни общи умения няма драма

• 0

#4 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2979 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 19 декември 2016 - 11:55

Не знам вие как ги възприемате шведите, но на мен лично са ми големи особняци. Постоянни промени в броя на екипажа - ту 3, ту 4; странни преходи между различни класове техника; неадекватно откъм стил на игра, спрямо останалите средни танкове, премиумче.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#5 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 19 декември 2016 - 11:58

........ приятно ми е ЕМИЛ се казвам :) ахахаха 

Не е библейско да има платун от три ЕМИЛ-а които да са топ тиер и да е без АртЪбляТ

:)

• 0

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7805 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 12:25

Не знам вие как ги възприемате шведите, но на мен лично са ми големи особняци. Постоянни промени в броя на екипажа - ту 3, ту 4; странни преходи между различни класове техника; неадекватно откъм стил на игра, спрямо останалите средни танкове, премиумче.

Особени са за игра в рандъм,но не са лоши танкове барабаните...

• 0

#7 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 872 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 13:02

Аз си набутах всичкия свободен опит да отключа 8-цата ТД - голяма грешка, не я повтаряйте. Ако имате възможност - прескачайте я и нея със свободен.
  • 0

#8 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 15:41

Изследван......
Закупен...........
Дейли............
Победа
Ерленберг 
Kranvagn 
Опит:5 955   (x2 за първата победа за всеки ден)  кредита 93 084   (компенсация за поражения, нанесени от съюзници: 874)
 Постижения в битка Войн, Голям калибър, Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство: "Танков ас"
Мисията изпълнена! Награда: Добавена е украса: "Висяща играчка" (x3)
Добавено: Ръчен пожарогасител (x1)

ко да играя - показах , сега вече ще наказвам :)
Efficiency/WN8: 4 083 (+9) 7 598 (+1)

• 1

#9 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 181 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 17:47

Какво точно те притеснява? Ако си на 3-4 умения и си вземал умения за мерач вместо за радист е кофти, но ако си вземал само камуфлаж, лампа, ремонт и подобни общи умения няма драма

Още не съм му слагал умения. За първо ще им тресна братя, пък после ще ги мисля като видя как играя, понеже до сега с ТД не съм играл, и съм малко лайм.

Благодаря за отговора.

• 0

#10 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 992 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 18:00

Още не съм му слагал умения. За първо ще им тресна братя, пък после ще ги мисля като видя как играя, понеже до сега с ТД не съм играл, и съм малко лайм.

Благодаря за отговора.

По-скоро турни една ламба да ти светка като те светнат и малко камуфлаж, че да е по-трудно светкането. Може и ремонт, че са безкуполни тд-та и да се оправя веригата по-бързо ако те тракнат. Братята може и да позачекат в началото, но ако турнеш сестри си е друга работа. Там ще си с "братя" по дефолт

• 0

#11 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2979 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 19 декември 2016 - 19:49

По-скоро турни една ламба да ти светка като те светнат и малко камуфлаж, че да е по-трудно светкането. Може и ремонт, че са безкуполни тд-та и да се оправя веригата по-бързо ако те тракнат. Братята може и да позачекат в началото, но ако турнеш сестри си е друга работа. Там ще си с "братя" по дефолт

Това ми звучи малко като:
- Тате, това какво е ?
- Сини сливи.
- А, защо са червени ?
- Защото са зелени.
  • 3
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#12 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 992 Мнения:

Публикувано 20 декември 2016 - 01:23

Това ми звучи малко като:
- Тате, това какво е ?
- Сини сливи.
- А, защо са червени ?
- Защото са зелени.

А бе да туря каквото си иска, танка си е негов. Само да няма после лични драми "отде ме пуцат да го ева". Разбирам братя на тежък дето е постоянно в мелето, но на дестроер... и да нямаш шесто чувство... Но както кажеш другарю valkov2

п.п: по-тъжното нещо от дестроер без лампа е скаут без лампа, а най-тъжното е тежък танк в битка срещу други тежки но две нива горница

• 0

#13 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 21 декември 2016 - 09:12

.............. Aз си ги обожавам Шведските тежкари , и за момента ненавиждам шибания УДС..............

• 0

#14 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7805 Мнения:

Публикувано 21 декември 2016 - 11:08

Добри са,Коко...ама девятка и десятка.Седмицата Лео и 8-цата барабан ми лазят по нервната система.

• 0

#15 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 21 декември 2016 - 11:17

Значииииии....! В момента се опитвам да играя тая недомислица Лео. Ебати тъпия танк, няма по-зле на Т7 от тая сбъркана машина! 

Ерго, така и така си рева поне да споделя- смених последната пушка с оная предишната, дето има 200 пенетрация и бърза стрелба. Вярно, понабутват се така пари, но поне можеш да направиш нещо. Че с тая последната пушка като и без това си играя предимно с/у 9-ки, та с тая пушка хем имаш същата пенетрация, но с далеч по-малка точност и тройно повече време за презареждане! Ебаси тъпнята!

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни