Към съдържанието

Снимка

Баланс 2.0

• Влезте в профила си за да пишете
724 отговора на тази тема

#721 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1540 Мнения:
  • Клан:BGLEO

Публикувано 26 април 2018 - 15:25

Баси мамата 35к на битка ? Ас ако съm на твое място ша си копя прем т6 да вадя по 200к чисти на битка без прем ацц и слет всяка игра ша идвам да се фаля, че в уота нема такова нещо.

То хубаво си дошъл да се заяждаш,ама пак те питам коя 3-ка прави такива пари в WOT,6-ца няма да купувам защото играта е на кантар ;)

Този пост е редактиран от Dimitur: 26 април 2018 - 15:25

• 0

#722 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2414 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 26 април 2018 - 15:53

То хубаво си дошъл да се заяждаш,ама пак те питам коя 3-ка прави такива пари в WOT,6-ца няма да купувам защото играта е на кантар ;)

Аз пък те питам коя 6-ца в уот прави по 200к чисти без прем?

И след като съм наясно, че идея си немаш за какво говоря, да те подсетя, че тея фафли вече сме ги яли и изобщо не откриваш топлата вода. Все едно да ми сравняваш икономиката на WoW и Lineage щото и в двете има Елфи. В едната мобчетата поскат по 1голд, а на другата по 10голд, ама кой да се сети да иде в магазина да виде, че Сабята в едната е 100 голд, а на другата 1000 голд. Ако ти кажа, че да играеш максаната 10ка излиза 20-30кк (поправете ме ако греша, по спомен действам) ще ти се изясни ли картинката що на т3 вадиш по 20к ? Яли сме фафлите и че мн по-бързо се фармило .... след като всяка седмица се пускаха бонуси да може хората по-бръже да стигат топ тиъри да се види как е баланса ... Яли сме фафлите, че оръдията са мн мн мн по-точни, ама после разбираш, че трябва да целиш ухото на комар и колкото и да са точни пак не уцелваш винаги... и колко фафли още сме яли.

Извод: ко те кефи, цъкай си я и по-малко е сравнявай с уот.

Този пост е редактиран от Liuteniczata: 26 април 2018 - 17:08

• 3

#723 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 27 април 2018 - 08:07

Най-мразим да мислим! Подува ми се главата от мислене! :) :) :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#724 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 27 април 2018 - 12:34

просто WOT започва да става катастрофа

Тя стана катастрофа, откакто всичко куцо, кьораво и сакато я налази. Тъй че като я зарежеш, просто още един домат по-малко - екстра !!!

• 3

Публикувано изображение

#725 MitkoM

MitkoM
  • Tанкист
  • 36 Мнения:
  • Клан:0skils

Публикувано 08 август 2018 - 11:51

Я пак да задам моя си въпрос. Какво става с играта, как е онлайна, играе ли я някой?

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни