Към съдържанието

Снимка

[AW] Leopard 2

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 01 ноември 2016 - 21:50

Тиър 7 ОБТ.

Най-накрая, 120мм оръдие по линията на Леопардите. Пробива доволно и прави доволна щета, съпоставимо е с това на Chally 1.

Танкът е маневрен и ускорява добре. Прилично брониран, с изключение на голямата дупка на купола си. 

Има ATGM, която дупчи чудовищните 930 мм, но си е с недостатъците на HEAT.

Танкът има и APS - активна защита срещу ракети, което на този тиър е прекрасно и ви спасява ламарините в доста случаи.

От танка се отваря и Chrome Barrel Lining Mk3, което си е доста добър ретрофит.

• 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#2 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2964 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2016 - 09:42

Мм, тоя Леопард е доста преходен. Има хубава пушка, здрав купол и толкова. Най-същественото е ретрофита, който се отключва от него. Като цяло машинката не е лоша, но се играе трудно и при среща със сравнително ставащ играч, Леопарда няма шанс. Доста по-лесно се цели от Чалито, а Т-80 и китаеца мисля им свети зелено на доста места. На мен преди ми харесваше, заради пушката, но просто не си струва.

• 0

Our nation is Liverpool, our language is football

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

40139a79-029e-4168-b0da-34695ef87588.png

#3 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 04 ноември 2016 - 01:43

Това е най-мъчният ми танк в тази игра. Изгриндих го с голяма мъка и го продадох с облекчение ... следващият е друга бира.

• 0

#4 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 05 ноември 2016 - 10:26

С тая огромна дупка на купола отдясно.......... Ако леко мръднеш повечко пък над 10 градуса  - отпред веригите поемат фулл дамаге.... мъка....

Този пост е редактиран от veso_t: 05 ноември 2016 - 10:28

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни