Към съдържанието

Снимка

Шанс за победа?

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

#16 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9463 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2016 - 19:22

Заради маратона е. В момента играта, с нещо различно от ТД или кампещ медиум, е истинско предизвикателство за нервите. Накупих си ТД-та, на които по принцип се назландисвах и ги отлагах за неопределеното бъдеще - СУ-152, Т25/2, Ахилес... А пък ако стрелям внимателно и не пропускам, почват да ми искат на лично препоръки за аймбот.

А ти защо не ги пратиш да си свалят най-добрия аимбот от сайта www.dagoduhash.com ?  :lol:

Този пост е редактиран от bggeneral: 15 октомври 2016 - 19:23

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#17 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2947 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 15 октомври 2016 - 21:00

А ти защо не ги пратиш да си свалят най-добрия аимбот от сайта www.dagoduhash.com ?  :lol:

лошото е, че ме питат хора с по над 30к битки, с десетки и от кланове. Уж трябва да знаят, че като излизаш с един път R и разсейката не е толкова голяма, ама на... "много ти е хубав аймбота! дай го, иначе те докладвам!"

• 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#18 BoSimeonov

BoSimeonov
  • Tанкист
  • 59 Мнения:

Публикувано 16 октомври 2016 - 15:18

Според множество писания по форумите, влияние оказва и това дали си се бръкнал за премиум или не си. Не мога да кажа дали е вярно или не, но поне при мен, когато останах без премиум за първи път след 3 години игра, поредицата от загуби стана мноооого дълга. Ще реши човек, че след 3 години игра изведнъж съм започнал да играя по-лошо :)

И аз забелязах подобно нещо. По принцип купувам премиум за месец, когато имам възможност. И обърнах внимание, че в началото на премиум периода, доста дърпаш, в средата на периода играта ти го набива, а в края на премиум периода отново влизам в дълги серии от победи. След като изтече премиума....в следващите няколко дни настава някакъв ад.

• 0

#19 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 835 Мнения:

Публикувано 16 октомври 2016 - 22:16

:) някои им е добър дилъра ...

- от години съм с прем акаунт като си го взимам месец за месец /един път за година и не играх 9 месеца/

- % победи зависи от РНГ-то

- от това дали си соло или във взвод

- дали можеш да играеш

- дали си фактор на мап-а /примерно да си 8ца в т10 .. не мисля че си фактор/

- не на последно място от отбора ти

НО много зависи от задклавиатурното устройство!

• 0

Публикувано изображение

#20 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9463 Мнения:

Публикувано 17 октомври 2016 - 09:23

И аз забелязах подобно нещо. По принцип купувам премиум за месец, когато имам възможност. И обърнах внимание, че в началото на премиум периода, доста дърпаш, в средата на периода играта ти го набива, а в края на премиум периода отново влизам в дълги серии от победи. След като изтече премиума....в следващите няколко дни настава някакъв ад.

Именно. Абсолютно същата схема и при мен :)

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#21 Federal

Federal
  • Танкист
  • 794 Мнения:

Публикувано 17 октомври 2016 - 10:19

Това с премиума не съм го забелязъл. Имаше периоди с месеци не бях плащал, но всичко си вървеше от тотални победи и обратно.

Сина ми има акаунт. Когато на моя акаунт, направя 3-4 битки с разгроми загуби, каквито и чудеса да правиш в играта ми писваше.

Влизах в неговия. И там същото. 5-6 загуби. Връщам се на моя и се започва...55% до 85% победи.

Това не е за ден два, Изпробвано близо 1-2 години. Ако на някой му се занимава да пробва  :)  Но, така или иначе има някакъв алгоритъм.

Да добавя, че това е изключително само рандом-соло!

Сами виждате, че има моменти просто неможете да уцелите от елементарна ситуация! Или не пробил и т.н.

Пример...Миналата седмица бях в серия от ден два на загуби. В битка оставаме аз и двама врази. Единия шотен и го издебнах и снаряда просто мина през него! Това няма и 50-100 метра!

Единствения начин, който съм разбрал,че можеш да прецакаш алгоритъма и то донякъде е взвод от трима и то горе-долу добри играчи. Машините е играта трябва да са сходни!

• 0

#22 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 17 октомври 2016 - 10:44

WR се прави с взвод, най-добре с премиум машини с ограничен ММ. WN8 се прави по-лесно соло, щото няма кой да ти краде щетите :)

Иначе и аз понякога си мисля, че някаква част от цялата система е настроена, така че да държи в някакви граници резултатите на играчите. Нямам друго обяснение за коментираните по-горе моменти, в които без обяснение (или поне приемливо такова) не мога да пробия или нацеля противниковата машина, друг път буквално без да се меря всеки изстрел е в целта си. Такива мисли обаче винаги ми минават по време на кофти сесии откъм WR, които най-често пък са съчетани с голямо WN8, понеже като падам често-често половината отбор са с 0 щета, та поне в това се наваксва :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни