Към съдържанието

Снимка

Зверски лаг?

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 30 септември 2016 - 00:17

Къде за да потърся съвет, къде просто да си излея душата, но напоследък имам големи трудности с лаг в WoWs и не мога да разбера точно защо. Лан картата нова, рутера нов, връзката уж супер, пък то..  <_<

8925368q.png

Доста е кофти като играеш по слайдшоу с по 1-2 к/сек ..

Та.. помощ? Някой?  ::)

На първо време се обадих на доставчика, казаха че щели "да ми запишат сигнала" и "да предадат на колегите"..

• 0

#2 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 Мнения:

Публикувано 30 септември 2016 - 00:47

Принципно нетикс-а имат периодично проблеми с УОТ ... и аз минавам през тях и е същото положение като в с2 е по-зле

пусни им мейл със скрин шотове от пингплотъра в които им показваш пик-а на загубите на пакети.

Или ако са пичове и има възможност да ти сменят ринг-а т.е да не минаваш през нетикс-а

- примерно при мен смениха нетикс със спнет и нещата заспаха, на нетикс обикновенно им трябва няколко дена да им досаждат, за да проумеят че проблема е в техния телевизор

Имам и друг нет там няма ядове

Отделно от големия наплив от олигофрени на ВГ им се прецакват сървърите

• 0

#3 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 30 септември 2016 - 07:35

Мерси за бързия отговор. Поне е някаква /минимална/ утеха че не съм единствения с такъв проблем. Само не разбрах на Netix или на WG да пиша?
  • 0

#4 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 30 септември 2016 - 08:53

Да си сменял компютъра или нещо по него /хардуерно или софтуерно/ ?

От кога е започнало да ти прави проблеми . Да не е временно (защото ми се е случвало - след няколко часа вземе че се отприщи)

Намали всичко на минимум от опциите и провери има ли разлика в fps

Пуснах на бързо един ping и ми даде 43ms . Аз в къщи играя с 60fps . Помня че с предишния ми компютър едвам играех , но си купих нов и всичко заспа

• 0

#5 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 30 септември 2016 - 09:29

Всичко е сменено :) и компютър (играя с 60fps когато връзката е в настроение) и рутер и карта (и двете поддържат ас)
С лаптопа едвам докарваше 24 к/сек на минимум всичко, но лага и там присъстваше. Прави ми впечатление също че е по-осезаем като има повече кораби и/или самолети..
  • 0

#6 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 05 октомври 2016 - 20:10

Само малък ъпдейт - В момента играя с 4G интернета през телефона и няма лаг итн, така че всичко опира до netix и упоритостта на интернет доставчика ми да промени ринга..

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни