Към съдържанието

Снимка

Ранкед- Сезон 6 дискусия

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 Rush

Rush
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 23 септември 2016 - 10:11

Здравейте, 

Новият сезон наближава и ми е интересно кой какво планира да играе?

От сайта на WoWs до сега знам, че битките ще са САМО в тиър 6 и 8, както и, че долните нива ще са защитени повече от преди.

За тиър 6, аз планирам Фарагут, Фусо и може би Молотов и Аризона (ако я купя).

Основното ми колебание за Молотов е, че има доста слабо ПВО, а когато в една игра имаш самолетоносач и по- малко играчи това, ще е проблем. За Аризона още се чудя, имам Тексас и не съм впечатлен особено. Единственото, което ме привлича в този кораб е високата сигма на оръдията и добрата броня. От друга страна е адски бавен и няма адекватно ПВО, което е лоша комбинация от недостатъци.

Тиър 8- нямам много колебания там. Бенсън и Амаги ще са фаворити, почти сигурен съм. В зависимост от това колко точно ще нърфнат ВВ със следващия патч, може би, и Tirpitz.

Някой играл ли е Бенсън с третия корпус? Струва ли си загубата на едно оръдие за +ПВО, въпреки  Defensive Fire?

• 0

#2 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 23 септември 2016 - 16:28

Не му мисли толкова като дойде  :) .

• 0

#3 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2016 - 08:54

Привет 

Драпате ли по класацията нагоре ? :)

Аз го докарах до 14 и няколко часа - а напред , а назад.

Срещнах големи тъпанари , като пример самолетоносача ни да обиколи по периферията на картата за да атакува другото cv  , а през това време ни замина половината отбор под водата.

Имахме в отбора едно mogami което по средата на битката замръзна на  място и започна да стреля залпове на дясната си страна през взеки 10 сек да речем (оръдията му сочеха напред а стреля на дясно) . Един от нашите мина на пътя на снарядите и се запали . Ядоса се и отвърна на огъня , но се появи противников линкор и го потопи . Ония забилия продължи да си прави залпове до края на битката - все едно е пуснал хак и го е изхвърлило от играта.

• 0

#4 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2016 - 13:57

За един ден докарах до 15. С крайцер. Будьонни. Дето е направен от цитадели сякаш :D 

Поне служа за както го наричат хАмериканците retard magnet, та всички ББта по мен по мен се опитват да пуцат. То не беше мятане наляво-надясно, вариране в скорост, криене зад острови, НЕ спам итн, но явно има начин, стига да знаеш ограниченията на кораба. Отключих Demolition expert - пожари, псувни, "noob come here" итн.

• 0

#5 Rush

Rush
  • Tанкист
  • 50 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2016 - 21:16

Стигнах до 10 и май нямам нерви за повече. Всеки се опитва да остане на 1во място и да не изгуби звезда и като цяло играта е адски пасивна, а мен пасивини игри ме изнервят. Трябва да го махнат това правило. Ако изгубиш- изгубиш това е отборна игра, още повече във формата на ранкед.

Последната игра имах два Чапаев в отбора казвам им давайте след мен ще ви дам пушек като стигнем до кап. Все едно им казах, че ще ги ТК, отидоха буквално на края на картата.

Никой не си прави труда да стреля по дестроерите, което за мен е необяснимо. Ако убиеш противниковите ДД на практика играта е спечелена.

Ъпдейт: Стигнах до 7 и вече имам няколко бели косъма. Има едно българче играе само Фубуки, та ако четеш да знаеш, че ще те намеря!  :D  :D

В по- високите (след 10) рангове се вижда, че Амагито е най- лошия ББ кораб в момента. Лично аз не го препоръчвам въпреки, че за рандом ми е любим.

• 0

#6 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2016 - 20:41

Вчера ми се случи на няколко пъти да НЕ ми вземе звезда при загуба (бях 10ти ранг). Много добре ми дойде защото се добрах до 9-ти

Да ви се е случвало такова нещо или аз не съм разбрал правилата ?
  • 0

#7 Freyr_90

Freyr_90
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2016 - 00:56

Първия по точки от загубилия отбор не губи звезда ако не се лъжа :)
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни