Към съдържанието

Снимка

Тежки приказки за тежки танкове

• Влезте в профила си за да пишете
65 отговора на тази тема

#61 Liubezniqt_los

Liubezniqt_los
  • Tанкист
  • 92 Мнения:
  • Клан:_BUL_

Публикувано 15 септември 2016 - 19:59

Аз съм на мнение, че най-измъчените линии те учат най-добре. Липсата на пенетрация те учи къде да стреляш, липсата на ефективна броня те учи как да заставаш, липсата на точност те учи на търпение, липсата на мобилност те учи на позиционно мислене. Дори смятам, че най-бавните танкове са най-добри за начинаещи, защото нещата се случват бавно - точно от това, което те имат нужда. Аз се научих да играя тази тъпа игра по линия на ИС-4. След като се научих на тази линия, то пътят към ИС-7 вече беше забавно и играта ме изкефи на максимум :)

Публикувано изображение

#62 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 16 септември 2016 - 13:04

Аз съм на мнение, че най-измъчените линии те учат най-добре. Липсата на пенетрация те учи къде да стреляш, липсата на ефективна броня те учи как да заставаш, липсата на точност те учи на търпение, липсата на мобилност те учи на позиционно мислене. Дори смятам, че най-бавните танкове са най-добри за начинаещи, защото нещата се случват бавно - точно от това, което те имат нужда. Аз се научих да играя тази тъпа игра по линия на ИС-4. След като се научих на тази линия, то пътят към ИС-7 вече беше забавно и играта ме изкефи на максимум :)

Може и да има някакъв резон в разсъжденията ти , обаче някои като свикнат да играят бавни танкове, после така играят и с мобилните :)

Моя начин на гриндене знаеш ли какъв беше  - бутах 13- 14 линии едновременно, като с приоритет бяха тези, които трябваха в клановите.

Този пост е редактиран от SeekerR: 16 септември 2016 - 13:23

#63 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 03 август 2017 - 22:50

Някой ще разясни ли има ли смисъл от Spall Liner за Маусове и т.н.

Публикувано изображение

#64 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 04 август 2017 - 13:05

Има разбира се :)

#65 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 04 август 2017 - 16:29

Няма. Артитата умряха безславно. Дори ги лимитират до 2 с новия пач.

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#66 Mario

Mario
  • Tанкист
  • 29 Мнения:

Публикувано 10 юли 2018 - 12:35

тази тема ми оправи деня, Благодаря колеги 😋

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни