Към съдържанието

Снимка

Японски дестроери

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

#1 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 19 юли 2016 - 14:51

И така, това бяха първите кораби с които се хванах. Някак си ме кефеше идеята да спамя торпеда :)

До тиър 4 няма да ги коментирам, там хем се минава бързо, хем не хвърчат и много пари. След това става интересно :)

Като цяло, идеята е да не ви видят. Оръдията на тия кораби са в пъти по-зле от руските или американските аналози, така че със стрелба не се захващайте. Силата на японците е в малкото разстояние, от което могат да ви спотнат. Ви първи ще светнете тяхните ДД-та, така е внимавайте как захождате.. ако е с носа напред, няма да имате време да завиете и ще ви светнат.

4,5 и 6 тиър са доста невидими гадини, с особено гадни торпеда. Тиър 7 също е ок, но започва да вижда тиър 9 ДД-та, а те често са с 5-тия скил за 20% намаление на спотинг разстоянието, което не е приятно щото светвате първи.

8-цата е средна работа, но си правете сметката кои крайцери имат радар - светвате от 10км и ще ви направят на решето за 20 сек.

9-ката, Кагеро, е трепач. 5.5км спотинг рейндж, с камуфлаж и 5.4, с 8км торпеда със 76 възла. Това чудо е най-невидимото в играта. Но пак - внимавайте как захождате и дали около вас няма ръски/американски крайцери. Радара им покрива до 11км по спомен и ако ви свветне ще боли. Контра тактиката е да си плюете на витлата и да се надявате да не умреете за 20 сек, колкото свети радара.

Шимата, тиър10 е доста по-слабо корабче. Има хубави оръдия (9-ката също), но не е толкова невидим. Торпедата са слаби, избора в момента е 12км-вите, и не е същия фън както преди.

Скилове: първия е за това дали светите.

Втори - last stand

3- по един допълнител заряд а пушека и скоростта

4 - по 400ХП на ниво отгоре (важен скил)

5-  за 20% намалание на спотинг рейнджа.

след това събирате 2 точки и взимате този за по-бързо зареждане на торпедата.

• 1

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#2 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 19 юли 2016 - 16:19

И аз започнах първо с японските разрушители и стигнах до Кагерото. Един ден като събера 19 000 000 ще си купя и шимикадзето. Сега разучавам паралелно  американски и руски. Общо взето най-много се забавлявам когато съм с разрушител

Ето една игра с Кагеро ... не е кой знае какво ама става. В началото загубих доста време докато се spot-вам с едно друго Кагеро , но после потръгна. 3 потопени BB - на последния извадих голям късмет - торпедото направи Detonation ( 53000 dmg )

Торпедата са много бързи , но са с обсег 8 км. Ако попаднеш на радар само остров ще те спаси .

• 0

#3 matildaabg

matildaabg
  • Tанкист
  • 177 Мнения:
  • Клан:без ва

Публикувано 19 юли 2016 - 17:24

леле видях името на темата "японски дестроери" и се зарадвах че ще добавят японски ТД в танковете..... а то било за кораби SAD FACE :'(

• 1

#4 Cecioli

Cecioli
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:
  • Клан:5-STB

Публикувано 26 юли 2016 - 16:45

На клипчето на chiki_riki около кораба има два кръга, ако правилно съм разбрал единият е обхвата на торпедото, другият кога светваш. При мен разстоянието е изключително малко между двата кръга. просто почти незабележимо. На какво се дължи това? Аз съм сложил някакъв мод - Aslains_WoWs.

• 0

#5 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 26 юли 2016 - 17:47

Да . Първия кръг 8 км е далечината на торпедата . Малко е , но съм ги избрал тези защото са най-бързите и не могат да им реагират. 

Втория кръг 5,4 км  е кога ще ме видят. Стандартно кагерото си го купих 6,8 и го намалих с камуфлажа (боята) + капитана (5-та точка - малко трудно но не и невъзможно)

Ти с какво играеш ?

• 0

#6 Cecioli

Cecioli
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 27 юли 2016 - 20:42

Аз играя от 20 дни, имам едно "Минезказе" на 5 lv. И с него се боря. Много малка ми е "скритата зона" - 7 км ми е обхвата на торпедото, а на 6,2 светвам и това се оказва проблем. :) Иначе развивам си и крайцери, японски и американски. Там съм на 4 lv.

• 0

#7 Cecioli

Cecioli
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 27 юли 2016 - 20:46

Ти кое умение за 5 точки имаш предвид на капитана, това което е -10% на откриване за дестроери? На 4 кое сложи? Аз съм сложил на 1 - ремонт, на 2 за торпедо и да запазва управлението и двигателя при удар и 3 на умението което дава още пушек. трябва да събера още 9 за да стигна до това за 5 точки.

• 0

#8 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 28 юли 2016 - 12:02

да , 5 точки на капитана за -10% detect

Ми за сега си купи камуфлаж и може да пускаш торпедата и по-далече (7,5 дори 8 км)  , но кораба трябва да идва към теб. С оръдията по-леко защото само те издават и не правят никакви поражения. Дори само да функционираш като детектор за отбора си пак е от полза.

Пробвай и другите видове кораби . На всеки му пасват различно .(може да се окаже че си много добър със самолетоносач :) )

• 0

#9 Cecioli

Cecioli
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 28 юли 2016 - 14:25

Да, твърдо съм решил да пробвам самолетоносач. Като гледам уменията за дестроер, 4 точки ще трябва да сложа за ПВО и артилерия? Последно за всяка битка ли се слага камуфлажа? Има ли опция, както е за танковете за постоянно?

• 0

#10 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 28 юли 2016 - 15:00

Аз си ползвам един капитан за японските разрушители  и като си купя ново корабче  плащам 200 000 за 50% опит при обучение. За това инвестирах 4 точки в умението +400 живот  . За корабче 5 ниво не е много , но един ден ще стигнеш до 8 9 ... 10 . 

За камуфлажа има бутонче автоматично . При всяка игра ти взима примерно 8000 парички и си с 3% по-невидим.

и висок клас разрушител има в upgrades -10 % detect  и струва 2 000 000

• 0

#11 Cecioli

Cecioli
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 28 юли 2016 - 21:18

Ясно, разбрах, благодаря ти. :)

• 0

#12 ZardonicS

ZardonicS
  • Новобранец
  • 1 Мнения:
  • Клан:-BSS-

Публикувано 29 юли 2016 - 20:30

Аз пък съм до Фубуки, сега след преобучението нагласих капитана така:

1.за ремонт

2.Last stand задължително

3.тук е уловката, аз лично съм сложил Vigilance(колкото по от рано откриеш вражеските рибки,толкова по-добре :) ).

Много хора слагат superintendent , но според мен 1 димка повече или по-малко няма значение. Целта на японския дистер е въобще да не бъде откриван и димкита е в много краен случай.

4.Advance Firing Training - това е за дистерите по-високи нива(по-долните нямат кьорава въздушна защита и умението е излишно)- унищожава яко самолетчетата на досадните играчи играещи със самолетоносачи натояващи да ви държат спотнати през цялото време  + bonus 2 километра към стрелбата на оръдията(нищо че те се използат от дъжд на вятър :D )

5. Камофлаж естествено :) на мен лично ми остват още 30к опит до заветния 5-ти скилл (до края на седмицата се надявам да го изкарам)

ps.забравих да спомена ,че имам и Камикадзе R което много помага за развитието на капитана + яко парички :P

• 0

#13 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 29 юли 2016 - 21:00

3 .  [color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;background-color:rgb(246,246,246);]superintendent ми е по-важно за мен лично. [/color]

Vigilance  го ползвам за бавно подвижни и бавно завиващи кораби . Рано виждат торпедата и завоя със спирачки по принцип ги спасява .

Японските и американските разрушители са много повратливи и не им е проблем да се промушват между торпедата ( но на руския разрушител съм с vigilance да тествам как е ) 

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни