Към съдържанието

Снимка

Въпросите на anton1102

• Влезте в профила си за да пишете
199 отговора на тази тема

#196 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1767 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 30 януари 2020 - 01:36

Аз от известно време се потя над КВ-3 и сега съм раздвоен - дали да продължа към четворката или да пробвам двуцевната изгъзица.  : :)  :D

Линията на ИС-4 Вспиха не я препоръчва, освен ако не искаш да го имаш за ЛБЗ-та, че рядко се среща и се чудят къде да го пробият. Като казах "пробият" и се сетих, за битката ми със СУ-14-2 на Париж. От дясната база стрелям по ИС-3 скрит зад боклука и някак си успях да го пробия за 900+. Стана ми съвестно.  :lol:  А на Клисура срещнах някакъв с ИС-3-II и го надстрелях.  :huh:

• 0

Публикувано изображение

#197 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 469 Мнения:

Публикувано 30 януари 2020 - 17:31

Линията на ИС-4 Вспиха не я препоръчва, 

Отключих ги и двата, но ще отида към КВ-4, защото съм мазохист, а не садист. :D Мисля да го пробвам с ремонтна кутия и противоосколъчна. Понеже често играя артилерия, съм изключил Париж и Енск. От няколко дни не съм влизал, може да има промяна на базите. Успех, Тони!

• 1

#198 i11

i11
  • Tанкист
  • 395 Мнения:

Публикувано 31 януари 2020 - 19:39

Обикновено всяка нова линия е "имба" тая с двете п.шки не е ли?

• 0

#199 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1767 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 31 януари 2020 - 23:51

Обикновено всяка нова линия е "имба" тая с двете п.шки не е ли?

Зависи. Който е свикнал да играе италиянците, ще му е лесно. Останалите ще се учат. Пък и залпа е нож с две остриета. 

• 0

Публикувано изображение

#200 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 741 Мнения:

Публикувано 01 февруари 2020 - 08:20

Зависи. Който е свикнал да играе италиянците, ще му е лесно. Останалите ще се учат. Пък и залпа е нож с две остриета. 

Аз съм свикнал с италианците, имам ги до 10-ка изкарани и поиграйвам на тях, но двуцевките не са ми никак комфортни. Не бих поставил едните и другите като равни по маниер на игра. Има някакво подобие в някои ситуации. Ама който го кефи да играе - лошо няма.

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни