Към съдържанието

Снимка

Sandbox сървър

• Влезте в профила си за да пишете
196 отговора на тази тема

#181 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1127 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 16:50

Ама вие ако си мислите, чи всички хора мислят като вас и не им пука за графиката яко грешите.

Мен много ме кефят новите графики. Аз ще пусна на макс детайли, дори да ми падне ФПСто.

• 0
Публикувано изображение

#182 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 17:22

Ама вие ако си мислите, чи всички хора мислят като вас и не им пука за графиката яко грешите.

Мен много ме кефят новите графики. Аз ще пусна на макс детайли, дори да ми падне ФПСто.

Много ми е интересно как стигна до тоя извод от това, което казах.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#183 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 193 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 20:48

Както казвах често преди да престана да играя- на гол гъз чифте пищови сложиха от ВЦ. Все едно си оправиха идиотиите и баланса, та тръгнаха да хвърлят ресурс за графика.... Че тя графиката въобще не е лоша и в сегашната версия, проблемите са от съвсем друго естество - баланс, механики и т.н. ... За мен в играта има едва 5-6 читави карти. Да затвърждаваш явни грешки вместо да преработиш картите и чак тогава да мислиш за самите пиксели си е чиста проба съветско мислене (разбирай дурашка идея).

В следващия ъпдейт ще пипат баланса. Поне такава статия имаше скоро.

А за графиката бях лично приятно изненадан. Други free to play заглавия имат по-добра графика според мен. Явно WG са го видяли. А и има много лоши играчи дето не гледат геймплея, както знаеш, а гледат да се изкефят как на 5 игри трепят танк  по HD начин :D. Е има изключения на някои играчи... :) Общо взето бизнес логиката има друго отношение към нещата. Нормално  :)

• 1

#184 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 21:32

Бизнес,бизнес...много успешен при това! И страхотен ПР също така. И все пак си мисля, че е много вероятно да е по-евтино в перспектива да направиш играта буквално наново (нещо, което при хората е неприложимо за съжаление), отколкото това, което правят. Щото някак си геймплейът не е чак в такава връзка с качеството на графиките, на каквато наблягат в рекламите на играта. Обаче пък ВЦ-то печелят луди пари, така че явно това е работещият модел :)

• 1

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#185 vlge

vlge
  • Tанкист
  • 101 Мнения:
  • Клан:GETLI

Публикувано 13 октомври 2017 - 21:37

И аз да се похваля,днес ме приеха в sandbox-a.

Утре ще го видя :)

• 0

#186 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1127 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 22:41

Много ми е интересно как стигна до тоя извод от това, което казах.

The dark side is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.

• 0
Публикувано изображение

#187 крум

крум
  • Tанкист
  • 127 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 16 октомври 2017 - 14:26

Имам проблем с играта в sandbox,нямам контурите на танковете.
На препоръчани настройки играта,преинсталирана и нищо,танковете нямат контури като насоча мерник.Виждам само отметките над танковете.На видео клипа не е така.
  • 0

#188 Federal

Federal
  • Танкист
  • 894 Мнения:

Публикувано 16 октомври 2017 - 16:24

Имам проблем с играта в sandbox,нямам контурите на танковете

И при мен е така, но на високи настройки.

• 0

#189 крум

крум
  • Tанкист
  • 127 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 16 октомври 2017 - 17:37

Колко ниски да са,мойте високи,свалих на средни,ще свалям на ниски явно.
Мерси за инфото.
  • 0

#190 Federal

Federal
  • Танкист
  • 894 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2020 - 14:04

Наистина се радвам, че с Ребаланс 3,0 тотално ще скапят играта! След толкова опити, този път, че успеят!

• 0

#191 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1842 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 15 февруари 2020 - 21:06

Наистина се радвам, че с Ребаланс 3,0 тотално ще скапят играта! След толкова опити, този път, че успеят!

Според Vspishka е трябвало просто намалят щетата на златните, а не да променят други два параметъра. Моето мнение, че ако ММ-а не стане +1/-1 ... мъка. :(

• 0

Публикувано изображение

#192 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1614 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 18 февруари 2020 - 03:39

WG показват в момента тотална кретения 92 танка ще бъдат махнати било сложно на новите играчи.....WOT ме грабна точно с разнообразието си.И кво мислят че някой ще купи 113 за злато или за 22 милиона или Т-62А просто глупост след глупост.Тия не могат да разберат че златното време на играта мина,нови играчи няма няма и да има... Всичко живо било лилави сини и т.н играчи се обявиха против махане на машини от дървото тия като кон с капаци пълни кретени пълнииииии
  • 2

#193 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 853 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 18 февруари 2020 - 14:58

нови играчи няма няма и да има

аз последната седмица редовно срещам в отборите играчи на по 2-3000 игри, което за мен си е нов играч ;)

сега се замислих - явно WG ме имат за много слаб щом ме пускат с тях да играя :Smile_confused: :Smile_child:

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#194 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1842 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 19 февруари 2020 - 00:48

WG показват в момента тотална кретения 92 танка ще бъдат махнати било сложно на новите играчи.....WOT ме грабна точно с разнообразието си.И кво мислят че някой ще купи 113 за злато или за 22 милиона или Т-62А просто глупост след глупост.Тия не могат да разберат че златното време на играта мина,нови играчи няма няма и да има... Всичко живо било лилави сини и т.н играчи се обявиха против махане на машини от дървото тия като кон с капаци пълни кретени пълнииииии

Митаче за чии са в играта толкова 2-3 ниво танкове? Били исторически. Хубаво, ама играта нали е аркадна пуцалка, а не възстановка на исторически битки. 

Мен ме е яд, че оставят КВ-1С на 6 ниво, а махат КВ-85. В това не виждам логика. Както и в това ръчкане на точки живот и повишаване на щетите, като спокойно могат да направят ММ +1/-1 и никой вече няма да пуца яко злато.  

• 0

Публикувано изображение

#195 its me

its me
  • Tанкист
  • 86 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2020 - 09:38

аз последната седмица редовно срещам в отборите играчи на по 2-3000 игри, което за мен си е нов играч ;)

сега се замислих - явно WG ме имат за много слаб щом ме пускат с тях да играя :Smile_confused: :Smile_child:

И аз забелязвам че има доста новобранки, ся колко още ще играят е друг въпрос. Дано не са ботове половината  :D.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни