Към съдържанието

Снимка

Sandbox сървър

• Влезте в профила си за да пишете
196 отговора на тази тема

#166 tito13poli12

tito13poli12
  • Tанкист
  • 49 Мнения:

Публикувано 04 март 2017 - 23:06

масово са намалили бронебойността  и пораженията на фугасните, само на 152 са я увеличели, там винаги бухам с фугасни,,

• 0

#167 hristo

hristo
  • Tанкист
  • 27 Мнения:

Публикувано 24 март 2017 - 14:30

Братлета защо не работи сървърът,не мога да вляза бил в офлаин режим.

• 0

#168 Federal

Federal
  • Танкист
  • 894 Мнения:

Публикувано 24 март 2017 - 15:08

Пауза... Малко инфо от разработчиците. Вчера имаше онлайн въпроси към Муразор и др. главно действащи лица от WG. Казано дословно, ако Песочницата не даде резултат в пребаланса на  клас Артилерия, ще я изведат от играта!

Лично мисля, че няма да се получи баланса на арти и наистина може да я махнат от играта! Не става. Тя сега е по гадна от сегашното си състояние.

• 0

#169 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1842 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 11 май 2017 - 23:40

Инфото е от Рита:

https://ritastatusre...d-sunny-valley/

• 0

Публикувано изображение

#170 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 12 май 2017 - 06:24

Странно е на тези карти 30х30 идват малко пренаселени, важното е да можеш да си пазиш здравето и да наливаш. За момента никой не стреля с премиум снаряди защото са само със злато, отделно че има закономерност: Който отбор има повече европейци той печели

9119120c.jpg

• 2

Публикувано изображение

#171 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 934 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 11 октомври 2017 - 08:34

Днеска стартира Snadbox server-a за тестване на новите HD maps, ако някой има ацц за там моля да драсне някой ред, да се разберем довечера за малко тренировъчни с цел по-хубаво оглеждане на картите! :)

10х :P

п.п.: В момента сървъра все още е shut down...

• 0

Публикувано изображение
[color=#0000cd;]Добрата битка се дължи на опита, а той - на лошата битка!!![/color]

#172 крум

крум
  • Tанкист
  • 127 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 11 октомври 2017 - 23:07

Три битки не можа да зареди
  • 0

#173 Federal

Federal
  • Танкист
  • 894 Мнения:

Публикувано 12 октомври 2017 - 14:13

Сега настройките ли требе да намалим с тези HD карти. Ako, някой знае, какво да се пипне в настройките да каже. Че ми писна от проба-грешка :)  И имам чувството, че играя друга игра с тази графика...само дето идиотите са същите  :lol:

Три битки не можа да зареди

Ами има около 3000 човека. Пробвах на по ниските нива, ама не стана. Пусни 6-7-8 левел ЛТ

• 0

#174 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 934 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 12 октомври 2017 - 16:21

Слагаш настройките на препоръчителни, след това като влезеш в битка си донастройваш.
Аз съм адски възхитен от това което са направили.
Инак при абсолютно всичко на макс 85фпс, а сега при високи настройки и не на макс в редовния клиент под 110фпс не падам.
Може би тези които играят на изключително ниски фпс да пострадат...
Довечера ще постна някоя снимка или пък видео стига да остане време.
  • 0

Публикувано изображение
[color=#0000cd;]Добрата битка се дължи на опита, а той - на лошата битка!!![/color]

#175 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1127 Мнения:

Публикувано 12 октомври 2017 - 16:58

• 1
Публикувано изображение

#176 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1614 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 12 октомври 2017 - 17:38

Като гледам клиповете еми то все едно играеш друга игра наистина много труд е хвърлен да влезе играта в 21в.Обаче леле като излезе официално в рандомите всеки като тръгне да разглежда да стреля сватбарската да се дави и боя в първите седмици след излизането ще е между другото.Ти ефектите и природата ли да гледаш,битка ли да водиш :D Евалата на момчетата,огромна глътка свеж въздух за играта 

Този пост е редактиран от Dimitur: 12 октомври 2017 - 17:39

• 0

#177 Federal

Federal
  • Танкист
  • 894 Мнения:

Публикувано 12 октомври 2017 - 18:28

Ако се навреш в храст да се скриеш не е каkто преди, храста да остане неподвижен. Сега храста се клати, все едно вятър духа :)  Ще стане малко тежко на ЛТ и ПТ  :o

• 0

#178 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 09:44

Както казвах често преди да престана да играя- на гол гъз чифте пищови сложиха от ВЦ. Все едно си оправиха идиотиите и баланса, та тръгнаха да хвърлят ресурс за графика.... Че тя графиката въобще не е лоша и в сегашната версия, проблемите са от съвсем друго естество - баланс, механики и т.н. ... За мен в играта има едва 5-6 читави карти. Да затвърждаваш явни грешки вместо да преработиш картите и чак тогава да мислиш за самите пиксели си е чиста проба съветско мислене (разбирай дурашка идея).

• 1

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#179 suriboi

suriboi
  • Танкист
  • 504 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 10:35

Както казвах често преди да престана да играя- на гол гъз чифте пищови сложиха от ВЦ. Все едно си оправиха идиотиите и баланса, та тръгнаха да хвърлят ресурс за графика.... Че тя графиката въобще не е лоша и в сегашната версия, проблемите са от съвсем друго естество - баланс, механики и т.н. ... За мен в играта има едва 5-6 читави карти. Да затвърждаваш явни грешки вместо да преработиш картите и чак тогава да мислиш за самите пиксели си е чиста проба съветско мислене (разбирай дурашка идея).

Те сега както са ги направили са станали още по коридорни картите според мен .

• 0

signature.png

#180 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2017 - 11:53

Аз затова съм си махнал всички "козметични" говна и се съсредоточавам в/у играта без да ме разсейват разни лиготийки ... не че не ми позволява хардуера да играя на макс, просто НЕ ме кефи и ми е по-натоварващо.

И както каза Грим-а, имат далеч по-неотложни проблеми - а там внимание 0!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни