Към съдържанието

Снимка

Sandbox сървър

• Влезте в профила си за да пишете
188 отговора на тази тема

#1 alehandro2000

alehandro2000
  • Tанкист
  • 21 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 16 юни 2016 - 19:46

http://worldoftanks....obal-rebalance/

Някой ще се похвали ли с това, че е приет и какви първи впечатления има? (ако има де  :D  ::) )

• 0

#2 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6002 Мнения:

Публикувано 16 юни 2016 - 20:12

Голамо орязване на хевита,руски медиуми,артилерии и някои дестроери (гриле 15)...бат-чата е обезглавен до неузнаваемост.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 16 юни 2016 - 20:12

• 0

Продава се нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...и евтин Diablo3+Soul of Reapers account.

#3 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2543 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 16 юни 2016 - 20:56

тази вечер, ако успея да се доредя до компа ще напиша впечатления.

• 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#4 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 932 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 09:47

Като изключим факта, че някой играеха не да тестват измененията а просто за победа (артита дебнеха за вражеските), а други пък просто се радваха на възможността да покарат танкове които нямат в реалния акаунт. Имам доста смесени чувства.

Аз играх танкове които имам и в действителния си акаунт.

Честно казано 65 градуса в секунда на Т-54лек ми идва малко в множко, Бавното въртене на купола не е чак такъв проблем, а положителното увеличаване на обзора е хубаво нещо. Когато караш в права линия и решиш да завиеш, на пълна скорост танка направо започва да се плъзга.

ИС-7, добрата част е бъф на пробивността, ако малко бяха бутнали и айм тайма щеше да е добре, но орязването на мобилността + въртенето на купола ми идва в много, никакъв шанс за защита ако те флангват.

Обзора също е прекалено малък, когато останхме срещу 4 артита аз и още едно ТД, +4 наши артита. Ми те ни избиха, седейки в храстите с бинокли... какво да говорим никакъв шанс. 

Да артито прави малка щета по добре бронирани машини, обаче пък като те удари или сплашне, за 30 сек екипажа ти изпада в шок следствие на което си със занижени показатели, презареждането от 10,8 стана 17,6 сек, мобилността и обзора също ти се влошават!

Бата няма да го коментирам, от расов кон са го направили някакъв муле, с 1500 хп и 4 снаряда които се пълнат за 32 сек, просто си пушечно месо за всеки. Намалената алфа, намален камо... no comment При това положение не се играе изобщо, трябва да седиш и да наливаш по чужд засвет.

• 0

signature.png
Добрата битка се дължи на опита, а той - на лошата битка!!!

#5 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Moderators
  • 7305 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:00

Като гледам какви промени са замислили и реализират ми намирисва, че хевитата ще са новата мета на играта. Което е тъпо. Случва се идиотията, която видяхме в АВ.....

• 0

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.

ZLfQFau.jpg

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6002 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:06

Bat-chat 25t са му свалили и скоростта на 50км/час...няма вече бягане ,ако те светнат при опит за спот на противник.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 17 юни 2016 - 10:06

• 0

Продава се нов Star Citizen account с екстри+нов джойстик Defender Cobra M5...и евтин Diablo3+Soul of Reapers account.

#7 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 932 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:15

Като гледам какви промени са замислили и реализират ми намирисва, че хевитата ще са новата мета на играта. Което е тъпо. Случва се идиотията, която видяхме в АВ.....

По-скоро Немските хеви, на моменти ми се струва че Мауса танкува по добре от ИС-7. Да не говорим че са пипали и нещо по механиката тъй като при средна алфа 440, на Леопард 1 му набих 480 което е нормално, но започнах ли да стрелям по Мауса, там няма макс алфа всичко е под 440, в повечето случай 380-420.

• 0

signature.png

#8 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 17 юни 2016 - 10:22

Bat-chat 25t са му свалили и скоростта на 50км/час...няма вече бягане ,ако те светнат при опит за спот на противник.

А мобилноста как е , как се върти на място ? При завой на скорост, пада ли скоростта ?

Този пост е редактиран от SeekerR: 17 юни 2016 - 10:22

• 0

#9 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:25

Гледах на Джов стрийма - Sandbox сървъра явно е реализиран на изключително слаб хардуер - 30% от снарядите минават през танковете (дори изстреляните от упор), на няколко пъти времето за презареждане ставаше 0 (нула) - правят по 3-4 изстрела, които и нанасят щети, и после пак се оправяше.

• 0

#10 sarfosh

sarfosh
  • Tанкист
  • 35 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:26

Бтв дайте линк за тоя пясъчник или трябва само да си ъпдейтнем тестовия?

Sent from my Lenovo A859 using Tapatalk
  • 0

signature.png

#11 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 932 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:30

За там става само с покана, ако си пратил апликация.

• 0

signature.png

#12 sarfosh

sarfosh
  • Tанкист
  • 35 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 10:33

Мда пак само богопомазаните ще намажат но все пак ще пусна една апликация.

• 0

signature.png

#13 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 11:00

я кажете 113 как е и дали са увеличили малко бронята ? :)

• 0

signature.png

#14 KACKATA

KACKATA

The Saint

• Танкист
  • 932 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 11:05

Мда пак само богопомазаните ще намажат но все пак ще пусна една апликация.

А това са глупости! Знаеш ли колко познати къде по-добри играчи от мен не са получили, пък с нещо да съм по близък до гологлавия едвали ;)

113-ката ми се играеше, но не стигат кредитите, само 4кк ти дават и 500 злато. Всеки екипаж можеш да му сложиш по 3 пълни перка и имаш 10к свободен опит. Златните снаряди се купуват само със злато, и поради тази причина всичко живо играе нормални снаряди което пък го одобрявам! 

Играх обаче 261, по голяма щета от 360 не вкарах, но са вкарали опцията когато даваш таргет по дадена машина да се променя ъгъла под който виждаш противника, дефакто арти мода под ъгъл.

Този пост е редактиран от KACKATA: 17 юни 2016 - 11:09

• 0

signature.png

#15 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкист
  • 927 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 11:58

А те не са ли сега? С Т110Е5 играл ли си? А в взвод от 3 Т110Е5 на златце. Лилавите си мокрят гащите от такива идеи.. Или с е100, същата история. Поне да ги направят тромави и бавни както трябва да са.

• 0

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни