Към съдържанието

Снимка

Въпрос за клавиши

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 11:43

Как се сигнализира на отбора да атакува точно този кораб ? Как да им посоча към коя точка А В С да се насочат ? Виждал съм че го правят, но как ? Явно съм пропуснал часа по клавишознание :)

• 0

#2 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2805 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 15 юни 2016 - 11:50

не е ли като как е на танковете?

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#3 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 11:52

не съм ги играл . Как е там ?

• 0

#4 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7846 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 12:25

Изнервящо...

• 1

#5 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2805 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 13:08

натискаш и задържаш Ctrl и ти се показва курсора на мишката и с него си кликаш където ти трябва

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#6 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 13:18

това с ctrl не върши ли работа само да цъкнеш на мини картата , за да започне да мига този квадрант . 

Аз за друго питам . Вижте на тоя клип 13 мин и 23 сек. Benson-a как маркира Fletchera и казва на отбора "Concentrate fire on enemy ... "

• 0

#7 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2805 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 13:39

за танковете има модове с различни от стандартните команди, които можеш да пускаш към съотборниците, а можеш и сам да си ги смениш със някакви твои си и беше нещо не особенно сложно за преправяне само, че не помня точно на кое файлче в папката на играта се правеше корекцийката, иначе на танкчетата маркираш цели със Т посочваш лошия с мерника и го натискаш

Този пост е редактиран от jujar4e: 15 юни 2016 - 13:44

• 0

signature.png

#8 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 15 юни 2016 - 17:11

Когато мерника ти е на кораба натискаш F3 .

• 0

#9 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 16 юни 2016 - 08:50

Когато мерника ти е на кораба натискаш F3 .

Точно.

Аз съм си го променил да ми е като при танковете.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#10 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 16 юни 2016 - 14:32

Аз пък не знам как се пуска камерата след торпедо или изстрел ? 

• 0

#11 Morgyl

Morgyl
  • Tанкист
  • 51 Мнения:

Публикувано 16 юни 2016 - 15:07

Аз пък не знам как се пуска камерата след торпедо или изстрел ?

Z
  • 0

AW Thalad   [userbar]91d77881-cd0f-46c7-9973-2180ed644033[/userbar]

"[color=rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:12px;]Ако имате възможност дръжте колата си в гараж. Ако нямате не е нужно да си купувате прогнил ламаринен гараж на старо или бетонно бункерче, което да стоварите зад блока върху детската площадка.[/color]" -- Из аутоБГ.

#12 Bat_Vampi

Bat_Vampi
  • Tанкист
  • 287 Мнения:

Публикувано 17 юни 2016 - 20:30

това което си питал се прави с Ф3 вече са казали коуегите иначе по време на битка ти трябват Ф5 - Affirmative Ф6 - Negativ и Ф7 - requesting fire support примерно маркираш съотборник който капва и ф3 по целите да се сетат че съществува и фокус фая ама заради планктона който пълни отборите по скоро е излишно тръкане на клавиши да ползваш всичко различно от ф3 па и него :Smile_trollface-3:

ама случайно ако си се изкефил на част от отбора и битката мое да накълвеш и Ф9  

то затва ако искаш няква наченка на тактики и тййм плей играеш ранкет - не почнат ли да комуникират до 10секунда преди битката раутата е ясна..... командите си ги виждаш най лесно когато проверяваш тиим листа с ТАБ  

• 1

Публикувано изображение

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни